Shion no Ou

shion

Když byly Ishiwatari Shion čtyři roky, byli její rodiče doma zavražděni. Policie na místě činu našla pouze jedinou věc, která by je mohla dovést k vrahovi – hrací desku šógi s precizně uspořádanými herními kameny. Malé Shion se sice nic nestalo, ale pohled na mrtvé rodiče, ležící v kaluži krve, ji zbavil hlasu. Sousedi se s Ishiwatarovými znali úzce a tak si Shion vzali do péče a dali jí své příjmení. Jelikož byla hlava rodiny, Shinji, profesionálním hráčem šógi, dívka se záhy začala učit hrát tuto hru taktiků a navzdory nízkému věku jí šla hra nadmíru dobře k radosti jejího adoptivního otce.
Příběh začíná po osmi letech od doby vraždy, kdy Shion hraje profesionálně šógi a netušíc se tak dostává po stopách vraha svých rodičů. (převzato z Akihabary)

Shion no Ou

Žánr: podle mangy, thriller, sportovní, seinen
Počet dílů: 22

4 thoughts on “Shion no Ou

    1. Ahoj, chci se určitě aspoň k Shion vrátit. Jen teď bylo málo času a technické problémy, takže se to všechno zkomplikovalo =((.

    1. Určitě ano, ale mám toho teď tolik, že nevím, kam první skočit =(((. Určitě na to myslím, snad jak se dořeší online čtení a odpadne jedna starost, tak bych mohla mít volnější ruce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.