Shion no Ou

shion

Když byly Ishiwatari Shion čtyři roky, byli její rodiče doma zavražděni. Policie na místě činu našla pouze jedinou věc, která by je mohla dovést k vrahovi – hrací desku šógi s precizně uspořádanými herními kameny. Malé Shion se sice nic nestalo, ale pohled na mrtvé rodiče, ležící v kaluži krve, ji zbavil hlasu. Sousedi se s Ishiwatarovými znali úzce a tak si Shion vzali do péče a dali jí své příjmení. Jelikož byla hlava rodiny, Shinji, profesionálním hráčem šógi, dívka se záhy začala učit hrát tuto hru taktiků a navzdory nízkému věku jí šla hra nadmíru dobře k radosti jejího adoptivního otce.
Příběh začíná po osmi letech od doby vraždy, kdy Shion hraje profesionálně šógi a netušíc se tak dostává po stopách vraha svých rodičů. (převzato z Akihabary)

Shion no Ou

Žánr: podle mangy, thriller, sportovní, seinen
Počet dílů: 22

12 thoughts on “Shion no Ou

    1. Ahoj, chci se určitě aspoň k Shion vrátit. Jen teď bylo málo času a technické problémy, takže se to všechno zkomplikovalo =((.

    1. Určitě ano, ale mám toho teď tolik, že nevím, kam první skočit =(((. Určitě na to myslím, snad jak se dořeší online čtení a odpadne jedna starost, tak bych mohla mít volnější ruce.

  1. Dobrý den jen se chci jestě zeptat ty díly co jsou přeložené dají se někde sehnat nebo stáhnout.Předem děkuji za odpověď.

  2. Dobrý den jen krátký dotaz na ty díly co jsou přeložené je možné někde stáhnout titulky.Předem děkuji za odpověď.

  3. Dobrý den jen krátký dotaz na díly co jsou přeložené jestli se někde dají stáhnout titulky.Předem děkuji za odpověď.

  4. Chci se ještě zeptat jestli se titulky k dílům které jste přeložila dají prosím někde stáhnout.

  5. Pro lordus a Kojči: titulky k Shion někde snad mám, jen doufám, že nebyli na tom ztraceném disku, takže se podívám. Jinak se omlouvám za pozdní odpověď =).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.