Jaro 2017 – první dojmy

Tak, po odhlasování v anketě tu máte kompletní přehled anime, které vyšli tuhle sezónu, a že jich bylo.

Rovnou říkám, že nebudu v žádné sezóně popisovat ty úplně dětské anime, OVA, filmy (ty budou maximálně vždy v očekávání), music videa, hentai, úplně dětské anime a anime jako Beyblade, Duel Master a pod., protože ty už mají za sebou tolik řady, že je zbytečné se o nich nějak bavit. Opět budou max. v Očekávání, ale do Prvních dojmů je dávat nebudu.

No, to je asi k tomuto vše, snad budete spokojeni a něco z toho si vyberete, nebo se rozhodnete dívat na něco, u čeho jste doposud váhali.

 

199692

Monster Strike
Předchozí verze Monster Striku, byť měla jen 9 – 15 minut se mi líbila mnohem víc. V téhle verzi mi hodně vadila animace, a taky nová protagonistka (nevím, jak se jmenuje), která mi lezla na nervy úplně vším =)). Já se sice na tyhle věci občas dívám, ale tohle si určitě nechám ujít.
Příběh: Ren spolu se svou kamarádkou z dětství Aoi a dalšíma dvěma spolužáky, patří do „organizace“ nebo spolku, chcete-li, kteří loví a ničí různé potvory pomocí Monster Striku, což je jistá hra, vyvolávající různé bytosti. Co se ale stane, když do Renovi třídy přijde nová studentka z Ameriky, která se na něho začne hned lepit a očividně ji někdo sleduje?

 

197865

Shingeki no Kyojin
Eeeee, nemám slov. Jako vážně. Nikdy by mě nenapadalo, že z Kyojina budu tak odvařená. Prostě bomba. V podstatě pokračujeme tam, kde jsme skončili. Eren nemá ani chvilku klidu, Connie se dozvídá šokující zprávu, hradba Rose je v ohrožení, a co je, sakra, zač ten opičí titán?!
Opening sice od stejného sdružení jako v první řadě, ale zdaleka nedosahuje kvalit prvního openingu.

 

198776

Gin no Guardian
Aby Riku ochránil svou milou, musí strážit jakousi pyramidu a bojovat proti zrůdám, které chtějí to, co pyramida ukrývá. První díl byl vcelku nic neříkající, ukázal nám pár postav, ukázal nám minulost a přítomnost a měl jen 15 minut =))).
Řekla bych, že tohle je z těch anime, na které nemá cenu se dívat když to vychází, ale pak vcelku, až to dovyjde.

 

196007

Fukumenkei Noise
Na tohle anime jsem se docela těšila, bohužel těžce zklamalo. Nino miluje zpěv už odmala a za kamaráda měla Yuza, který pro ni skládal písničky a Moma se kterým si zpívala. Bohužel, Momo se jednoho dne odstěhoval a Yuzu taky zmizel. Ale ještě než odešel, napsal pro Ninu pár not, které pak pokaždé zpívala na jejich místě a doufala, že se tak jednoho dne potkají. Jak už to tak bývá, potkají se až na střední škole, ale Yuzu se už nechová jako dřív a Momo se taky změnil.
Abych pravdu řekla, tak hlavní hrdinka je strašně nesympatická, nejen scvým chováním, ale i myšlením, a strašně zpívá /teda její seiyuu). Viděla jsem hodně hudebních anime, ale u tohoto mi fakt krvácely uši. Věřím ale, že anime bude mít spoustu příznivců, protože je to typické školní drama, milostný mnohoúhelník a ještě k tomu bishíci.

 

199533

Tsuki ga Kirei
Tak k tomuhle nemám moc co napsat. Trochu mě to uspávalo a je to prostě ze života školáků. Jejich malé radosti i velké starosti. Usagi se to moc líbilo, zase věřím, že to asi někoho hodně nadchne, ale mě tyhle nic neříkající, až moc pomalé anime nebaví.

