Manga vydání 134

Winter is coming!
Ne, zima se ještě neblíží, ale MaDs se vrátili! A snad v plné síle =))).
Co se za ty dva měsíce událo? Asi nepodstatnější záležitostí byl sraz některých členů MaDs u Kiki, která zapůjčila svůj barák pár magorům (barák ještě pořád stojí, nebojte), za což jí ještě jednou děkuju. Určitě to byl parádní víkend a už se plánují další srazy, na které se dostaví snad i další členové. Hlavním bodem bylo pak společné vaření ramenu, yakisoby a dango knedlíčků. Fotky má u sebe Frankie, tak možná se o ně podělí i s vámi =)). Taky jsme od Is dostaly super sladkosti, které nám dovezla přímo z Japonska, takže taky ještě jednou velké díky! Samozřejmě se točily i videa, ale jsou nesestříhané, tudíž dlouhé a na to by asi nikdo nečučel. Dále pak nastane změna u mang Naru a Neri, které spojily své síly a vytvořily své vlastní stránky – rashomon.g6.cz – ale nebojte, neodchází od nás, takže o své oblíbené mangy nepřijdete ani u nás =). Dále vyšla spousta nových článků, nová rubrika, nějaké nové povídky, ze změn snad vyzdvihnu jen termíny (určitě mrkněte, vypisovat nebudu, bylo by to na dlouho), které jsou zcela nově překopané, budu se je snažit dodržovat, ale jak už to bývá Vládce míní, ostatní mění, přece jen jsme taky jenom lidi, takže výpadky určitě nějaké nastanou, změna se týká i dne vydání, už se nevydává v pátek, jak jste byli zvyklí, ale nově v sobotu. Brzo se dočkáte nových anket, budeme mít finále u manželů a objeví se tu taky určitě nějaké nové zajímavé články.
Taky snad konečně uzavřu jarní sezónu, a jelikož už brzo budeme mít říjen, dočkáte se i anime, která nás čekají v poslední sezóně tohoto roku.
A to už je snad ode mně vše. Jo, abych nezapomněla, překladů anime se taky dočkáte, jen nevím kdy =(.

Yo,
posun termínu mám na svědomí já, což Vám Vládce zapomněla říct. Sice mám zpět svůj pracovní nástroj (počítač), ale i tak jsem stále velice zaneprázdněná. A je naprd když, vydání je na etapy a v různých časech. Proto by mělo být více než pravidelně a to v sobotu v dopoledních hodinách.
A tímto se též omlouvám Naru-chan, které slibuji zveřejnit její vydání už od července. Ale znáte to, dovolená, kolaps počítače a tak… Takže zítra dopoledne na to skočím…

 


Shitteru Yochapter 3
Daichi, starší bratr Yuusee, je zmaten z jeho orientace a nedokáže se s mířit a tím, že má za přítele muže. Jenže… Co se stane, když se mu bude snažit najít holku?  

 


Legend of Tyrchapter 34
Výbuch meče…

 


Superior Day
chapter 39
Jak to vše dopadne, a jak se zachová Lee Ho-Chul?
chapter 40 – FINAL
Je opravdu všemu konec?

 


Magi – chapter 222 a 222,5
Solomon a jeho priatelia navštívili matku drakov. Čo sa od nej dozvedia?

 


Diece – chapter 1, 2 a 3 – oprava

 


Sinbunim-ui Cartechapter 15 + chybějící chapter 13

 


Prince of Tennischapter 15
Střela, kterou dokáže Inui předvídat, ale nedokáže jí vrátit.

 


Royal Servantchapter 6
Kyon se dostává do spárů Lucaona.

 


Sain Seiya
chapter 65 – Konfrontace Papeže a Thanatose.
chapter 66 – Manigoldovy vzpomínky
chapter 67 – Manigoldo a Papež v posledním boji proti Thanatovi.

 


X-ko
chapter 106 – Co plánuje druhá Hinoto a jak se Karen rozhodne?
chapter 107 – Jaký bude jejich další osud?
chapter 108 – Další útok přichází…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.