Black Magic

O autorce:

Megan Derr je dlouhodobou obyvatelkou m/m beletrie a neustále se věnuje čtení, psaní a publikování. Často je obviňována z fluffu a nesmyslů. Když nepíše, ráda vaří, obtěžuje své kočky nebo se dívá na filmy (zejména na všechno s Jamesem Bondem). Miluje reakce čtenářů a lze ji najít po celém internetu.

 

Žánr: romance, fantasy, magie

 

Black Magic

Když Nejvyšší Paladin Sorin objeví brutálně roztrhané tělo svého bratrance Alfreyho, tolik milovaného kněze v královském paláci, nedokáže pochopit, kdo by udělal tak hroznou věc tak dobrému člověku. Aby však našel odpověď na tuto otázku, musí spolupracovat s jedním z vysoce opovrhovaným nekromancerem, mužem, který praktikuje černou magii, spí na hřbitovech a živí se dušemi…
Nekromancer Koray však není zdaleka takový, jak si představoval. Je krásný, tvrdohlavý a má dost ostrý jazyk, aby sám i Nejvyššího paladina odpálkoval. Koray má také sílu se kterou se Sorin ještě nesetkal, sílu stejnou, jako samotná Bohyně.
Netrvá dlouho, než si uvědomí, že řešení vraždy je tou nejjednodušší výzvou, které musí čelit, a aby zachránili království, musí nejprve odhalit staletí lží a nedorozumění.

 

Série má dvě knihy, v té druhé se spíše autorka zaměřila na dvojici jako takovou, na řešení jejich problémů, nedorozumění, pochyby a obavy, které v sobě Koray i Sorin pořád mají.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.