 

199971

Hinako Note
Tohle bylo… Něo, co nejde popsat. Hinako se stěhuje do města a protože se stydí mluvit s lidma dělá ze sebe strašáka. Celé to anime bylo divné a trochu pro jinou věkovou kategorii.

 

195932

Boku no Hero Academia
První díl toho moc neřekl, první polovina byla vlastně jen shrnutí, ve druhé jsme řešili záporáky, kteří napadli školu, a pak zjistili, že bude Hrdinský festival =)). Soudě podle prvního dílu, druhá řada půjde ve stopách vážnějšího tónu než řada první, hlavně už tam není uřvaný Izuku (v prvním díle NEBREČEL!!!!) a hlavně souboje, turnaje, zápasy a podobné věci dodají anime vždycky určitý spád.

 

199354

Alice to Zouroku
Wow! Nádherné anime, plné zvratů, akce, odhodlání, snahy, a i když měl první díl 45 minut, nenudila jsem se ani na chvilku. Sana je holka, která se rozhodne utéct z výzkumné laboratoře, kde ji, a jí podobné děti studují kvůli jejich speciálním schopnostem. Sana má schopnost uskutečnit všechno, co si představí. Po útěku z laboratoře, kdy se rozhodně, že chce vidět vnější svět a rozhodně nechce dál zůstávat jen laboratorní krysou, potkává shodou náhod Zouroka, starého květináře, který si už prožil své a to, co chce určitě není zaplést se do nějakých podivností malou holkou. Sanino přání je zničit laboratoř a osvobodit ostatní a zjistit víc o své minulosti. A tak vzniká zvláštní pár: starý muž, který touží po klidu a malá holka, která neví nic o vnějším světě.

 

197310

Seikaisuru Kado
Nultý díl nám představil hlavního protagonistu a jeho vyjednávačské schopnosti, a až na konec, který se změnil na digitální animaci, což jsem moc nepochopila byl super. …… před odchodem sekce Zahraničních věcí dostává za úkol vyplatit majitele továrny, protože na jeho místě má stát nějaké středisko (už si přesně nepamatuju co), jenže …. si uvědomí, že pro majitele je továrna skoro jako jeho dítě se kterým strávil většinu svého života, a tak práci „odmítne“ a pustí se na vlastní pěst do záchrany továrny. Po Kyojinovi je to zatím nejlepší anime sezóny, a co víc, má to nejlepší opening z tohoto roku vůbec! (ale většině se asi líbit nebude =((((). Po shlédnutí prvního dílu musím dodat, že anime určitě dodívám, jen mě tam docela štvou dvě věci, které mi kazí celkový dojem a sníží to hodnocení, a to animace, někdo by mi měl vysvětlit, proč 0 kapitola byla skoro celá udělaná normálně jako anime a konec byl tou animací jako byl Ajin. No a druhá věc, co mi vadila, byla, super-mega trhlá fanatická vědkyně, která mi svým chování a vystupováním dost lezla na nervy.

 

198838

Tsugumomo
Harémovka o Kagamim a jeho životě s kamarádkou, sestrou, kněžkou a kdoví kým ještě. Takové nemasné, neslané, pro někoho určitě zábavné, pro mě nic neříkající =)).

 

200512

World Fool News Part II
Vzhledem k tomu, že tohle je jedno z mála anime, kde se mi fakt těžce nelíbila kresba, tak k tomu bohužel nic nenapíšu, protože jsem to ani nedodívala.

 

199374

Sekai no Yami Zukan
Další kraťas o záhadných příbězích a zvláštní kresbou. Co se asi stane, když vám uprostřed noci odchází manželka z domu a vy sžíraní žárlivostí ji sledujete? Mrazivý příběh, kterému na ponurosti dodává kresba a styl vyprávění vás nenechá ani na okamžik vydechnout.

 

197991

Warau Salesman New
Stejný případ jako WFNPII.

