Soulbound

O autorce:

Hailey Turner je velká městská dívka, kterou kazí její líné kočky a má náročnou denní práci, kterou miluje, ale ne tolik, jako miluje psaní. Píše od doby, kdy byla malým dítětem, a ráda čte téměř stejně jako vytváření nové příběhy. Hailey miluje příběhy se spoustou akcí, odvážnými vztahy a eventuálním HEA (šťastně, až na věky), který uspokojuje srdce.

 

Série: Soulbound

 

Žánr: součastnost, romance, akce, fantasy, magie, upíři, vlkodlaci, Fae

 

A Ferry of Bones & Gold

Když bohové zavolají, nesmíte říct ne.

Patrick Collins, už tři roky pracuje jako zvláštní agent Agentury nadpřirozených operací, když bohové zavolají, že jim mizí duše. V New Yorku zmizel nesmrtelný a těla, která se začnou objevovat ukazují na démonem vedené rituální vraždy, které Patrick rozpoznává z nočních můr.
Nelze odmítnout, a tak se Patrick ocitl znovu proti žoldnéřským magickým uživatelům patřícím do sekty Dominion. Tentokrát jim ale musí čelit sám, protože jsou to už tři roky, co měl partnera, kterému mohl věřit.
Patrick hledá spojence na všech špatných místech a tak zjistí, že dalším cílem sekty Dominion je stejný vlkodlak, který už mu jednou zkřížil cestu. Patrick byl od prvního setkání nevysvětlitelně k tomu muži přitahován, ale ve válce pro touhu není místo. To nebrání Patrickovi v tom, aby chtěl to, co by neměl. Jonothon de Vere je nádherný, nebezpečný a nezpůsobuje nic jiného než potíže. Přesto mu Patrick nedokáže odolat, a tak bojuje nejen proti sektě, ale i svému srdci.
Nakonec musí být všechny dluhy splaceny a Patrick může dělat jen to, co umí nejlépe – podvádět smrt.

 

Série má čtyři knihy, ve druhé se Patrick a Jono, teď už jako partneři, podívají na pěkně ostrý zoubek upírské droze, konfliktům o území a samozřejmě se do toho vloží i Bohové, kterým Patrick dluží svoji duši. Ve třetí knize s podtitulem ‚Nikdy neslibuj život, který není tvůj‘, je Patrick s Jonem dostanou do konfliktu nejen s Fae, ale také se svými vlastními, protože Jono s Patrickem musí udělat něco, co by mohlo vyvolat občanskou válku v komunitě. Do toho všeho musejí odejít do Tír na nÓgu, jiného světa, kam byla unesena Lady Summer a pokud ji zachrání, utvrdí spojenectví s Fae.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.