Thrown to the Lions

O autorovi:

Kim je třiatřicetiletá bisexuálka z Walesu (Velká Británie). Poprvé začala vydávat v roce 2008 a od té doby má na kontě téměř 100 erotických romantických titulů BDSM, od krátkých příběhů, až po dlouhé romány.
I když se občas pustí do psaní hetero nebo bi, její láskou vždy zůstanou gay páry.

 

Série: Thrown to the Lions

 

Žánr: BDSM, fantasy, romance

 

Ryland’s Sacrifice

Když Rylandovi přes noc zmizí prachy na zaplacení studia, nemá moc možností. Jason Burrows je ochotný mu peníze půjčit, ovšem požaduje za to jistou proti službu. Ale Ryland tak touží po titulu, že pro to udělá cokoliv. Jenže to ještě netušil, že když se probudí, bude svázaný a obklopený lvímy shiftery.

 

Série v podstatě pojednává nebo se točí kolem domina a subíka. Ve druhém díle se Marrick ocitne mezi dvěma lvy, Blainem a Lutherem, kteří opustili svou smečku. A jedinou otázkou je, jestli jsou ochotni se dělit o jednoho člověka. Ve třetím díle se Kefir, který je tak trochu zhnusený tím, co ostatní lvi dělají, zabouchne do Elleryho, který přišel zjistit, co mají lvi za lubem a rozhodl se to udělat jediným způsobem, a to, že se nabídne jako oběť. Cameron, pod pseudonymem Caramel, který tančí v klubu, aby si vydělal nějaké peníze a přežil, uchvátí bohatého Franklina, který neváhá vyhodit jmění, aby našel svého krásného lvíčka.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.