 

197250

Frame Arms Girl
Tak tohle bylo po Sakuře Quest druhé nejhorší anime, co jsem z letošní sezóny viděla. Jednak se mi opět nelíbila kombinace normální animace s počítačovou grafikou, kterou byly udělané bojové panenky, taky jsem nepochopila, proč jedna panenka měla tak krátkou sukni, že ji šla vidět půlka kalhotek a příběh byl úplně o ničem. Přijde mi domů panenka, která oživne, řekne, že je bojová panenka, pak mi přijdou další dvě, co chtějí bojovat s tou první a… To je vše…

 

198446

Idolmaster Cinderella Girls Gekijou
Asi jsem měla nějakou špatnou verzi, protože to byl kraťas, který jsem absolutně nepochopila. Každopádně Idolmaster, jak už napovídá název, je anime o několika sériích a tuším i filmech, které se věnuje dívčí idolové skupině a jejich cestě ke slávě a dál.

 

199385

Roku de Nashi Majutsu Koushi to Akashic Records
Byť je těchto anime docela dost, a moc je nemusím, tohle je tak praštěné, že mě to zaujalo a dokonce jsem se u toho bavila. Vítejte ve světě, kde je magie vším, dokonce chodíte i na magickou školu, a prostě magie vládne všem. Sistina, která dala svému dědečkovi určitý slib, se snaží stát se nejlepší uživatelkou magie, ovšem její sen vezme za své, když jejího oblíbeného učitele vystřídá někdo, kdo by se nejraději válel v posteli, učení mu je ukradené, je lenivý i psát, a všechno má na háku. Anime má klasické klišoidní zápletky, včetně souboje nejlepší žačky na škole a loosera, co se mi ale na anime líbilo bylo to, že byť je Sistina dcerou nějakého hlavouna, není princeznou ani předsedkyní školy, jak to v jiných anime bývá, a souboj mezi ní a učitelem dopadne POZOR SPOILER, že Sistine vyhraje a učitel vezme nohy na ramena (vtipná scénka =))) ). Takže, kdo má rád podobné anime, ale zároveň chce trochu změny, chce se pobavit a nevadí mu ecchi prvky (ano, kalhotky a podprdy tady jsou taky), určitě mrkněte.

 

199659

Starmyu
Pokračování první řady. Ti co viděli první řadu ví o čem to je, pro ty neznalé jen krátké shrnutí: Hoshitani Yuuta, který se po shlédnutí vystoupení svého idola rozhodl zapsat hudebního klubu na prestižní škole Ayanagi úspěšně absolvoval test a nakonec se stal právoplatným členem klubu. Ovšem, hned v druhém ročníku jej čeká další výzva!

 

198901

Boruto
Asi nemá cenu to nijak rozepisovat, jen musím říct, že mě dostal začátek, lépe řečeno prvních pár vteřin dílů, které byly bombovní a jsem zvědavá, jestli se toho v anime podobě dočkáme. Jinak Boruto je stejné pako jako jeho taťka zamlada, Konoha se nám trochu zmodernizovala (jezdí tam vlaky!!!!) a hned v první díle si Boruto udělá přítele (budeme věřit, že to nebude další Sasuke =)) ).
Jo a abych nezapomněla, někdo mi říkal, že anime bude podle filmu, není, takže kdo se na to nechtěl dívat kvůli tomuhle, je to úplně jinak. Boruto film a seriál nemají nic společného (kromě některých postav, samozřejmě).

 

197268

Busou Shoujo Machiavellianism
Tak tohle byl fakt strašný shit. Vypálilo mi to nejen oči, ale i mozek. Už jen pojetí školy, která byla dříve pouze dívčí, a pak se stala smíšenou, kde po klučičím otravovaní se holky začaly ozbrojovat a nakonec vznikla „Nejvyšší pětice“ nebo jak se ty pipiny jmenují, kterým bylo povoleno nosit meče, pak kluky „převychovávali“ a ti, aby mohli klidně na škole žít, musí nosit make-up a chovat se jako holky a dělat všechno, co jim „Pětice“, která je stylem, „já jsem víc než ostatní, já všemu rozumím, a jen já školu povedu nejlíp“ řekne. Zvrat nastává ve chvíli, kdy na školu přichází kluk, který tohle absolutně ignoruje, a tak se proti němu do boje pustí „předsedkyně“ a neskutečná kráva Rin, která všechno zvládne nejlíp a myslí si jaká není hvězda. Asi není žádným překvapením, že prohraje a skončí to po nehodě polibkem (protáčí oči).

