Taking His Confession

O autorovi:

PJ Friel píše, akční paranormální romány s postavami z obou konců Kinseyho stupnice a všeho mezi tím. Zabývá se tématy jako osud a překonávání minulosti. Její postavy jsou silné, schopné a komplexní bez ohledu na pohlaví a její budování světa je trochu… intenzivní. Když PJ ve svém červeném, sportovním autě neterorizuje dálnice v Ohiu, píše nebo si hraje se svými vnoučaty. V současné době je svobodná a žije se svým synem a jeho dvěma psy, kteří si všichni myslí, že jsou jejím šéfem. Pravděpodobně mají pravdu.

 

Žánr: moderní fantasy, drama, shifter, akce, 18+

 

Taking His Confession

(Přijme jeho vyznání)

Jiskry létají, když se muž v rouchu spojí s prokletým kamenným tvorem, aby zachránili problémového mladíka před bezohledným drogovým magnátem.
Gideon Fawkes touží se setkat s hezkým mladým Jáhnem, který vyučuje na chlapecké akademii Svatého Antonína. Je tu jen jeden problém. Gideon je chrlič a je si jistý, že Jáhen Cruz chodí pouze s lidmi.
Cordero Cruz ví hodně o odpuštění. Je to základní kámen jeho povolání. Škoda, že sám sobě si nikdy odpustit nedokáže. Kvůli němu zemřeli lidé a za tuhle chybu neexistuje žádné vykoupení. Ale nedostatek lidskosti a srdce plné viny nejsou nic ve srovnání se životem mladého muže.
Když Corderovi a jednomu z jeho studentů vyhrožuje nemilosrdný zločinec, Gideon bude muset riskovat víc než svou kamennou kůži, aby je ochránil. Cordero musí udělat nemyslitelné, aby dokázal, že si chrlič zaslouží stát se strážným andělem. Ale i když je jejich cesta do pekla vydlážděna dobrými úmysly, musí se naučit, že pouze láska a vykoupení jim tu cestu může usnadnit.

 

Kniha je součástí trilogie.
Další knihy série:
Serving His Penance (Slouží k jeho pokání)
Granting His Absolution (Umožní mu zproštění)

 

Pozn.: Jáhen či diakon je v křesťanských církvích označení pro pověřeného člověka, který vykonává službu charitativního a administrativního charakteru, aktivně se podílí na bohoslužbách, předčítá posvátné texty, vyučuje náboženství a podobně. Pro svůj úřad musí být vysvěcen. V katolické, pravoslavné, anglikánské, starokatolické a husitské církvi je jáhenství prvním stupněm svátosti svěcení (jáhen » kněz » biskup), v mnohých jiných tuto funkci zastávají laikové.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.