Tetv

Hahááá, je tu další vyzpovídání! Těšili jste se? Ne neberu jako odpověď =)).
Vzhledem k tomu, že jsem nováček, tak jsem se docela i bála. 😀 Ale jo, je to zajímavé. 😀

Protože jsi nováček zeptám se, co tě přivedlo do skupiny a co od toho očekáváš?
Co mě přivedlo ke skupině? xD náhoda xD
Hledala jsem mangu Mahou Tsukai no Yome v čj na akihabaře a přečetla mangu a pak vidím, hle nábor na něco, co už dlouhou dobu chci vyzkoušet. xD
Tak jsem to zkusila a co očekávám?? Popravdě nic, protože to mám tak i v životě, chci se nechat překvapit, kam mě moje rozhodnutí zavedou. 😀

A začneme něčím jednoduchým. V poslední době se roztrhl pytel se superhrdiny. Co vy a tohle téma? Jde to mimo vás nebo sledujete každý film, který má něco společného s DC nebo Marvelem?
Tak superhrdinové tu byli vždycky. Každé období mělo své superhrdiny, ať už reálné, v knihách nebo na filmových plátnech. To, že se jen o nich více mluví a že jsou více a více oblíbenou skupinou. Marvel a DC mám ráda. Sice nejsem zažraným fanouškem, ale velice ráda sleduji jejich příběhy.

K tomu samozřejmě přísluší otázka, jakou schopnost byste chtěli ovládat, kdybyste mohli?
Byla by to neviditelnost. 🙂 🙂 🙂

A teď změníme téma. Někde sedíte, v kavárně, v parku, jedete v tramvaji, autobuse a najednou si vedle vás kluk otevře vaši oblíbenou yaoi mangu. Jak se zachováte?
Podle toho kolik budu mít času, pokud budu spěchat jen se zasměju a pokud mangu znát budu, tak řeknu jestli to je dobrý nebo špatný výběr. A pokud budu mít dost času a odvahu, zeptám se ho jestli nemůžu číst s ním. xD

Už je to sice nějakou dobu, ale my jsme se mezitím neviděli, takže se ptám až teď. Nedávno začaly vycházet yaoi mangy Omegaverse. Některé jsou „normální“ v jiných seme většinou představuje zvíře. Čtete i takové nebo to už je na vás moc „hard“? Nebo vůbec neznáte pojem Omegaverse?
Omegaverse slyším poprvé. Bohužel. :/

A když už jsme u toho, zásadní otázka, která ještě nepadla. Jak jste se vlastně dostali k yaoi?
Zase náhodou xD
Řekla jsem si, že na jedné stránce shlédnu všechna anime… xD a začala jsem písmenem P a ano zase náhodný výběr (první věc na kterou jsem klikla) xD a první tam bylo Papa to kiss in the Dark xD

Opět zaměření na tohle. Potkáte dva kluky nebo vidíte dva kluky, jak si to někde spolu rozdávají na veřejnosti. Pohorší vás to a budete dělat, že nic nevidíte jako většina lidí kolem nebo budete stát a slintat? Nebo jim dokonce něco řeknete?
Budu dělat jako, že nic ale nikdo neví, co se mi děje v hlavě xD

A trochu zmírníme, abyste si o svém novináři nemysleli jen to nejhorší. Představte si, že se propadnete ze současnosti někam do minulosti. Kdyby jste měli ovlivnit dobu, kde se ocitnete, která by to byla?
Středověk xD. Spíš by mě upálili za to, že bych se zastávala čarodějnic xD

A teď si představte, že jste na takovém místě. Co byste udělali jako první?
Zjistila si přesné informace o inkvizici a snažila bych se tam dostat a na nejvyšší místa, abych ji mohla přetvořit v něco jiného.

A poslední otázka na tohle téma. Když byste se ocitli v minulosti, co byste změnili, kdybyste mohli? (pouze jednu věc, myšleno pohlaví, vzhled, postavení nějaká vaše vlastnost)
Neměnila bych nic i když zrovna v té době bych to neměla jako žena lehké, ale převlékání za muže by bylo také možné a na konci mé pouti bych odhalila, že za změnou systému je žena.
To by na tom celé bylo nejvíce šokující, že i žena je schopna vymyslet něco jako převrat společnosti. V tak velkém rozsahu.

Váš rytíř na bílém koni vás musí uchránit před padouchem, co vás chce zabít. Kdo by byl váš rytíř a kdo padouch? A proč zrovna tihle?
Alucard z Hellsingu x Bachař z Rainbow xD

A vracíme se na začátek. I když nesledujete, každý z vás určitě minimálně jménem zná Supermana, Batmana, Spidermana, Thora, Lokiho, Wolverina. A teď si představte, že máte možnost z proti nim postavit vaše oblíbené anime postavy. Kdo by se utkal s kým?
Superman x All Might (Boku no Hero Academia) Batman x Zoro (One Piece) Spiderman x Luffy (One Piece) Thor x Izuku (Boku no Hero Academia) Loki x Alucard (Hellsing/Hellsing Ultimate) Wolverin x Sanji (One Piece).

Vládce reaguje: souboj Lokiho s Alucardem bych faaaaakt chtěla vidět =)).

Zase trochu odbočíme. Teď mě zajímá, co vy a zvířata? Jakým zvířetem byste chtěli být a hlavně, kdybyste si mohli vybrat svého páníčka, kdo by to byl?
Nejspíš by to byla kočka kvůli své poměrné lenosti a páníček ani nevím nechám to na náhodě xD

A jedna seriózní. Jako knížku jste v poslední době četli? Jakou doporučíte? Čtete hodně nebo spíše vůbec?
Teď čtu převážně knížky do školy xD Ale pokud čtu tak docela dost věcí. A knížku kterou bych doporučila? Byla by to Kniha ztracených věcí od Johna Connollyho.

Bonusová otázka: Jak dobře znáte svého Vládce? Kdybyste mu měli dát jednu věc (nebo udělat jednu věc), o které víte, že by ho nesmírně potěšila, co by to bylo?
Asi bych Vládce potěšila tím, že bych vše dodávala včas xD
A jako hmotnou věc. 😀 Krmivo pro kočky. 😀

Vládce odpovídá: doby za pobavení =)). Ale jinak krmivo pro kočky se hodí vždycky a aspoň někdo by makal pořádně =P.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.