Damned if You Do

O autorovi:

JL Merrow je v podstatě skoro vyhynulý druh, jak říká. Jako angličanka totiž nesnáší čaj. Studovala přírodní vědy na Cambridge, kde se naučila spostu věcí, ale svému šéfovi pak oznámila, že už nikdy v životě nechce vidět vnitřek laboratoře. Píše napříč žánry, hlavně paranormální gay romance. S novelou Muscling Through byla ve finále EPIC Award 2013, s novelou Slam! vyhrála cenu Rainbow 2013 za nejlepší LGBT romantickou komedii.

 

Žánr: komedie, akce, 18+, nadpřirozeno

 

O sérii:

Ať uděláš, co uděláš… (název knihy bych přeložila jako část fráze: damned if you do and damned if you don’t – ať uděláš co uděláš, vždy to bude špatně – v podstatě to stručně vystihuje obsah knihy)

Rael je sexy mužská sukuba, který je posedlý chlapama.
A právě teď si vyhlédl blonďatého detektiva ze severu, Larse Thornssona.

Jenže Lars, pracující jako detektiv, v agentuře zabývající se napřirozenými zločiny, nemá náladu se zaplétat s jakýmkoliv druhem nelidí, ať už by šlo jen o sex nebo o něco víc. Jenže v tom malém, proradném démonovi je něco mnohem víc a Lars zjišťuje, že se mu dá jen stěží odolat.

A tak nejen, že se Lars musí pokusit ukočírovat svůj soukromý život, démona, který má talent na problémy, ale také svou práci, ať už se jedná o sériové zabíjení sukubů nebo démony obchodující s drogami.

Původně plánovaná série, ale zatím je ticho po pěšině.

 

Co řekli:

„Sexy, vtipné, velmi povedené. Nikdy jsem nevěřila, že se u novely budu tak bavit. Lars a Rael jsou spolu naprosto dokonalí a navzájem se skvěle doplňují. Nechybí samozřejmě špetka napětí, která tomu celému dodává ten správný šmrnc. Rozhodně nejsem proti sérii, i když bych tohle spíš asi brala jen jako jednorázovou záležitost. Hodí se mi to k tomu víc.“

– můj názor

 

Pozn.:

od téhle autorky tu ještě najdete sérii The Plumber’s Mate Mystery (Instalatérovo tajemství)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.