 

198635

Love Kome: We Love Rice
Kraťas o tom, jak v Japonsku upadla oblíbenost rýže, kterou nahradil chleba, o lásce k rýži a záchraně školy, která se má kvůli nelibosti rýže zavřít =)).

 

197669

Oushitsu Kyoushi Haine
Haine je učitel, který vypadá sotva na 10 let a právě dostal pozvání od samotného krále, aby učil jeho čtyři prince. Haine brzo zjišťuje, že byť jsou princové navenek krásní, mají určité typy povah, kvůli kterým už odešlo hodně učitelů. Haine se ovšem nevzdává, a i přes jasnou nenávist ze strany princů vůči své osobě zůstává a zjišťuje, proč jsou princové takoví, jací jsou. Anime má nejen pěknou kresbu, žádnou otravnou vzdychající pipku, ale je skvěle protkané humorem, který se dokáže nerušivě skloubit s vážnějšími tóny.

 

198310

Sagrada Reset
Ha! Na tohle anime jsem se moc těšila. Zápletka zněla rozhodně zajímavě. Sakurada je malé městečko blízko Tichého oceánu a zvláštní na něm je to, že víc než polovina populace má speciální schopnosti. Na škole kam chodí Asai Kei mají klub, kde pomocí svých schopností řeší různé úkoly. Kei do klubu samozřejmě taky patří, jeho schopnost je pamatovat si minulost, což je opak schopnosti Haruki Misory, která pomocí svých schopností dokáže vrátit čas o tři dny nazpět. Díky tomu, že si Kei i po použití její schopnosti všechno pamatuje, tak můžou řešit různé úkoly, které jsou jim zadávány. Jak už jsem řekla, anime má skvělou zápletku, dobrý nápad, kresba je taky příjemná, i hudba, ale má to jedno velké mínus. Charaktery. Už dlouho se mi nestalo, aby mi v jednom anime nesedl ani jeden charakter. Všichni se chovají strašně dramatiky, vážně, tragicky, a místy je to fakt přitažené až za vlasy. Očekávala jsem charaktery podobné jako v Maygoie stejně jako atmosféru, bohužel se nestalo, a i když bych se na to ráda dál dívala, nejspíš se tak nestane.

 

197994

Sakura Quest
Ach my God! Tak tohle byla ale ptákovina (sorry Tamashii), větší idiotinu jsem už dlouho neviděla. Jednak proto, že se hrdinka chová naprosto nesmyslně a jedná jako 5-ti letý rozmazlený fakan, ale i proto, že anime nenabízí nic nového, není vtipné, nic se tam neděje a je to jedna velká NUDA. Navíc charaktery jsou úplně ploché a klasicky klišoidní – starý bručoun, jeho dva poskoci, holka, co se chová jak anděl spásy, netykavka a „straním se lidí, protože jsem taková a maková“. Takže za mě určitě ne.

 

196072

Clockwork Planet
Noooo, abych pravdu řekla, na tohle anime jsem se docela těšila a po shlédnutí prvního dílu musím říct, že jsem od toho čekala víc. Jakože nápad super, naše Matička Země byla zničena a „vznikla“ Země složená z ozubených koleček, kde žije kluk jménem Naoto, který miluje všechno ozubené a má dokonalý sluch. Touží po automatě, a jak už to tak bývá v zápětí mu jedna spadne na hlavu (doslova), potom, co Ryuzu opraví, ta s ním vytvoří smlouvu, kde se mu zavazuje svou oddaností a loajalitou (smlouva byla vytvořena tak, že mu olízala prst, což jsem docela nepobrala). Ryuzu ale ještě hledá i princezna, která je ani nevím přesně co, ale je to tsunderka =)). Celkově to anime na mě působilo, nevím jak to napsat, charaktery strašně ploché, předvídatelné, takové nijaké, jako sice zkusím ještě další díl, ale u prvního jsem se docela nudila.

