Poznávačka očí

Zdravíčko, tady Usagi. =) Peg vás všechny vesele zásobuje testama a já jsem se rozhodla, že se přidám. Jedná se o obrázkový test na poznávání očí anime postav. Zde jsou indicie:
Pište celá jména (ano, celá) malými písmeny. V jednom jméně je třeba napsat pomlčku a v jednom tečku. Ve dvou otázkách má postava dvě jména a chci tam obě. A japonská jména pište příjmení jméno, jinak vám to bod nedá.

Tak přeji bystré oči a dobrý výsledek!

POZNÁVAČKA OČÍ

4 thoughts on “Poznávačka očí

  1. Moc hezký test, když pominu těch pár překlepů a u 4 jsem nevěděla ani zatít, tak jsem skončila na výsledku 22/26. 🙂
    Některé ty oči byly fakt krásné, a ty předposlední se mi líbili asi nejvíc, ale to bude si i kvůli tomu, že to dotyčné anime je jedno z mých oblíbených a, že jsem se na něho rozhodla předevčírem zas podívat, takže jsem je měla čerstvě v paměti.
    Některé jsem věděla hned, některé jsem chvilku musela skoumat, ale v celku to byl dost dobrý test, děkuju 🙂

  2. dobrý test a dobrý nápad, ale bohužel jsem měla málo bodů… zejména kvůli tomu, že píšeš ať tam mi píšeme příjmení jméno, ale ve výsledku máš napsané u některých nejdříve jméno a teprve až pak přijímení ;). Takže i když jsem měla to samé co ve výsledku tak mi to bod nepřidalo… takže… no jak říkám bylo to dobrý, ale měla by si na tohle dávat pozor. 🙂

    1. No, asi jsem měla napsat, že jen u japonských jmen… ale tak se ta jména píšou… Jinak ale díky, že sis test zkusila, sama pro sebe si ten bod za přehozený jméno můžeš přičíst vždycky 😉

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.