A Matter of Time


O autorovi:

Mary Calmes věří ve šťastné konce a tlačí do nich samozřejmě i své postavy.
Pro kávu by zabíjela a je zastáncem toho, že by čokoláda měla mít své zvláštní místo mezi potravinami.
V současné době žije v Kentucky s pětikilovým chlupatým ninjou,
který ji chrání před ptáky, pavouky a sousedovic psy.

 

Série: A Matter of Time

 

Otázka času – část první

Jory Keyes vede normální život jako asistent architekta, dokud není svědkem brutální vraždy. Ačkoli ho zachrání policejní detektiv Sam Kage, Jory odmítá ochrannou vazbu – má život, který miluje a nevzdá se ho bez ohledu na to, co se děje. Joryho život je však ve skutečném ohrožení, zejména poté, co souhlasí, že bude svědčit o tom, co viděl.
Zatímco útoky na něj stoupají, přátelé se ho snaží ochránit a on odhaluje děsivé tajemství, postupně zjišťuje, že se stále víc zaplétá s uzavřeným detektivem. Jenže…i když dokáže přežít vraha, poradí si se zlomeným srdcem?.

 

Otázka času – část druhá

Před třemi lety Jory Harcourt změnil své jméno a zavřel dveře minulosti plné bolesti, jen aby mohl otevřít jiné dveře, do kterých vešel mnohem silnější. Má novou kariéru, skvělého pracovního partnera a spokojený život. Jedinou vyjímkou je díra v jeho hrudi, kterou zanechal policejní detektiv Sam Kage, když zamával s jeho srdcem.
Teď je ale Sam znovu zpátky a ví, co chce … a co chce, je Jory. Jory, který neví, jestli dokáže přežít další rozchod nebo to že ztratí Sama kvůli jeho nebezpečné práci, se brání návratu do náruče jediného muže, kterého kdy opravdu miloval. Ale když se na Joryho zaměří sériový vrah, bude se muset rozhodnout, zda láska stojí za celé to nebezpečí.

 

Neprůstřelný

Jory Harcourt nemusí hledat potíže. Ať už jde kamkoliv, zdá se, že si ho sami najdou, zvláště, když jeho partner Sam Kage pracuje jako detektiv.
Potom, co ukončí své podnikání, se Jory rozhodne pracovat jako dohazovač. A je jen otázkou času, kdy ho jeho prořízlá pusa a konflikt s jistým mladíkem přivedou do potíží. A aby toho nebylo málo, objevuje se Joryho tajný milenec, ze kterého se stal nejspíš pašerák.
S muži, kteří ho potřebují, a muži, kteří ho chtějí mrtvého, se Chicago stává pro Joryho trochu přeplněné, takže na radu svého bratra, jeho přítele a pracovní skupiny FBI míří na Havaj … kde vážná nehoda ohrozí jeho život. Můžou si Sam a Jory udržet víru a dokázat, že jejich vztah je skutečně neprůstřelný?

 

Pro tebe

Jory Harcourt si konečně splnil sen. Je zasnoubený s detektivem Samem Kageem, který se kvůli němu změnil, mají dvě adoptované děti, vlastní dům a hrozný minivan. Joryho katastrofální dny skončili a on si užívá poklidu domova.
Což znamená, že je to přesně ten správný čas pro to, aby se to změnilo. Nečekaně se objeví Samova ex a na jejich balkoně při rodiném setkání se objeví nájemný vrah. A možná obě tyto věci mají něco společného se svědkem, který zmizel před rokem. Manželská blaženost utržila trhliny, ale Jory nedovolí nikomu, aby mu jeho rodinu vzal. Dříve by nejspíš utekl. Ale teď už ne. Ví, že on a Sam musí problémy řešit společně, protože je to jediný způsob, jak je překonat.

 

Rozloučení

Život nebyl pro Duncana Stiela nikdy snadný. Jeho dětství byla noční můra, a jeho práce jako špeha mu nedovolí ukáz své pravé já a často ho zavede do nemocnice. Když se tedy konečně setká s dokonalým mužem, nepřekvapí ho, že se kolem něj všechno rozpadne. To, co Duncan neočekává je to, že ta největší překážka zůstat s Aaronem Sutterem, je uvnitř něj. Každý si myslí, že Aaron má vše – vzhled, peníze, slávu a úspěch. Všichni, tedy kromě Aarona. Na konci dne, když kamery přestanou blikat a přátelé se vrátí do svých domovů, je Aaron je vždy sám. Ve chvíli, kdy se setká s Duncanem Stielem, Aaron ví, že udělá cokoliv, aby si detektiva udržel u sebe. Ale když si uvědomí, že si penězi nekoupí to nejlepší štěstí, musí najít sílu, aby dal Duncanovi něco mnohem důležitějšího – jeho srdce.

 

Lehký úkol

Po letech partnerství se Jory Harcourt a Sam Kage konečně stanou manželi ve svém domovském státě Illinois. Byla to dlouhá a trnitá cesta a nic na světě, ani práce, ani problémy, nic, teď té svatbě nezabrání. Nebo ano?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.