topka

OT: Posledně byla otázka, jakou postavou bys chtěla být, teď se nabízí otázka, koho bych chtěla za svého vůdce (pána, mistra atd…)?
OD: Sebe! A to jako vážně, protože jsem typ, který se nerad podřizuje. Učím se nejraději sama, když pozoruji ostatní, nebo se když tak zeptám. Takže pokud bych měla mít pána, mistra, vůdce nebo cokoliv takového, tak by se mnou asi měl těžký problém. Holt jsem taková. Takže tady fakt nikoho nejmenuji, protože by mě dotyčný pak proklel až do desátého kolena. 🙂

 

OT: Podobná otázka. Spousta anime a mang teď nabízí i postavy (ať už fiktivní nebo skutečné) nejen z japonska. Jakou historickou postavou bys chtěla být a proč?
OD: Historickou v žádném případě. Mám ráda současnost, takže opět otázka bez odpovědi. 🙂
Ale je to zase dáno tím, jak se nerada podřizuji. Takže kdyby už nebylo zbytí, tak jedině nějaká královna nebo vůdce. Nic míň určitě ne.

 

OT: Otázka na tělo =)). Seme nebo uke?
OD: Obojí.
Ono záleží kolikrát i na tom, jak se zrovna cítím, ale opravdu bych nedokázala napsat, jestli jsem to, nebo to. Z každého mám něco.
(mimo diskuzi – což některým lidem bytostně vadí, protože něco jako seke prý prostě existovat nemůže – nesmí… tak jsem asi hybrid… :D)

 

OT: Harémovky, jedněmi milované, jinými nenáviděné. Kdybys měla ty možnost založit si vlastní harém, koho bys do něj pozvala? Podmínkou je jen 10 postav (jakýchkoliv), a aby to nebylo tak snadné, nesmí si je zabrat nikdo před tebou (Vládce řekne), takže kdo to bude?
OD: Teď jsi mě rozesmála 😀 To mám jako z rukávu vysypat tolik jmen? Vzpomenu si sotva na dvě… 😀
Hele, i tady to udělám takhle – můj harém by tvořily postavy z mých povídek. Mnou vytvořené postavy. Takže: z pozice semeho bych brala Tameho, Milese, pak nové dvě postavy, které teprve budou, ale ještě nemají jméno. Z pozice ukeho bych brala samozřejmě Yakeie, Richarda, Breda, i Normena, vedlejší postava, která ani není na kluky, Stanleyho…a mohla bych pokračovat. Prostě jsem blázen zamilovaný do svých vlastních postav, protože v každém je něco ze mně a možná proto je mám asi nejraději a oni mi rozumí. 🙂
Ha ha, asi jsem fakt na hlavu, co?
Vládce myslí vždycky všechno vážně…Muhehehe…

 

OT: Kdybys měla napsat mangu nebo natočit yaoi anime, o čem by bylo?
OD: Tak rozhodně o yaoi 😀 to mě napadlo jako první, i když jsi to zmínila v otázce. A o čem by to bylo? Chtěla bych něco, co by lidi rozesmálo i rozplakalo. Něco kde je i nějaká ta akce, nervák co bude, zápletka. Možná někomu připadám jako samolibý člověk, ale líbilo by se mi napsat mangu nebo natočit anime k některé z povídek. Kolikrát jak píšu, ať už to jsou moje povídky, nebo ty, které píšu s Bee, tak to prostě vidím před očima a v tu chvíli mě mrzí, že neumím kreslit mangu, protože by už dávno nějaká byla na světě. Vyhraněné téma ale nemám, spíš – Anime bych viděla něco z fantazy a mangu spíš ze života… takže tak nějak.

 

OT: Kterou postavu z anime či mangy bys nejraději…ehm…kdybys byla chlap…komu bys promluvila soukromě do duše?
OD: to je těžký, ale teď jsem si vzpomněla na DAYS, a asi bych si vzala bokem Tsukushiho a pěkně bych mu „vysvětlila“ že je debil na debily, mega idiot, a měl by se vzpamatovat. 🙂 To je první co mě napadlo, ale takových, co bych jim – ehmmm domluvila – je víc. 🙂 A nejen z anime nebo mangy. 😀

 

OT: Která postava by si podle tebe zasloužila tu nejvíc mega-husto-kruto-příšernou smrt?
OD: Tak touhle otázkou jsi mě opravdu dostala. Nejvíc nesnáším ty manipulativní typy, které jen škodí a nemají ani trochu citu a myslí jen a jen na sebe. Takže asi nějaká taková. Jmenovitě asi zase nic… Ale myslím, že v každém pátém anime se někdo takový najde.

