Is

Hahááá, je tu další vyzpovídání! Těšili jste se? Ne neberu jako odpověď =)).
😀 😀 😀

Dlouho jsme se neviděli. Co se u vás změnilo?
Vůbec nic, ale pevně doufám, že se co nejdříve něco zásadně změní. Ale je mi jasné, že samo od sebe se to asi nestane 😀 .

A začneme něčím jednoduchým. V poslední době se roztrhl pytel se superhrdiny. Co vy a tohle téma? Jde to mimo vás nebo sledujete každý film, který má něco společného s DC nebo Marvelem?
Jo… občas od Marvela. Jenže všichni ti super hrdinové mi začínají už delší dobu připadat takoví bezbarví…

K tomu samozřejmě přísluší otázka, jakou schopnost byste chtěli ovládat, kdybyste mohli?
Jen jednu? Létánííííí. Ještě jednu… procházet jakoukoliv hmotou a ještě jednu… dýchat pod vodou… a… to bych taky mohla pokračovat do nekonečna 😀 No jo, když byla jen jedna, tak to létání.

A teď změníme téma. Někde sedíte, v kavárně, v parku, jedete v tramvaji, autobuse a najednou si vedle vás kluk otevře vaši oblíbenou yaoi mangu. Jak se zachováte?
Budu si myslet něco o zajímavém snu 😀

Už je to sice nějakou dobu, ale my jsme se mezitím neviděli, takže se ptám až teď. Nedávno začaly vycházet yaoi mangy Omegaverse. Některé jsou „normální“ v jiných seme většinou představuje zvíře. Čtete i takové nebo to už je na vás moc „hard“? Nebo vůbec neznáte pojem Omegaverse?
No comment

A když už jsme u toho, zásadní otázka, která ještě nepadla. Jak jste se vlastně dostali k yaoi?
No comment

Opět zaměření na tohle. Potkáte dva kluky nebo vidíte dva kluky, jak si to někde spolu rozdávají na veřejnosti. Pohorší vás to a budete dělat, že nic nevidíte jako většina lidí kolem nebo budete stát a slintat? Nebo jim dokonce něco řeknete?
No comment

A trochu zmírníme, abyste si o svém novináři nemysleli jen to nejhorší. Představte si, že se propadnete ze současnosti někam do minulosti. Kdyby jste měli ovlivnit dobu, kde se ocitnete, která by to byla?
Zabránit vyvraždění Vršovců nebo Slavníkovců nebo posledního Přemyslovce… docela by mě zajímalo, jak by to pak bylo dál s naší zemí. Anebo… zabránit vyhynutí dinosaurů… 😀 to by taky mohlo být zajímavé…

A teď si představte, že jste na takovém místě. Co byste udělali jako první?
Rozhlédla bych se 😀

A poslední otázka na tohle téma. Když byste se ocitli v minulosti, co byste změnili, kdybyste mohli? (pouze jednu věc, myšleno pohlaví, vzhled, postavení nějaká vaše vlastnost)
Vzhled.

Váš rytíř na bílém koni vás musí uchránit před padouchem, co vás chce zabít. Kdo by byl váš rytíř a kdo padouch? A proč zrovna tihle?
To je strašně těžký… o tom budu muset dlouuuuze přemýšlet 😀

A vracíme se na začátek. I když nesledujete, každý z vás určitě minimálně jménem zná Supermana, Batmana, Spidermana, Thora, Lokiho, Wolverina. A teď si představte, že máte možnost z proti nim postavit vaše oblíbené anime postavy. Kdo by se utkal s kým?
Lufy, Zoro, Sandži, Rin Okumura, Edward Elric, Eren nebo Levi (Nacumeho bych tam nepodstrčila, to není zase takový bojovník, takže jsem opravdu hledala bojovníky).

Zase trochu odbočíme. Teď mě zajímá, co vy a zvířata? Jakým zvířetem byste chtěli být a hlavně, kdybyste si mohli vybrat svého páníčka, kdo by to byl?
Japonská liška 😀 tak jasně, že Nacume.

A jedna seriózní. Jako knížku jste v poslední době četli? Jakou doporučíte? Čtete hodně nebo spíše vůbec?
Četla jsem hrooozně moc a všude, teď skoro vůbec, protože nemám čas a těch zajímavých knih už tolik nepotkávám. Teď když nad tím přemýšlím, tak jsem dost zvlčila, protože kromě věcí nutných do práce, jsem knihu pro potěšení nepřečetla už hodně dlouho… hmmm.

Bonusová otázka: Jak dobře znáte svého Vládce? Kdybyste mu měli dát jednu věc (nebo udělat jednu věc), o které víte, že by ho nesmírně potěšila, co by to bylo?
Moc ho neznám 😀 , ale dala bych mu zdraví a moc, dělat to, co ho zajímá a baví, tak dlouho, dokud ho to bude zajímat a bavit. 😀

Vládce odpovídá: Is je zlatíčko, dostane hubana, až se uvidíme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.