Bee Dee

Hahááá, je tu další vyzpovídání! Těšili jste se? Ne neberu jako odpověď =)).
Jupíííí… Asi jako na zlomenou nohu. 😀

Dlouho jsme se neviděli. Co se u vás změnilo?
Všechno a nic.

A začneme něčím jednoduchým. V poslední době se roztrhl pytel se superhrdiny. Co vy a tohle téma? Jde to mimo vás nebo sledujete každý film, který má něco společného s DC nebo Marvelem?
Tak ráda se podívám na zábavného Deadpoola, s tím je sranda. Ale jinak to moc nemusím.

K tomu samozřejmě přísluší otázka, jakou schopnost byste chtěli ovládat, kdybyste mohli?
Ovládání myšlenek a tím smazání debility ze světa.

A teď změníme téma. Někde sedíte, v kavárně, v parku, jedete v tramvaji, autobuse a najednou si vedle vás kluk otevře vaši oblíbenou yaoi mangu. Jak se zachováte?
Můžu se podívat?

Už je to sice nějakou dobu, ale my jsme se mezitím neviděli, takže se ptám až teď. Nedávno začaly vycházet yaoi mangy Omegaverse. Některé jsou „normální“ v jiných seme většinou představuje zvíře. Čtete i takové nebo to už je na vás moc „hard“? Nebo vůbec neznáte pojem Omegaverse?
Moc mi to neříká, ale i mezi nimi se mi jedna libí (ale to je tajemství).

A když už jsme u toho, zásadní otázka, která ještě nepadla. Jak jste se vlastně dostali k yaoi?
To už je dávno, ale jen díky Ai no Kusabi.

Opět zaměření na tohle. Potkáte dva kluky nebo vidíte dva kluky, jak si to někde spolu rozdávají na veřejnosti. Pohorší vás to a budete dělat, že nic nevidíte jako většina lidí kolem nebo budete stát a slintat? Nebo jim dokonce něco řeknete?
Budu to taktně přehlížet, protože každý má právo na soukromí. (Ale jako klasickému yaoistovi mi poběží představy hlavou) 😀

A trochu zmírníme, abyste si o svém novináři nemysleli jen to nejhorší. Představte si, že se propadnete ze současnosti někam do minulosti. Kdyby jste měli ovlivnit dobu, kde se ocitnete, která by to byla?
Když svět začínal a vše se mohlo. Daleko a daleko před nenávistí a závistí, která všude vládne. Do volnosti širých polí, které voní všemi bylinami světa.

A teď si představte, že jste na takovém místě. Co byste udělali jako první?
Sehnala autora yaoi mangy. 😀 😀

A poslední otázka na tohle téma. Když byste se ocitli v minulosti, co byste změnili, kdybyste mohli? (pouze jednu věc, myšleno pohlaví, vzhled, postavení nějaká vaše vlastnost)
Nic, já jsem já a to se nezmění.

Váš rytíř na bílém koni vás musí uchránit před padouchem, co vás chce zabít. Kdo by byl váš rytíř a kdo padouch? A proč zrovna tihle?
Rytíř – Frankenstain z Noblesse – Je dokonalej, co k tomu víc říct.
Padouch? – Iason z Ai no Kusabi – To stejný. (Otázka je, jestli bych zachránit chtěla?) 😀 😀

A vracíme se na začátek. I když nesledujete, každý z vás určitě minimálně jménem zná Supermana, Batmana, Spidermana, Thora, Lokiho, Wolverina. A teď si představte, že máte možnost z proti nim postavit vaše oblíbené anime postavy. Kdo by se utkal s kým?
Fakt nevím… No comment.

Zase trochu odbočíme. Teď mě zajímá, co vy a zvířata? Jakým zvířetem byste chtěli být a hlavně, kdybyste si mohli vybrat svého páníčka, kdo by to byl?
Tygr. Nikdo… Nedokážu si vybrat.

A jedna seriózní. Jako knížku jste v poslední době četli? Jakou doporučíte? Čtete hodně nebo spíše vůbec?
Četla jsem trilogii od Madeleine Roux – Asylum, Sanctum, Catabomb – Spíš horor a duchařina. Docela jo, i kvůli škole a dětem.

Bonusová otázka: Jak dobře znáte svého Vládce? Kdybyste mu měli dát jednu věc (nebo udělat jednu věc), o které víte, že by ho nesmírně potěšila, co by to bylo?
Svázala bych ji a nasekala na holou!

Vládce odpovídá: tak krutě, jo?! Že se nestydíš!!! I když… Ale jen malý výprask =P.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.