Openingy

Jak někteří ví, hudbu k anime považuju za důležitou a nedílnou součást a hodně poslouchám jak OST, tak věnuju pozornost i openingům a endingům.

A tak nějak se chci podělit o svůj výběr.
Samozřejmě bych ráda dala openingy úplně ze všech anime, abyste nebyli omezeni jen na můj výběr, ale to bysme tu byli ještě za deset let =). I proto jsem zrušila rubriku OST, protože prostě nebyl čas tam přidávat pořád nové a nové anime, navíc se zrušilo stahování a není mnoho těch, co si jen tak poslechnou soundtrack. To už spíše ty openingy, které jsou pak i jednodušší na stáhnutí třeba přímo z youtube.
I tak si ale myslím, že si vyberete, vezmu openingy z anime za celou mou „sledovací“ kariéru, takže si myslím, že je na co se těšit. A nejen to, najdete tam i openingy z anime, které se mi sice nelíbily, ale openingy samotné mě zaujaly. Takže je šance, že narazíte i na svůj oblíbený =).

Na závěr ještě jednou připomínám, že je to můj výběr, takže některé anime se v něm vůbec neobjeví, a samozřejmě aby toho nebylo zase až příliš, nebudu brát všechny openingy u anime, které jich mělo víc (různé série, dlouhé anime atd.)
O anime jako takových nic psát nebudu, pouze dodám obrázky, většina bude asi známá a co ne, třeba vás samotný opening na anime naláká =).

A protože full verze jsou většinou klipy skupin nebo jen obrázky z anime, budu dávat ke každému anime i jeho zkrácenou anime verzi, abyste tak nějak věděli o čem to anime je nebo prostě abyste jen zkusili jestli se vám písnička líbí. Pro úplný zážitek si pak stačí pustit full verzi.

No, řečeno bylo asi vše, teď už hurá na to! A samozřejmě můžete komentovat =).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.