 

194989

Kabukibu!
Anime o tom, jak se Kurusu, který miluje Kabuki, rozhodne na škole založit kabuki klub. Úkol to ovšem není rozhodně lehký a shánět členy, kteří by do toho šli se stejnou láskou jako on je skutečně těžké najít. Příjemné anime, s pěknou kresbou, kde se dozvíte něco o kabuki, zajímavých charakterech určitě neurazí nikoho.

 

198211

Ren`ai Boukun
Tak tohle je nejvtipnější anime nejen téhle sezóny, ale i roku. Když Aino jednoho dne otevře dveře svého domu, najde za nimi holku, která tvrdí, že je Shinigami. V roce drží Kiss Note a Ainovi vysvětlí, že pokud nepolíbí do 24 hodin nějakou dívku, tak ona zemře. Samozřejmě, že ji Aino vyhodí, ale po jistých událostech bude nucen Guriny podmínky přijmout. Anime je vykrádačka několika anime, osobně jsem v prvním díle našla tři: Death Note, Mirai Nikki a Fate/Zero. I když podobné anime nemusím, tohle bylo fakt hodně vtipné, takže to stojí za to.

 

199126

Shingeki no Bahamut: Virgin Soul
Na druhou sérii jsem se strašně těšila, protože první řada se mi moc líbila. Bohužel pro mě, má druhá řada jednu vadu na kráse. Nina, hlavní hrdinka. Je to strašné střeštiprdlo, střeštidlo, trdlo, pošuk a nevím, co ještě. Jako v normálních anime (školních, komedií, ze života) mi tenhle charakter postavy nevadí, ale do Bahamutu, který je místy až temné fantasy, se mi vůbec nehodila. Sice tam byla zřejmě myšlena jako komediální prvek, který to měl odlehčit, ale na mě to místy působilo opačným dojmem.
Charoice XVII je nový král, ale zrovna mírumilovný není, aspoň pro ty, co znají pravé události v pozadí. Celou situaci ve městě komplikuje Azazel, který v přestrojení bojuje proti překupníkům, otrokářům a podobným parchantům, kteří na králův příkaz mučí a týrají démony. Samozřejmě nebude trvat dlouho a do celé věci se zaplete i Nina, která vystupuje jako lovkyně odměn, ale nakonec se dozvíme, že není tak úplně člověkem.

 

195023

Quanzhi Gaoshou
Čínské anime podle manhuy je o starším klukovi, který byl špičkou ve hře Glory, než ho jednoho dne vykopli a rozhodli nahradit někým jiným. Ye Xiu jde pohroužen do myšlenek do internetové kavárny, kde mu to nedá a jako obyčejný hráč vstoupí do hry Glory. Anime má klasiskou „zápletku“ jako v podobných věcech, jediné, co mi místy vadilo byla herní grafika. Skutečně jste si připadali, jako byste hráli počítačovou hru a ne se dívali na anime. Má to ale úžasné vizuální efekty a hudbu.

 

199362

Twin Angel Break
Ach můj koš!!! U tohoto jsem si říkala, proč?! Viděla jsem hodně „dětských“ mahou shoujo, ale tohle svou stupiditopu předčí všechny. Hodně štěstí všem, kteří se na to díváte, nemám nic proti, ale nečekejte ode mě že se k tomu budu nějak vyjadřovat =)).

 

196285

Re:Creators
Tak tohle je pro mě zatím jednička v sezóně. Představte si, že se chcete na svém tabletu podívat na oblíbené anime a najednou se ocitnete uprostřed boje mezi hlavní hrdinkou z anime a neznámou holkou. Po krátkém souboji mezi těma dvěma se i s hrdinkou ocitnete zpátky ve svém světě, ale moc klidu mít nebudete. Co bych u anime vyzdvihla jsou určitě bojové scénky, ty anime dávají náboj a švih, postavy taky nejsou úplně špatné, po klasickém „kdo jsi, a co po mě chceš“ se chovají normálně a poměrně uvěřitelně. Navíc mi hodně sedl i soundtrack nemluvě o kresbě. Takže pokud se to nepokazí, tak za mě určitě 10 bodů!!!

