Frankenstein

Hahááá, je tu další vyzpovídání! Těšili jste se? Ne neberu jako odpověď =)).
No jo no… Když to musí být… 😀

Dlouho jsme se neviděli. Co se u vás změnilo?
Už nemám tolik času na sledování anime a mangy co bych chtěla.

A začneme něčím jednoduchým. V poslední době se roztrhl pytel se superhrdiny. Co vy a tohle téma? Jde to mimo vás nebo sledujete každý film, který má něco společného s DC nebo Marvelem?
Jo, ráda se na ně podívám. Dá se říct, že většinu nových jsem viděla. Některé i na Festivalu fantazie.

K tomu samozřejmě přísluší otázka, jakou schopnost byste chtěli ovládat, kdybyste mohli?
Asi oheň. Je mou podstatou.

A teď změníme téma. Někde sedíte, v kavárně, v parku, jedete v tramvaji, autobuse a najednou si vedle vás kluk otevře vaši oblíbenou yaoi mangu. Jak se zachováte?
Zpozorním, a začnu se uculovat. Nebudu ho rušit od čtení, dokud nedočte, a pak třeba navážu řeč…

Další otázka. Už je to sice nějakou dobu, ale my jsme se mezitím neviděli, takže se ptám až teď. Nedávno začaly vycházet yaoi mangy Omegaverse. Některé jsou „normální“ v jiných seme většinou představuje zvíře. Čtete i takové nebo to už je na vás moc „hard“? Nebo vůbec neznáte pojem Omegaverse?
Většinou přečtu. A pak si řeknu to byla ale blbost, nebo jo-dobré pro pobavení. Ale málokdy se k nim opakovaně vracím.

A když už jsme u toho, zásadní otázka, která ještě nepadla. Jak jste se vlastně dostali k yaoi?
Díky mé kamarádce, která mě k němu přivedla. Šla na mě pomalu a lehce – light shonen-ai. A pak mi doporučila něco a nechala na mě jestli si to přečtu nebo ne… No a pak jsem postupovala dál…

Opět zaměření na tohle. Potkáte dva kluky nebo vidíte dva kluky, jak si to někde spolu rozdávají na veřejnosti. Pohorší vás to a budete dělat, že nic nevidíte jako většina lidí kolem nebo budete stát a slintat? Nebo jim dokonce něco řeknete?
To je těžké. Záleží na okamžiku. Ale je to vysoce nepravděpodobné… Člověk málo kdy uvidí ženskou s chlapem natož dva kluky, přímo na veřejnosti… Ale jedno je jisté, rozhodně bych je nerušila a nechala bych jim soukromí, které si vybrali.

A trochu zmírníme, abyste si o svém novináři nemysleli jen to nejhorší. Představte si, že se propadnete ze současnosti někam do minulosti. Kdyby jste měli ovlivnit dobu, kde se ocitnete, která by to byla?
(Pozdě, to už si dávno myslím) Nedá se říct ovlivnit, to ne, spíš jen žít. Bylo by to asi období velké francouzské revoluce, a na území Anglie (jako muž, mohl-li bych si vybrat).

A teď si představte, že jste na takovém místě. Co byste udělali jako první?
Jako první od propadnutí se tam? No asi bych si sehnal náležitý oděv, abych na sebe zbytečně neupozorňoval a začal prozkoumávat okolí.

A poslední otázka na tohle téma. Když byste se ocitli v minulosti, co byste změnili, kdybyste mohli? (pouze jednu věc, myšleno pohlaví, vzhled, postavení nějaká vaše vlastnost)
Pohlaví jsem už zmínil, takže muž. A zařazení do střední vyšší vrstvy.

Váš rytíř na bílém koni vás musí uchránit před padouchem, co vás chce zabít. Kdo by byl váš rytíř a kdo padouch? A proč zrovna tihle?
Nebyl by to rytíř, a už vůbec ne na bílém koni… A proč se vůbec nechat zachraňovat. Spíš bych zachránila všechny ostatní a pak někde ve škarpě potupně naposledy vydechla.

A vracíme se na začátek. I když nesledujete, každý z vás určitě minimálně jménem zná Supermana, Batmana, Spidermana, Thora, Lokiho, Wolverina. A teď si představte, že máte možnost z proti nim postavit vaše oblíbené anime postavy. Kdo by se utkal s kým?
Loki a Roy Mustang. Dovedete si představit, co by se dělo, kdyby se Loki, jako bůh klamu, změnil třeba na Maese, jeho mrtvého kamaráda, jak by ho to dopálilo? Kdo ví co by z Lokiho zbylo. 😀

Zase trochu odbočíme. Teď mě zajímá, co vy a zvířata? Jakým zvířetem byste chtěli být a hlavně, kdybyste si mohli vybrat svého páníčka, kdo by to byl?
Asi štěně, tedy pes. A páníček… No… 🙂

A jedna seriózní. Jako knížku jste v poslední době četli? Jakou doporučíte? Čtete hodně nebo spíše vůbec?
První vektor ze série New Jedi order. Kdybych měla zůstat u tématu, tak by to asi byla Mezigalaktická výprava (Outbound Flight) a k tomu navazující Pouť pozůstalého (Survivor’s Quest), která se odehrává nějakých 50let po té první, od Timothyho Zahna. Chtěla bych číst víc. Ale takhle mi musí stačit číst v práci místo oběda a večer „na dobrou noc“.

Bonusová otázka: Jak dobře znáte svého Vládce? Kdybyste mu měli dát jednu věc (nebo udělat jednu věc), o které víte, že by ho nesmírně potěšila, co by to bylo?
Koupit Vládci pivo a popít s ním… 😀

Vládce odpovídá: na tohle Vládce čeká celou dobu od své noční můry, kterou díky Frankiemu měl!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.