Zero at The Bone

O autorovi:

Jane Seville vlastní knihkupectví v Columbusu v Ohiu a nemůže uvěřit tomu, že vlastně napsala jednu z knih, které několik let ostatním jen prodávala. Její spolupracovníci byli trochu překvapeni, že její prvotina je o homosexuálním vztahu, ale v podstatě to zas tak překvapující není. Vyrostla v Syrakusách v New Yorku, kde její matka řídila sbor místních homosexuálů a navštěvovala ženskou školu. Někdy je to pro ni přímý životní styl.
Jane žije v domě, který je na ni příliš velký. Bydlí v něm z novofunlanďákem a několika přáteli, kteří k ní přijdou vždy, když mají hlad. Je to patologická čtenářka a sbírá kuchařky, jichž už má přes pět set. Často navštěvuje čtvrť Columbus, kde žije Jack a D, a dokonce pro ně vybrala dům. Čeká na pozvání na večeři.

 

Zero at The Bone

 

Žánr: romance, 18+, napětí, akce

 

Poté, co byl lékař Jack Francisco svědkem vraždy, je umístěn do ochranné vazby než bude moci svědčit.

Útočník známý jen jako D, dostane za úkol Jacka zabít.
Ale když sleduje nevinného muže, jeho uvanevé svědomí mu nedovolí ho zabít.

Stanou se z nich nepravděpodobní spojenci. Jack a D jsou brzy na útěku před tajemnými nepřáteli. Oba muži jsou nuceni spolupracovat, aby přežili, a vytvářejí si mezi sebou pouto, které přerůstá v nečekanou vášeň.
Jack vidí zraněnou duši pod chladným vnějškem D a D najde v Jackovi osobu, která by mu mohla pomoci udělat z něj zase muže, kterým kdysi býval.

Jak se blíží Jackova výpověď, on a D musí bojovat nejen o svůj život, ale taky o svou…budoucnost.
Společnou budoucnost.

 

Co řekli:

„Na to, že je to prvotina, je vidět, že autorka sama má jisté zkušenosti. Příběh má spád, nechybí akce, drama, vášeň, kterou cítíte pokaždé, když se Jack a D střetnou, napětí, které je víc a víc intenzivní, jak se blížíte ke konci, nechybí ani humor a romance. D a Jack jsou nepravděpodobní spojenci, což není až tak neobvyklé, ale občasnému klišé se v dnešní době asi nevyhne žádná kniha.“
můj názor

 

Zero at The Bone je první Janin vydaný román. I když plánuje pokračovat v příbězích Jacka a D, tak pouze formou krátkých povídek, které budou k dostání pouze u ní na stránkách. Zatím vyšli tři, a pokud se mi k tomu zázračně podaří dokopat, přeložila bych je.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.