Anti-Heroes

O autorce:

Megan Derr je dlouhodobou obyvatelkou m/m beletrie a neustále se věnuje čtení, psaní a publikování. Často je obviňována z fluffu a nesmyslů. Když nepíše, ráda vaří, obtěžuje své kočky nebo se dívá na filmy (zejména na všechno s Jamesem Bondem). Miluje reakce čtenářů a lze ji najít po celém internetu.

 

Série: Anti-Heroes

 

Žánr: sci-fi, akce, super hrdinové, nadpřirozená síla

 

Trick of the Light

Karl vede tichý život – tišší, než chce, zejména od té doby, co se zapletl do boje s jedním z nejmocnějších mužů ve městě – ale mohlo to být horší. Ve městě, kde super hrdinové a darebáci mohou během okamžiku srovnat blok města se zemí, je každý den, kdy není nic zničeno, dobrý, zejména pro muže, který prodává pojištění super hrdinům.

Když se jednoho dne vrací domů, aby si zalezl do postele s knížkou a svýma kočkama, podivný rachot na autobusové zastávce ho zastaví a odhalí tak někoho, koho by v životě nečekal. Zloděje s neuvěřitelnými schopnostmi, Trick of the Lighta, na kterého je vypsaná tučná odměna.

Karl však nikdy necítil příliš respektu k Řádu a k jeho arogantním, kavalírským super hrdiny. A tak ať už je riziko jakékoliv, raději stráví noc s Trickem, protože taky může být jeho poslední…

 

Série má tři knihy, v té druhé se podíváme opět na zlodějského záporáka a muže, který se chce pomstít Řádu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.