Ushio

Hahááá, je tu další vyzpovídání! Těšili jste se? Ne neberu jako odpověď =)).
Těšila hrozně moc. Už jenom proto, že je to mé první vyzpovídání.

Dlouho jsme se neviděli. Co se u vás změnilo?
Všechno stejné.

A začneme něčím jednoduchým. V poslední době se roztrhl pytel se superhrdiny. Co vy a tohle téma? Jde to mimo vás nebo sledujete každý film, který má něco společného s DC nebo Marvelem?
Viděla jsem snad všechny filmy od Marvelu a od DC mám v plánu v blízké budoucnosti.

K tomu samozřejmě přísluší otázka, jakou schopnost byste chtěli ovládat, kdybyste mohli?
Chtěla bych mít schopnosti země nebo ovládat vodu. Je pro mě těžké se rozhodnout.

A teď změníme téma. Někde sedíte, v kavárně, v parku, jedete v tramvaji, autobuse a najednou si vedle vás kluk otevře vaši oblíbenou yaoi mangu. Jak se zachováte?
Vykřiknu „Vezmeš si mě?! “. Dělám si srandu. 😀 Pokukovala bych po něm a tajně s ním četla tak dlouho, dokud by jeden z nás neodešel.

Už je to sice nějakou dobu, ale my jsme se mezitím neviděli, takže se ptám až teď. Nedávno začaly vycházet yaoi mangy Omegaverse. Některé jsou „normální“ v jiných seme většinou představuje zvíře. Čtete i takové nebo to už je na vás moc „hard“? Nebo vůbec neznáte pojem Omegaverse?
Už jsem o tom slyšela. A četla dvě kapitolky. Na mě nic není „hard“.

A když už jsme u toho, zásadní otázka, která ještě nepadla. Jak jste se vlastně dostali k yaoi?
To si bohužel nepamatuju.

Opět zaměření na tohle. Potkáte dva kluky nebo vidíte dva kluky, jak si to někde spolu rozdávají na veřejnosti. Pohorší vás to a budete dělat, že nic nevidíte jako většina lidí kolem nebo budete stát a slintat? Nebo jim dokonce něco řeknete?
Nebudu stát a slintat, ale místo toho půjdu a budu slintat. 😀

A trochu zmírníme, abyste si o svém novináři nemysleli jen to nejhorší. Představte si, že se propadnete ze současnosti někam do minulosti. Kdyby jste měli ovlivnit dobu, kde se ocitnete, která by to byla?
Nevím, byl by to asi středověk v jakémkoliv roce v Anglii. Ale chtěla bych navštívit i jiné doby.

A teď si představte, že jste na takovém místě. Co byste udělali jako první?
Snažila se přežít, potom co bych navštívila jeho Výsost (žádné úchylárny prosím) a stráže by mě potom chtěli zabít, protože by si mysleli, že jsem ho chtěla zabít

A poslední otázka na tohle téma. Když byste se ocitli v minulosti, co byste změnili, kdybyste mohli? (pouze jednu věc, myšleno pohlaví, vzhled, postavení nějaká vaše vlastnost)
Asi bych změnila vzhled a to přesněji svou váhu. Co už, nepatřím mezi ty lehčí. 😀

Váš rytíř na bílém koni vás musí uchránit před padouchem, co vás chce zabít. Kdo by byl váš rytíř a kdo padouch? A proč zrovna tihle?
Můj rytíř by byl rozhodně Loki a padouch asi Oda Nobunaga z Nobunaga the fool. Loki, protože je prostě chytrý, sexy a spoustu dalšího dobrého. Oda, protože může být sranda být unesena tím magorem.

A vracíme se na začátek. I když nesledujete, každý z vás určitě minimálně jménem zná Supermana, Batmana, Spidermana, Thora, Lokiho, Wolverina. A teď si představte, že máte možnost z proti nim postavit vaše oblíbené anime postavy. Kdo by se utkal s kým?
To je těžká otázka, ale asi by to bylo takhle: Superman – Luffy D. Monkey; Batman – Kakashi Hatake; Spiderman – Soi Fong; Thor – Laxus Dreyar; Loki – Lelouch Lamperouge; Wolverin – Daryun

Vládce reaguje: Lokiho s Lulánkem bych taky chtěla vidět a Daryuuuuuun (love), nesměl by ho ale Wolverin moc pošramotit, to bych nebyla moc ráda =)).

Zase trochu odbočíme. Teď mě zajímá, co vy a zvířata? Jakým zvířetem byste chtěli být a hlavně, kdybyste si mohli vybrat svého páníčka, kdo by to byl?
Chtěla bych být panda a staral by se o mě Arslan. S ním bych se měla naprosto skvěle.

A jedna seriózní. Jako knížku jste v poslední době četli? Jakou doporučíte? Čtete hodně nebo spíše vůbec?
Právě čtu Návrat z temnoty. Doporučím asi Misery od Stephena Kinga, takže nic pro mladší 12-ti let. Čtu docela hodně.

Bonusová otázka: Jak dobře znáte svého Vládce? Kdybyste mu měli dát jednu věc (nebo udělat jednu věc), o které víte, že by ho nesmírně potěšila, co by to bylo?
Vládce moc neznám, ale chtěla bych ji více poznat. Asi bych řekla, že je to úžasný vládce a člověk (což je samozřejmě pravda) a dala bych si s ní maratón jejich nejoblíbenějších anime a přitom jedli cokoliv co má ráda.

Vládce odpovídá: právě mi narostlo…sebevědomí….až do pekelných výšin =)). A ještě k tomu jídlo a čechrání peřin by mi obstarával můj nejoblíbenější otrok. Mmmm, nemám já se vůbec špatně =)).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.