Vyhodnocení ankety anime

Tak…

Vzhledem k počtu hlasů, a jak jsem slíbila, ukončuju všechny ankety a jako první je na řadě anketa o překladu anime.

Bohužel, musím se omluvit všem, kteří hlasovali pro Tennise, protože ten nakonec nebude. Kromě posledních 10 OVA, protože než jsem si ho stačila stáhnout, tak mi zablokovali přístup ke stránce, kde byl Tennis ve vhodném formátu pro překlad. Všude jinde je dostání jen ve formátu avi nebo mp4 s titulkama napevno v obraze, takže je z videa „nevycucnu“ a bohužel nejsem na takové úrovni abych dokázala anglické titulky překrýt českýma. Pokud se najde někdo, kdo to umí a bude ochotný spolupracovat (ať už jedinec nebo skupina), klidně to anime přeložím (a měla bych i korektora), do té doby ale bohužel musím toto anime odsunout stranou.

Z toho vyplývá, že se tím pádem Battery dostává na první místo, a jako poslední se umístil Dia no Ace.

Původně jsem měla v plánu udělat ještě jednu anketu, ale to by bylo zase zdlouhavé a anket v zástupu, které čekají na vaši pozornost je více než dost, tak se zařídím podle toho, jak jsem psala v úvodním článku.

Z prvních 5 anime, co se umístily nejvýše vyberu 3, které se postupně přeloží.

A jsou to tyhle:

Battery – které se jednoznačně umístilo na prvním, respektive druhém místě

Kaidan Restaurant – tohle anime se sice umístilo níže, ale mám to už dlouho rozpřekládané a i v přdchozí anketě dostalo poměrně dost hlasů, tak ho přeložím

Dia no Ace – je to taková moje vášeň

Proč jsem si nevybrala Shounen Maid a Cheer Danshi, i když se umístili na druhém a třetím místě (respektive třetím a čtvrtém)?

Je to z toho důvodu, že ShounenMaid má v plánu jak skupina Hanabi, tak HNS, což v prvním případě znamená kvalitu, v tom druhém rychlost, takže než bych se k tomu dostala, už by na tom mohla jedna či druhá skupina pracovat.

Cheer Danshi má zase v plánu skupina NG, což sice nevím, jak to s nima teďka je, ale zatím jim to nechám.

Někdo může namítnout, že i Diu no Ace mají v plánu hned dvě skupiny (NG a NeX), ale v obou případech se nebojím toho, že to budou mít dřív než já a to z toho důvodu, že NG první řadu pozastavila, takže těžko začnou s druhou a NeX toho má teď víc než dost.

Tolik k tomuhle.

Pokud mě chcete ukamenovat za mé rozhodnutí, směle do toho, ale myslím si, že i tak si vyberete, nehledě na to, že není všem dnům konec =))).

Každopádně doufám, že se vám překlady budou líbit, a co víc, Battery uvidíte už příští týden ve čtvrtek!!!

Jenom ještě doplním počet hlasů:

Prince of Tennis – 72 hlasů

Battery – 55 hlasů

Cheer Danshi – 37 hlasů

Shounen Maid – 36 hlasů

Kaidan Restaurant – 35 hlasů

Dia no Ace – 31 hlasů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.