Divoký svět

Divoký svět

Svět se chýlí ke konci. Kola osudu se přestala otáčet, stejně jako pokaždé za předchozích tisíc let, a je pouze na hrstce vyvolených, aby je zase znovu roztočili. Zatím se to pokaždé povedlo, ale co když je teď všechno jinak? Co když zasáhne ještě jiná síla a do hry vstoupí nečekaný hráč? Podaří se svět znovu zachránit nebo to bude tentokrát jeho konec?

Štítky: akce, souboje, fantasy, magie, hrdinský epos, historické postavy, mýty, legendy, nadpřirozeno, současnost, yaoi, magie, drama, tragédie, na motivy anime

Poznámka: původně se tahle povídka jmenovala Hra na hrdiny, ale už si ji asi nikdo nepamatuje, protože jsem na ni zapomněla i já =)). Jinak povídka obsahuje základní myšlenku, respektive motiv, ze série „fejtů“, a to jest spojení pánů a služebníků – postav z legend a mýtů – za určitým účelem. Fanfikce jako taková tahle povídka není, s příběhem „fejtů“ jinak nemá a nebude mít nic společného. Maximálně, vzhledem k tomu, že není moc velký výběr hrdinů, které by se dali použít je možné, že některé jména v povídce budou stejné jako v anime. Charaktery však nikoliv.

 

Přehled kapitol:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.