Brothers Fae

O autorce:

S.W. Vaughn žije v centru New Yorku spolu se svým manželem a synem.
Oceněná autorka, textařka a bloggerka profesionálně píše více než 15 let.

 

Žánr: fantasy, Fae, nadpřirozeno, současnost, BDSM, romance

 

Skin Deep

Will Ambrose ví o lásce všechno – kromě toho, jak ji najít pro sebe. Hostuje populární GLBT relační rozhlasovou show, ale jeho vlastní vztahy vždy dopadli katastrofálně. U sexy, svůdného tatéra Cobalta je to však chtíč na první pohled.

Kobalt je Fae, vyhnaný žít mezi lidmi. Jeho studio The Grotto je nejen velmi úspěšné mezi lidmi, ale také útočiště pro další Fae hledající ochranu. Přestože se vzdal toho, že někdy bude mít dlouhotrvající vztah, protože jeho lidští milenci měli tendenci se zbláznit, když odhalili jeho pravou podstatu, nemůže si pomoci nepocítit prudkou vášeň a touhu k Willovi, když navštíví Grotto. Pokouší se na něj zapomenout, ale nakonec se té snahy vzdá, když taxík vyloží u jeho dveří zmláceného a zničeného Will, s Cobaltovým jménem na rtech.

Dokáže jejich mocná přitažlivost – a fenomenální sex – překonat urážlivého policistu, zrádce Fae, který se je snaží rozdělit, a bývalého milence s nelidskými silami, který se nezastaví před ničím, aby si vzal Coballa zpět…?

 

Heartsong

Trystan Raines miluje penisy. Aby taky ne, když je to jeden z nejlepších prostitutů. Jenže v poslední době nemá moc štěstí na klienty, navíc se ocitne bez střechy nad hlavou, když je jeho byt zničen. Když mu tak jednoho dne jeden cizinec nabídne milion dolarů za to, že s ním stráví jeden měsíc, Trystan po tom okamžitě skočí a dostane se tak do světa o kterém si většina lidí myslí, že neexistuje. Do světa Fae. A aby toho nebylo málo, ten zatraceně sexy chlap, co si ho na měsíc najal, je samotný pric Fae, Braelan.

Uriskel je nejen Braelanův nevlastní bratr, ale pod pohrůžkou smrti od krále mu to nesmí říct, ale také jeho bodyguard a to i v lidském světě z čehož není moc nadšený, zvláště, když mu Braelan představí svou novou hračku.

Trystan si myslí, že Uri je kretén. Uri si o Trystanovi myslí, že je blázen. Jenže jednoho dne je princ donutí, aby se před ním vychrápali a to nečekaně prohloubí nejen jejich touhu jeden k druhému, ale i lásku. naneštěstí není možné, aby jim princ dovolil být spolu…

 

Unforgiven

River, bývalý polda, právě vyšel z vězení, kde byl neprávem a své pocity se snaží utopit v chlastu. To, co chtěl ze všeho nejmíň, je potkat sexy cizince, co se pokoušel vykrást bankomat, ze kterého se nakonec vyklube princ Braelan. Ten má ještě nevyřízené účty se svým nevlastním bratrem. Nakonec Riverovi nabídne, že svůj přestupek odčiní sexem. Bohužel ani jednomu z nich nedošlo, že po nejneuvěřitelnějším sexu jejich života se do sebe zabouchnou. Teda… Braelan je zamilovaný až po uši a River se to snaží popírat, jenže je mu to prd platné. Ovšem, když ho začíná dohánět minulost, musí si utřídit priority dřív, než bude pozdě…

 

PS.: tohle je v plánu na přeložení, ale záleží, jak se domluvím s Kanji

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.