Uzavření anket + drobné info

Tak konečně uzavírám ankety a zase po dlouhé době udělám nové =)).

Jinak opět připomínám, že stránky prochází velkou změnou, může to být teď pro vás trochu chaotické, ale nebojte, vše se postupně upraví a oblékne do nového kabátu, přičemž vás o všem budeme informovat ať už v klasickém infu, nebo v aktualitách v bočním menu =).

Už teď ale můžu říct, co se 100% měnit nebude – je to rubrika Zajímavosti – ta zůstane zcela nezměněná, pak rubrika Život na MaDs – jen s menší úpravou v O nás, dále rubrika Co vás zajímá – opět zcela bez úprav, Anime sezóny – bez úprav, Historie v manze – bez úprav a nakonec Povídky – kde menší úpravy už proběhly.

Zbytek projde menšími či většími změnami.

Pro případné dotazy pište do komentářů, vzkazníku nebo mě na mejl =).

A teď už k anketám. Jako první uzavírám manžele, kteří tu byli už dost dlouho a bohužel k mé nelibosti (omlouvám se všem fanynkám), vyhrál ten, komu sem to nejmíň přála =((. Ale naštěstí mi to vynahradilo druhé a třetí místo, což je pro mě taková náplast na bolístku =)).

A jak to teda dopadlo?

Sebastian Michaelis – Kuroshitsuji 38 hlasů – vedl v podstatě od začátku, i když jednu dobu to vypadalo, že ho předběhne Osamu =)).

Dazai Osamu – Bungou Stray Dogs – 28 hlasů – v podstatě se celou dobu držel svého druhého místa, za což jsem velmi ráda =)).

Levi Ackerman – Shingeki no Kyojin – 26 hlasů – jednu dobu to měl docela nahnuté, málem se nevešel ani do první trojky, ale naštěstí jste ho zachránili (a mě taky =))) ).

No, a tím pádem máme celou sérii manžílků uzavřených, díky všem kteří hlasovali a vydrželi až do konce!

A teď už: tu tu tutůůů, tu tu tutůůůů, tu tu tutůůůůtu, tu tu tu tu… =)))

 

 

Záporák nebo Hrdina?

Výstižná anketa, kde nebylo třeba žádného komentáře. Až do teď.

Lidi! Překvapujete =)). Nečekala jsem, že nás bude tolik =)).

Záporáci zvítězili v drtivé převaze oproti Hrdinům – 51 ku 31.

 

Na tuhle anketu navazovala další, a to, jakou schopnost byste chtěli ovládat vy.

Speciální poděkování patří těm, kteří zaškrtli možnost „Chi být jako Batman“ – pusa od Vládce letí právě k vám =)). – Bat je prostě nejlepší =P.

No, ale zpět k tématu.

Nejvíce z vás hlasovalo pro Ovládání času, což mě osobně překvapilo, na prvních místech jsem spíše čekala nějaké ovládání živlů, a až na Oheň, který se umístil na druhém místě, se ostatní docela dost propadly. Na třetím místě pak u vás byla Teleportace, což je určitě hodně výhodná schopnost a i já sama bych ji využila. Vlastně ne, já budu jako Batman a ten teleportaci nepotřebuje. Proč? Protože má jednu super speciální schopnost. Jakou? Je super bohatý =P.

 

No a jako poslední tu máme živel Vodu, kde pro změnu nebylo žádné překvapení =).

Vyhrál to miláček všech – Hitsugaya Toshirou z Bleach s 35 hlasy. Docela těsně za ním s 30 hlasy skončil „naháč“ Gray Fullbuster z Fairy Tail, a pak byl těžký propad a s pouhými 18 hlasy na třetím místě skončila Esdeath z Akame ga Kill.

No a to je asi vše, dámy a pánové =). V průběhu dne se dočkáte nových anket, jaké to budou, nechte se překvapit =)). Ještě jednou všem děkuji za hlasy a těším se u další ankety =).

 

A tady perlička nakonec (editace proběhla v malování, což je program úplně naprd, proto to nevypadá zrovna nejlíp, ale hlavní myšlenka je zachycena =)).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.