Peg-sama

OT: Posledně byla otázka, jakou postavou bys chtěla být, teď se nabízí otázka, koho bych chtěla za svého vůdce (pána, mistra atd…)?
OD: Eeee… Mno… Jo, už vím!!! Chtěla bych být součástí Ayanamiho Jestřábů =)).

 

OT: Podobná otázka. Spousta anime a mang teď nabízí i postavy (ať už fiktivní nebo skutečné) nejen z japonska. Jakou historickou postavou bys chtěla být a proč?
OD: I když bych teda skončila blbě, tak buď Johanou z Arku a nebo Nobunagou, protože prostě… Jsou nejlepší…

 

OT: Otázka na tělo =)). Seme nebo uke?
OD: Hahaha, vážně?! Seme. ALE!!! Ve svém harému chci být jedině UKE!!!

 

OT: Harémovky, jedněmi milované, jinými nenáviděné. Kdybys měla ty možnost založit si vlastní harém, koho bys do něj pozvala? Podmínkou je jen 10 postav (jakýchkoliv), a aby to nebylo tak snadné, nesmí si je zabrat nikdo před tebou (Vládce řekne), takže kdo to bude?
OD: Najs! Tohle přesně chci! I když jsem teda přišla o své dva miláčky, ale i tak si vyberu. Ayanami (07-Ghost), Aizen Sousuke (Bleach), Uchiha Madara (Naruto), Muzaka (Noblesse), Crowley Eusford (Owari no Seraph), Hiiragi Kureto (Owari no Seraph), Biba (Koutetsujou no Kabaneri), Cain (Kakumeiki Valvrave), Miyuki Kazuya (Dia no Ace), Ren Kouen (Magi) – do prkený vohrady!!! Jen deset?! Fůůůů…

 

OT: Kdybys měla napsat mangu nebo natočit yaoi anime, o čem by bylo?
OD: Rozhodně mafiánské, pěkně ostré a kr-va-véééééé…

 

OT: Kterou postavu z anime či mangy bys nějraději…ehm…kdybys byla chlap…komu bys promluvila soukromě do duše?
OD: Hmmm… Hmmm… Hmmm… Jo, už vím! Frankieho (Noblesse) bych pořádně…ehm…teda bych mu promluvila do duše…jen promluvila…promluvila…

 

OT: Která postava by si podle tebe zasloužila tu nejvíc mega-husto-kruto-příšernou smrt?
OD: Všechny jako jsou Sakura (Naruto) nebo Orihime a Hinamori (Bleach). Ta třetí zmiňovaná obzvlášť. Čuza jedna…

 

OT: Vraťme se k něčemu serióznímu. Cesta do Japonska, asi se nemusím ptát, kdo z nás by tam chtěl, ale… S kým by ses tam chtěla setkat (seiyuu, mangaka, zpěvák, herec)?
OD: Takže… Rozhodně s Kubem, Odou, Kishimotem a Sonem. Jim bych teda ručně stručně vysvětlila, že tahle by to nešlo (prvnímu za ten konec, druhému za smrt Ace, třetímu, že z toho udělal pohádku pro děti a poslednímu za nedodělanou Abilitu a smrt Rajaka!!!). Jinak bych se chtěla setkat s Romi Paku, proto že úpe nejlepčejší!!!

 

OT: U předchozí otázky zůstaneme. Teď se ukažte. Se svým idolem bys měla možnost strávit celý týden, ale podmínkou by bylo, že bys ho musela něčím ohromit, aby si tě vybral. Co bys udělala?
OD: Zazpívala bych, složila báseň a vystřihla tak dokonalou piruetu, že by všichni kolem závistí zbledli a sekli sebou o zem.

 

OT: Znovu se vrátíme k yaoi/shonen-ai. Určitě to znáš, spousta anime, kde se to náznaky jen hemží a přesto skutek utek. Je nějaké anime u kterého skutečně lituješ, že nebylo udělané jako shonen-ai, a jako yaoi?
OD: Karneval, 07-Ghost, Ilegenes, Noblesse, Hakkenden, Free, Owari no Seraph, X-ko, Tsubasa Chronicle, Wild Adapter… Mám pokračovat? =))).

 

OT: Do světa Otaku můžeme mimo anime a mangy zařadit i doramu nebo třeba OST. Sleduješ něco a posloucháš OST?
OD: Doramy ne. Viděla jsem jen Bloody Monday (mimochodem super), ale jinak se mi to prostě nelíbí. A OST samozřejmě =)). A doporučuju, některé jsou fakt dokonalé.

 

OT: Je taky spousta yaoi her. Jaká hra by podle tebe měla být udělaná jako anime, ale se vším všudy?
OD: Huff… Takže… Když vezmu i ty, co už jsou udělané, jen to kolem yaoi projelo Shikanzenem, tak Dramatical Murder a Togainu no Chi. Z těch co bych chtěla je to: Lucky Dog, Absolute Obedience, Omerta, Sweet Pool, Silver Chaos, Taisho Mebiusline, Tokyo Onmyouji, Nessa no Rakuen, Lamento a Si-Nis-Kanto. To je z těch nejdůležitějších asi vše.

 

OT: Jaká je tvá oblíbená mangaka?
OD: CLAMP a Naked Ape – jednoznačně. Úžasná kresba, dokonalé chary, skvělé příběhy…

 

OT: Jaký je tvůj oblíbený seiyuu?
OD: Romi Paku, Ono Daisuke, Suzumura Ken`ichi, Sakurai Takahiro atd… Je jich víc no…

 

OT: Který pár (yaoi) by podle tebe měl být „oficiálním“ párem? Z mangy nebo anime.
OD: Kirei x Kiritsugu (Fate/Zero), Sasu x Ichi x Mady (Naruto – nevím, co proti nim máte! Jsou dokonalí!!!), Ayanami x Frau (07-Ghost), Ren Kouen x Sinbad (Magi), Ace a Traffy (One Piece) a mnoho dalších, jako fakt jich mám hodně…

 

OT: A který pár bys absolutně nedala dohromady? Něco, co se ti fakt příčí, když to třeba někde vidíš nebo někdo řekne, že by jim to spolu slušelo?
OD: Všem ostatním z Naruta kromě těch třech, to samé u One Piece, skoro všem z Bleacha a pak takové ty mega šílené…
Bonus: Anime nebo manga, kterou úplně nesnášíš a lituješ toho, že ses na ni kdy podívala (četla)? A nejšílenější anime a manga, které jsi viděla (četla)?

Tak z anime je to Nazo x něco x něco, prostě ta slintající pičovina, pak Astarote no Omocha nebo tak nějak, kdy se princeznička živila semenem, aby byla silnější (faaaakt nechcete vidět) a taky Manyuu Hikenchou (bo tak nějak), kdy se síla mezi ženskýma přenášela kozama (ne kozou jako zvířete, samozřejmě), to je asi tak první, co mě napadne.

A šílené? Hmmmm… FLCL, to s tím metalem (to bylo fakt ujeté) Red Line, Kill la Kill (maj gad) a to je asi v rychlosti všechno, co mě napadlo…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.