In the Company of Shadows

O autorce:

Ais: Ahoj! Píšu LGBTQIA +, obvykle něčím šmrncnutým.
Moje sólová díla jsou většinou fantasy, sci-fi, nadpřirozená nebo podobná.
V současné době pracuji na Wildwood Rising, dlouhé sérii LGBTQIA +;
první zatím napsaná napsaná / editovaná kniha je: Inkarnace.

 

Série: In The Company of Shadows

 

Žánr: sci-fi, dystopie, akce

 

Evenfall

Roky poté, co bomby druhé světové války změnily fyzickou a politickou scénu, agentura nemilosrdně pracuje v zákulisí, aby odstranila povstalecké skupiny, které ohrožují současnou vládu. Jejich cíle ospravedlňují všechny prostředky. Hsin Liu Vega (Sin) je jejich nejúčinnější a smrtící vrah. Má však vražedné sklony a když přidružení partneři skončí mrtví, agentura na roky uzamkla Sina v cele. Ale teď si myslí, že je čas vrátit psychopata zpět na pole. S novým partnerem.
Boydova matka, vysoce postavená agentka agentury, nabídne svého mladistvého syna na tuto pozici. Boyd se nebojí smrti. Ve skutečnosti byl jeho život v posledních letech tak nekonečným cyklem apatie a zoufalství, že by ji uvítal.
Mohou tito dva zlomení muži vytvořit efektivní partnerství? Mohou se naučit někomu důvěřovat, natož navzájem? Sin, který nesnáší Agenturu a androgynní kluk, který drží ovladač od šokového límce, který ho má ovládat?
Na druhé straně je Boyd podivně klidný z muže, kterého všichni nazývají „monstrum“, a Sin se zdráhá nechat svého hlídače zabít.

 

Série má čtyři knihy a točí se kolem Boyda a Sina, jak se vypořádávájí se světem, svýma úlohama, se sebou samýma, s agenturou, se životem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.