 

196189

Eromanga-sensei
Klasické klišoidní anime. Středoškolák Izumi miluje light novely, a sám je autorem jedné z nejpopulárnější. Ke štěstí mu chybí dvě věci. Aby jeho mladší sestřička konečně vylezla z pokoje, a aby se setkal se svých kreslířem, který si říká Eromanga-sensei. Po jistém sledu událostí se mu konečně Sagiri podaří vytáhnout z pokoje, a co víc, zjistí, že ona je uznávaný a oblíbený Eromanga-sensei. Anime je to takové, že vám nic nedá, ale zase nic nezkazíte, když se na něj podíváte. Není tak nesnesitelné jako jiné podobné anime, ale extra vtipné a inovativní taky není.

 

198445

ID-0
Tohle ještě nevyšlo, pokud o tom někdo něco ví, pošlete odkaz.

 

196785

Uchouten Kazoku 2
Pokračování první řady o rodince Tanuki a jejich příběhu, žití a soužití =)). Příjemné anime, které neurazí, určitě doporučuju.

 

197438

Zero kara Hajimeru Mahou no Sho
Zero byla pro mě velkým překvapením. Jsem od toho moc neočekávala, podle popisku to znělo docela nudně, hlavně, co se týče charakterů postav, ale musím říct, že Zero a Youhei byli úžasní, vizuální efekty byly dobře udělané a komediální prvky se příjemně skloubily s vážnějšími.
Youhei je napůl člověk a napůl zvíře, který nemá chvilku klidu, protože ho chtějí ulovit jak čarodějky, tak lovci. Ovšem on sám, jako žoldák, čarodějky loví a nesnáší je (jako všichni lidé v zemi), takže je překvapen, když na jednu narazí a ta mu nabídne dohodu. Zero je čarodějka, která se jednoho dne rozhodne odejít z úkrytu, aby našla Třináctého, který kdysi odešel, aby našel knihu kouzel, která by mohla zničit svět.

 

197868

Shuumatsu Nani Shitemasuka? Isogashii Desuka? Sukutte Moratte Ii Desuka?

Před pětisty lety byli lidé skoro vyhlazeni bestiemi, a ten zbytek co přežil se ukrývá na plovoucích ostrovech na nebi. Lidí nejsou moc oblíbení, musí se skrývat, ale jsou mezi nimi i tací, co dokáží ovládat zbraně, které můžou bestie zabít. A právě tyhle dívky dostane na starost William, který je má chránit, a který má s minulostí hodně společného. Zajímavě pojaté anime a až na jeden charakter mi nikdo nevadil, ba naopak.

 

195722

Kenka Banchou Otome: Girl Beats Boys
Kraťas o holce, která je dvojčetem svého bratra, a která nastupuje na chlapeckou školu plnou delikventů, kde se musí prát, aby získala místo bosse. Kdyby bylo anime klasicky dlouhé, asi bych se na to nedívala, ale takhle se dívat budu. Hlavní hrdinka není až tak nesnesitelná, dokonce i něco dovede!!!, i když doufám, že v dalších dílech toho řekne víc než „éééé“, „etooooo“ apod. =)).

 

198770

Natsume Yuujinchou Roku
Už 6 řada příběhu o Natsumem, jeho Nyanko-senseiovi a jeho youkai kamarádech i nepřátelích.

 

198306

Room Mate
Jestli jste viděli One Room, tak tohle je verze s klukama. Je to kraťas u kterého nemá ani cenu popisovat děj.

 

199312

Atom: The Beginning
Opět. Pokud někdo ví, kde to seženu, písněte.

