Dodatek k povídkám

Tak…

Ještě dodatečné info k povídkám a tím bude tahle rubrika uzavřená.

Všechny povídky jsou samozřejmě yaoi a většinu z nich píšu já, takže nečekejte tahání se za ručičky, pusinky, nebo hysterické vyznávání lásky, či romantiku při zapadání slunce.

Jsou tu samozřejmě i jiní autoři, kteří se rádi podělí o své povídky a těmi jsou zatím topka a Bee Dee, které mají úplně odlišný styl psaní i žánrů než já, takže určitě mrkněte, postupně budu přidávat. Rozhodně si přijdete všichni na své a určitě doporučuju.

Tak a teď už ke mě. Vzhledem k tomu, že po mnoha technických problémech, které mě potkaly jsem některé povídky, respektive kapitoly, ztratila, některé jsem musela odložit, a pak už nenašla tu správnou notu, abych se mohla zase vrátit zpátky, jsem vybrala pouze několik svých povídek, které budu postupně dopisovat, případně psát nové. Všechny už jsou v rubrice, jen ještě menší shrnutí.

Jen já… (upíři, vlkodlaci, mágové) – povídka psaná v ICH formě, bez bety, zatím 8 kapitol, nemám tušení, na kolik se mi to vleze celkem.

Každý svého štěstí strůjcem… (andělé, démoni, hlavní děj se odehrává na Zemi)  – poměrně nová povídka, beta Kanji, zatím 4 kapitoly, celkem bych to viděla na 10 – 15 kapitol max.

Kořist (21+!!!, násilí, mučení, krev, BDSM) – jedna z mých prvních povídek a poměrně kontroverzní, nečíst pokud nemáte rádi násilí, momentálně bez bety, zatím 15 kapitol, viděla bych to ještě max na 4 – 5 kapitol do konce.

Lovci (současnost, fantasy, všechna možná havěť, „školní“) – staronová povídka, která vznikla na základě nikdy nevydané jednorázovky, kterou jsem přepsala a rozšířila, bez bety, celkem do 20 kapitol.

Michaelův meč (andělé, démoni, hlavní děj se odehrává v Nebi, Pekle a částečně na Zemi) – jedna z prvních povídek, která se momentálně celá přepisuje, beta Kanji, po novu zatím 4 kapitoly, celkem vůbec netuším, měla to být má nejdelší povídka, takže možná i přes 20 kapitol.

Nic není takové, jak se na první pohled zdá II… (andělé, démoni, hlavní děj se odehrává výhradně v Nebi nebo Pekle) – pokračování první řady, beta Kanji, zatím 9 kapitol, celkem bude 10 z poslední kapitoly chybí pouze poslední odstavec.

Nic není takové, jak se na první pohled zdá III… (andělé, démoni, na začátku se hlavní děj bude odehrávat převážně v Pekle a na Zemi) – další pokračování série, beta Kanji, počet kapitol cca 10, jako předchozí série.

Noc a den (kočkodlaci, mágové, upíři, vlkodlaci, draci…) – takový hokus pokus, beta topka, zatím 10 kapitol, celkem nemám tušení, trochu se mi to natáhlo, takže to vidím asi ještě na minimálně 15 kapitol.

Světlo a tma (hmmm…) – další hokus pokus, tentokrát o horor, bet bety, zatím 8 kapitol, celkem asi kolem 15.

Touha po moci (mágové, nekromanti, draci, hodně sexu) – povídka, která vznikla kvůli některým členkám skupiny, beta Kanji, zatím 14 kapitol z celkem 20.

To je asi ke shrnutí vše, pokud se budete chtít na něco zeptat nebo se jako autor povídky přihlásit, tak pište sem nebo na mejl či do kontaktů =)).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.