Usagi-chan

Hahááá, je tu další vyzpovídání! Těšili jste se? Ne neberu jako odpověď =)).
To máš smůlu, protože ne. =)

Dlouho jsme se neviděli. Co se u vás změnilo?
Vzhledem k tomu, že se vidíme každý den většinu dne, nemusím odpovídat. =P

A začneme něčím jednoduchým. V poslední době se roztrhl pytel se superhrdiny. Co vy a tohle téma? Jde to mimo vás nebo sledujete každý film, který má něco společného s DC nebo Marvelem?
Sleduju všechno. Od MCU se mi líbily defakto všechny filmy, i když je jich pár meh, není tam žádný vysloveně špatný. Těžko říct, co se mi líbilo nejvíc… asi Avengers 1 a oba GotG, Thor 3… A Spider-Man Homecoming. Co se DCEU týče… tam je to tak napůl. MoS se mi hodně líbil, BvS a SS už moc ne, WW byla docela dobrá a JL ušlo. A jsem tým Loki. 100% tým Loki.

K tomu samozřejmě přísluší otázka, jakou schopnost byste chtěli ovládat, kdybyste mohli?
Asi teleportace. Permanentně něco někde zapomínám, bylo by super mít možnost se pro to okamžitě vrátit. A taky bych byla z práce hned doma a do práce bych mohla na poslední chvíli. =)

A teď změníme téma. Někde sedíte, v kavárně, v parku, jedete v tramvaji, autobuse a najednou si vedle vás kluk otevře vaši oblíbenou yaoi mangu. Jak se zachováte?
Jééé, fudanshi!“ Nevím, nikdy se to asi nestane. =D

Už je to sice nějakou dobu, ale my jsme se mezitím neviděli, takže se ptám až teď. Nedávno začaly vycházet yaoi mangy Omegaverse. Některé jsou „normální“ v jiných seme většinou představuje zvíře. Čtete i takové nebo to už je na vás moc „hard“? Nebo vůbec neznáte pojem Omegaverse?
Já miluju omageverse. Mám přečetený všechny, co jsou v eng a až dodělám Blue Sky Complex, mám v plánu dělat tyhle mangy. Ne všechny, některý nejsou dobrý, ale něco určitě.

A když už jsme u toho, zásadní otázka, která ještě nepadla. Jak jste se vlastně dostali k yaoi?
Tak tohle prásknu. Může za to Peg. Před víc než 11-ti lety jsme si začaly psát přes net a když zjistila, že znám anime, začala mi cpát shonen-aika. =) Loveless, Gravitation a Sukisyo. Pak už jsem se rozjela sama, ale může za to Vládce náš, Slunce naše jasné! =D

Opět zaměření na tohle. Potkáte dva kluky nebo vidíte dva kluky, jak si to někde spolu rozdávají na veřejnosti. Pohorší vás to a budete dělat, že nic nevidíte jako většina lidí kolem nebo budete stát a slintat? Nebo jim dokonce něco řeknete?
Budu stát bokem a předstírat, že se vůbec nedívám. =D

A trochu zmírníme, abyste si o svém novináři nemysleli jen to nejhorší. Představte si, že se propadnete ze současnosti někam do minulosti. Kdyby jste měli ovlivnit dobu, kde se ocitnete, která by to byla?
Zahrávat si s minulostí se nevyplácí, jak víme ze spousty filmů a anime. Takže bych se asi snažila jen přežít a snažit se nenadělat žádný bordel v historii. =)

A teď si představte, že jste na takovém místě. Co byste udělali jako první?
Snažila bych se najít někoho, kdo by mě naučil jak přežít. =D

A poslední otázka na tohle téma. Když byste se ocitli v minulosti, co byste změnili, kdybyste mohli? (pouze jednu věc, myšleno pohlaví, vzhled, postavení nějaká vaše vlastnost)
Snažila bych se nebýt tak otravná, abych po prvních pár dnech neskončila s mečem v zádech.

Váš rytíř na bílém koni vás musí uchránit před padouchem, co vás chce zabít. Kdo by byl váš rytíř a kdo padouch? A proč zrovna tihle?
O selfinsertový fanfikci jsem nikdy nepřemýšlela, takže nevím. Opravdu nevím.

A vracíme se na začátek. I když nesledujete, každý z vás určitě minimálně jménem zná Supermana, Batmana, Spidermana, Thora, Lokiho, Wolverina. A teď si představte, že máte možnost z proti nim postavit vaše oblíbené anime postavy. Kdo by se utkal s kým?
Superman vs Saitama (One Punch Man), Batman vs BK201 (Hei z Darker than Black), Spider-man vs Luffy (One Piece), Thor vs Goku (Dragon Ball), Loki vs Rokudo Mukuro (Hitman Reborn), Wolverin vs Zaraki Kenpachi (Bleach)

Zase trochu odbočíme. Teď mě zajímá, co vy a zvířata? Jakým zvířetem byste chtěli být a hlavně, kdybyste si mohli vybrat svého páníčka, kdo by to byl?
Chtěla bych být kočkou a dostat se ke Smrťovi z knižní Zeměplochy. On miluje kočky a neplyne u něj čas, takže bych neumřela. =)

A jedna seriózní. Jako knížku jste v poslední době četli? Jakou doporučíte? Čtete hodně nebo spíše vůbec?
V poslední době čtu hodně gay knížek v angličtině. Momentálně mám rozečněný Hexworld, kde jsou čarodějové a familiárové, co jsou kožoměnci a hlavní mág má za svýho familiára kocoura. Je to moooc pěkný. Jinak mám na mobilu asi 20 dalších. Jedna z toho je gay BDSM série o osmi dílech. Takže asi tak. =)

Bonusová otázka: Jak dobře znáte svého Vládce? Kdybyste mu měli dát jednu věc (nebo udělat jednu věc), o které víte, že by ho nesmírně potěšila, co by to bylo?
Kdybych nám pořídila mainskou mývalí kočku. =D Ale jelikož už mám tři kočky, v nejbližší době to nehrozí.

Vládce odpovídá: čičíííí, Vládce by měl aspoň koho ňuchat a valchovat 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.