 

OT: Vraťme se k něčemu serióznímu. Cesta do Japonska, asi se nemusím ptát, kdo z nás by tam chtěl, ale… S kým by ses tam chtěla setkat (seiyuu, mangaka, zpěvák, herec)?
OD: Jo, cesta do Japonska, doufám, že se fakt jednou najde sponzor… 🙂 No ale k otázce – nejspíš mangaka. Protože jejich práci obdivuji už proto, že sama kreslit neumím a když se do toho vloží nějaký skvělý příběh, tak jen prostě zírám s otevřenou pusou. A je jedno, který z nich. Nejspíš bych chtěla udělat nějakou párty jen pro mne a pro ně.

 

OT: U předchozí otázky zůstaneme. Teď se ukažte. Se svým idolem bys měla možnost strávit celý týden, ale podmínkou by bylo, že bys ho musela něčím ohromit, aby si tě vybral. Co bys udělala?
OD: Co bych udělala? Prostě bych přijela. 😀 Nejspíš by byl opravdu ohromen, že někdo jako já se s ním chce setkat. To by vydalo za všechna překvapení. 😀

 

OT: Znovu se vrátíme k yaoi/shonen-ai. Určitě to znáš, spousta anime, kde se to náznaky jen hemží a přesto skutek utek. Je nějaké anime u kterého skutečně lituješ, že nebylo udělané jako shonen-ai, a jako yaoi?
OD: NO, musela bych hodně přemýšlet. Zase ta moje paměť na názvy. Ale je spousta takových příběhů. Jako co mě hned teď zrovna napadá je třeba Togainu no chi nebo Tight Rope, ale našla by se spousta dalších skvělých příběhů, které by si zasloužily jít víc do hloubky.

 

OT: Do světa Otaku můžeme mimo anime a mangy zařadit i doramu nebo třeba OST. Sleduješ něco a posloucháš OST?
OD: Jen to co je tady na stránkách, jinak to aktivně nevyhledávám.
A dorama – viděla jsem asi tři ale není to moje priorita, takže ti nedám ani názvy.

 

OT: Je taky spousta yaoi her. Jaká hra by podle tebe měla být udělaná jako anime, ale se vším všudy?
OD: Hry nehraji, takže tady nemám jak odpovědět. Akorát vím, že například Dramatical Murder bylo trochu zklamáním. I když jsem hru nehrála, i tak jsem doufala v lepší provedení podobě anime. Takže tohle bych asi viděla v lepším provedení, aby se tomu opravdu dalo říkat yaoi.

 

OT: Jaká je tvá oblíbená mangaka?
OD: Nemám konkrétní oblíbenou mangaku.

 

OT: Jaký je tvůj oblíbený seiyuu?
OD: Taky nemám vyhraněné nebo nejoblíbenější. Ale na druhou stranu, mám ráda hlubší mužské hlasy, které dokážou dostat do kolen po prvním slově.

 

OT: Který pár (yaoi) by podle tebe měl být „oficiálním“ párem? Z mangy nebo anime.
OD: Ty mě dneska těmi otázkami fakt mučíš. Asi chceš ze mně opravdu vydolovat nějaké to jméno, co? 😀 No fakt nevím. Nejspíš by jich bylo víc. Já vím, pořád odpovídám vyhýbavě. Musela bych dlouho přemýšlet, a znovu se podívat na nějaké anime, pak bych ti možná byla schopná odpovědět přesně.

 

OT: A který pár bys absolutně nedala dohromady? Něco, co se ti fakt příčí, když to třeba někde vidíš nebo někdo řekne, že by jim to spolu slušelo?
OD: Tak to ti odpovím hned. Co opravdu nesnáším, tak to je párování Sasukeho a Naruta, (tenhle pár vážně nemusím), nebo Sasukeho a Itachiho. Tohle fakt ne. A to hlavně kvůli jedné postavě a to je právě Sasuke. Prostě nemám ráda, když ho někdo páruje. On prostě ne!
Apropo – tak bych se teď vrátila předchozí otázce – Na jeden pár jsem si přeci jen vzpomněla, který bych ráda viděla ofiko – a to je právě Itachi Uchiha a Kakashi Hatake.

 

Bonus: Anime nebo manga, kterou úplně nesnášíš a lituješ toho, že ses na ni kdy podívala (četla)? A nejšílenější anime a manga, které jsi viděla (četla)?
A jsme zase u toho, že ze mě název nedostaneš. Jako třeba se mi nelíbí Sakamoto, skončila jsem po prvních čtyřech dílech a řekla jsem si, že si to už nikdy nepustím. Ale jako mega kravinu, na kterou bych nadávala od první kapitoly – nevím. Opravdu jsem ten typ, co to zavře a název zapomene.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.