Fledgling God

O autorovi:

Michael Taggart: Moje první kariéra byla pistolník.
V 10-ti letech jsem se od Louise L’Amoura naučil vše, co jsem potřeboval vědět, a po přísném tréninku před zrcadlem v mé ložnici jsem byl připraven vzít spravedlnost do vlastních rukou. Později jsem se stal špionem, když jsem přečetl Toma Clancyho – a pronikl do kuchyně a obývacího pokoje, abych vyřešil všechny tajemství, skryté v zákoutí.
Nakonec jsem našel své skutečné povolání, když jsem se stal Bílým čarodějem a zachránil Středozemi. Gandalf mě vzal jako svého učedníka a společně jsme prožili spoustu dobrodružství. Potřásl jsem si rukou s Harrym Dresdenem a Iron Druidem, ale vždy jsem chtěl vytvořit svůj vlastní svět.
Nakonec se objevil Jason, hráč pokeru s magickým potenciálem, a společně vytváříme zcela nový nadpřirozený svět se sídlem v Louisville Kentucky. Teď mám nejlepší práci ze všech. Vyprávím příběhy o chmurném společenství dobrodruhů a o podivném a nádherném domě, který obývají.
Je to dobrý život a srandovní!

 

Série: Fledgling God

 

Žánr: fantasy, magie, nadpřirozeno, 18+

 

Misfit Mage

Šel hledat nový začátek. Nečekal, že najde neobvyklé přátele, nelítostné nepřátele a prvotní síly.
Jason si myslel, že nastal jeho konec, když byl napaden a pronásledován skupinou nemilosrdných zločinců.
Místo toho se napojil na zdroj stvoření a vyšel ze svého setkání se smrtí s magickými silami.
Zachráněn horským trolem a bitevním mágem se stává součástí nepravděpodobné skupiny spolubydlících a brání mystické staré sídlo před těmi, kdo ho chtějí zničit. Jason, který se spojí s veselou babičkou, Incubusem, který je příliš přitažlivý, a malým divokým kotětem, najde nový pocit sounáležitosti a účelu.

 

Série má prozatím jednu knížku, ale je hodně vysoko hodnocená.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.