 

198957</p></p>

Dungeon ni Deai o Motomeru no wa Machigatte Iru Darouka Gaiden: Sword Oratoria
Hmmmm… Nějak nevím, co k tomu napsat. Bylo to nemasné, neslané, takové nijaké. Skoro celý díl jsme jen sledovali, jako je Lefyia budižkničemu a na nic se nezmůže, Ais, která byla dokonalá ve všem a všechny porazila, a o tom, jak se něco zvrtlo. A dostaneme se i k části, kdy Ais zachránila Bela před minotaurem.
Osobně mi ten díl nic nepřinesl. V předchozí řadě byla akce, vtip, žádný rušivý otravný element, prostě celkově mě to vtáhlo do děje. Tady v té druhé řady byla akorát akce a rušivý element. Charaktery byly strašně ploché a divné (až na výjimky teda, abych neházela všechny do jednoho pytle).

 

199384

Sin: Nanatsu no Taizai
Eto, ano. I tohle jsem viděla a je to další anime, co mi nic nepřineslo. Kdo má rád shoujo-ai s nádechem yuri a stačí mu pohled na houpající se kozy, odhalené kozy a jiné části těla + nějaké ty prasárničky k tomu, tak si to užije. Děj taky nic moc, Lucifer, anděl, padne do pekla, kde ji najde její velká obdivovatelka Leviathan, která ji přivede před sedm Smrtelných hříchů a řekne jí, aby se stala jejich vůdcem. Což samozřejmě někteří nepřijmou, zvlášť Belial, a tak začnou bojovat. Víc k tomu netřeba dodávat.

 

199788

Saenai Heroine no Sodatekata Flat
Pokračování první řady. Omlouvám se, že bude bez popisku, ale tohle jsem opravdu nedala a neznám ani události z první řady, a fakt se na to nehodlám dívat =))). Každopádně, kdo tohle anime znají, stejně ví o čem je řeč, kdo ne, tak se napřed stejně musí podívat na první řadu =)).

 

198229

Kyoukai no Rinne (2017)
Další pokračování, tentokráte třetí o Rinnem a jeho práci shinigamiho.

 

190284

GRANBLUE FANTASY The Animation
Tohle bylo takové…. Jednak to bylo jedno z mála anime, kde se mi nelíbila grafika. Upřímně ne, nevím, jestli to bylo schválně, nebo se něco pokazilo, každopádně místy to působilo, jako byste chtěli něco fotit a nezaostřili si.

 

Co ještě vyšlo a nepsala jsem:
Ani ni Tsukeru Kusuri wa Nai!
Future Card Buddyfight Batzz
Lunatan: 1 Man Nen no Himitsu
T-sensei
Duel Masters (2017)
Furusato Meguri Nippon no Mukashibanashi
Akindo Sei no Little Peso
Beyblade Burst God
Otoppe
Souryo to Majiwaru Shikiyoku no Yoru ni…
Washimo (2017)
Ao no Exorcist (2017)
Idol Time PriPara
Shounen Ashibe: Go! Go! Goma-chan (2017)
Makeruna!! Aku no Gundan!
Neko Neko Nihonshi (2017)
Osomatsu-san (2017)
Berserk (2017)
Panpaka Pants O New-san
Rilu Rilu Fairilu: Mahou no Kagami
Yoru wa Mijikashi Aruke yo Otome
Nobunaga no Shinobi: Ise Kanegasaki Hen
The Snack World
Eiga Crayon Shin-chan Shuurai! Uchuujin Shiriri
Meitantei Conan: Kara Kurenai no Love Letter
Puripuri Chii-chan!!
Tomica Hyper Rescue Drive Head: Kidou Kyuukyuu Keisatsu
Harukaze: You Were Here
Ponkotsu Quest: Maou to Haken no Mamono-tachi (2017)
Gekijouban Free! Timeless Medley
Eiga Kamisama Minarai: Himitsu no Cocotama – Kiseki o Okose Teppuru to Dokidoki Cocotama Kai
Eiga Tamagotchi Himitsu no Otodoke Daisakusen!
Soutai Sekai

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.