InfectedVítejte ve světě, kde kočičí virus změnil společnost.

Přijde vám to roztomilé, když se kolem vás mění lidí na kočkodlaky? No, nemělo by. Roan McKichan o tom ví své. Sám je infikovaný a z bývalého policajta se tak stal soukromý detektiv, který řeší právě případy jiných infikovaných a sám se snaží ze sebou vypořádat. O tom, že ne všechny kočičky jsou roztomilé a chtěli byste je doma, svědčí i fakt, že se Roan dostane k případy vyšetřování vraždy bývalého policajta do které je zapletený nový neidentifikovatelný druh kočičí šelmy vykazující velmi vysokou inteligenci.

Práce Roana povede skrz bludiště nenávisti, osobní zášti a smrtelného nebezpečí, když se se svým tygřím partnerem Parisem Lehanem, snaží nejen vypátrat vraha, který brutálně vraždí infikované, ale zároveň najít kočičího chlapce, který utekl od svých rodičů, aniž by věděli, čím je a také dostat Eliho Wanderse, vůdce Církve Božské Transformace, který s tím vším má nejspíš společného víc, než se zdá.

 

O Autorovi:

O Andree Speed toho moc nevím, nenašla jsem o ní nic,
kromě toho, že má na svém kontě tři série a čtyři samostatné knihy.

 

A teď zpátky k sérii Infected. Ta má 10! knih a tři bonusy, z nichž jeden popisuje život Parise.

 

Žánr: drama, romance, fantasy, záhadné, schifteři, různé druhy kočkodlaků, 18+

 

A protože se mi tu opravdu všech 10 knih nechce vypisovat – BACHA SPOILER!!!! – tak jen ve stručnosti: nebudu říkat ve které knize, ale Paris, který se s Roanem ožení, nakonec díky nemoci zemře, Eli Wanders začne Roanovi dost zavařovat a Roan sám se bude snažit vypořádat se s novými city ke lvímu shifterovi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.