Překlad anime

Naší prioritou je samozřejmě překlad mang, ale jednou za čas se tu může objevit i překlad nějakého anime. Po neúspěšných pokusech o Hoozuki no Reitetsu ze strany Usagi a Kin’iro no Chord, CardCaptor Sakura a Kaidan Restaurant z mé strany, se snad dokopu k tomu, abych aspoň dodělala Shion no Ou. Samozřejmě bych ráda ropřekládala i Sakuru a Kaidan, ale to je ve hvězdách.

Málo kdo to ví, ale dřív jsme anime překládaly poměrně aktivně, takže máme i něco dopřekládaného  =))).

Usagi má na svém kontě přeložené tři anime – Matantei Loki Ragnarok, Kemono no Shouja Erin a Katanagatari.

Já jsem ostuda, mám přeložené pouze jedno anime a dva filmy – Tokyo Underground a Shihaisha no Tasogare s Hunter x Hunter: Phantom Rouge.

Jak už jste si mohli všimnou, rozhodla jsem se anime zase začít věnovat a rozhodla se dodělat některé své rozdělané anime, které si odhlasujete.

ještě bych jen chtěla upozornit, že nebudu překládat anime, které už někdo překládá, a když budu vybírat, tak většinou ze starších a občas to budou takové ty „divné“ kousky =)).

Na výběr je:

CarCaptor Sakura, Kaidan Restaurant, HxH: Last Mission (MOVIE), Inazuma Eleven, Inazuma Eleven GO a Onmyou Taisenki.

Čemu se do budoucna nebráním (záleží na čase, na zájmu a taky na dostupnosti):

Prince of Tennis (celou sérii), Saint Seiya (všechny MOVIE, kromě toho nejnovějšího), Majin Bone, Maetel Legend  2 OVA, Major (všechny série), Hungry Heart: Wild Striker, Saint Seiya: Meiou Hades Juuni Kyuu Hen, Gakuen Alice, Eyeshield 21, Touhai Densetsu Akagi: Yami ni Maiorita Tensai, Saint Seiya: Meiou Hades Meikai Hen, The Third: Aoi Hitomi no Shoujo, Ginga Tetsudou Monogatari: Eien e no Bunkiten, Tenpouibun Ayakashiayashi, Reideen (2007), Kiss Dum: Engage Planet, Ookiku Furikabutte, Gyakkyou Burai Kaiji: Ultimate Survivor, Taiho Shichau zo: Full Throttle, Juushin Enbu: Hero Tales, Saint Seiya: Meiou Hades Elysion Hen, Zettai Karen Children, Top Secret: The Revelation, World Destruction: Sekai Bokumetsu no Rokunin, Ristorante Paradiso, Heroman.

Vzhledem k množství počítám, že k 90% se vůbec nedostanu, každopádně jsou tam věci, které bych fakt ráda udělala a ty jsou tučně vyznačené.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.