Jaro 2018 – očekávání

Tak, konečně se mi podařilo to, o co usiluju celou dobu, co jsem začala psát sezóny. A to, že přehled vydám ještě než začne =). Třikrát hurá, je to tady! Jinak jak jste stačili (teda ti, kteří z vás tohle čtou) zaregistrovat, nevyšly v minulé sezóně mé první dojmy. Není to tak, že bych zapomněla, ale rozhodla jsem se je zrušit, protože k některým anime jsem se dostala až když byly skoro za půlkou, a to už jaksi nemá cenu psát. Takže první dojmy už tu nenajdete, zato v závěrečných budu dávat dojmy i z anime, které jsem nedodívala, ať už z jakéhokoliv důvodu, a trochu to ještě rozšířím. Takže se nechte překvapit! Jinak co se týče jarní sezóny jako celek, je tam hodně očekávaných anime, pro mě osobně nej best je space opera LoGH a BnHA. Jinak se samozřejmě nevyhneme ani těm klasickým tupým anime, ale celkově bych řekla, že je tahle sezóna krapet lepší než ta předchozí. A teď už dost kecání, jdeme na to!
 

 

A.I.C.O.: Incarnation
Typ: ONA
Počet dílů: 12
První díl: 9 března
Studio: Bones
Předloha: originál (adaptace je manga, ale jako předlohu píšou originál, tak si vyberte. Každopádně manga je z roku 2017 a hlavní hrdinka tam vypadá stěží na deset. V anime verzi se aspoň drží věku)
Žánr: akce, sci-fi
Rating: 17+ (násilí)
Blízká budoucnost, Japonsko, rok 2035. Hlavní událost známá jako „Burst“, byla způsobena zkoumáním umělého života. Určitá AI nazvaná „Matter“ narušila Kurobeho roklinu. Vstup do výzkumného města, který byl nazván jako poslední naděje lidstva, byl vládou zakázán. O dva roky později Aiko Tachibana, 15letá dívka, která ztratila při nehodě svou rodinu a sama zůstala na vozíčku, se od přeloženého studenta Yuuyy Kanzakiho dozví, že neví nic o tajemství skrytém v jejím těle. Klíč k vyřešení tajemství je v Primárním bodě, v centru Burst. Když se chlapec a dívka, která nese budoucnost lidstva, setkají, jaká bude nová pravda?
ukázka – tohle chybělo ještě v předchozí sezóně
 

 

Steins:Gate Zero
Typ: TV
Počet dílů:
První díl:
Studio: White Fox
Předloha: visual novel
Žánr: sci-fi, thriller
Rating: 13+
Zero je vedlejší příběh, který zkoumá události z budoucnosti Beta Attractor Field, které přispívají k tomu, aby konec původního příběhu byl možný.
Můj názor: abych pravdu řekla, tak prvotní Steins se mi moc nelíbil, takže na Zero sice kouknu, ale myslím si, že nedodívám.
Opening: „Fatima“ od Kanako Itou
Ostatní: Steins;Gate – 1.řada – 24 dílů
Steins;Gate: Oukoubakko no Poriomania – 1 speciál – pokračování
Steins;Gate Movie: Fuka Ryouiki no Déjà vu – MOVIE – pokračování
Steins;Gate: Kyoukaimenjou no Missing Link – Divide By Zero – 1 speciál – alternativní verze
Steins;Gate: Soumei Eichi no Cognitive Computing – 4 ONA – jiné
ukázka
 

 

Boku no Hero Academia 3rd seasons
Typ: TV
Počet dílů: 25
První díl: 7. dubna
Studio: Bones
Předloha: manga
Žánr: akce, komedie, školní, super síla
Rating: PG-13
Třetí řada velmi populárního anime a mangy, která se bude věnovat arcu, kde se Deku spolu s třídou A vypraví na obyčejný školní tréninkový výlet, který se zvrtne v boj o holé přežití, protože… Víc spoilerovat nebudu, ale stojí to za to. Pokud ještě stále váháte jestli se na tohle anime podívat, protože vás odradil třeba hlavní hrdina v prvních dílech nebo se vám nezdá děj, či grafika, zkuste to překousnout, protože tohle anime stojí fakt za to. A věřte mi, já to po prvních dílech vážně vypla a vrátila se k tomu až později a vůbec nelituju!
Můj názor: TOPka sezóny, není nad čím uvažovat.
První opening k anime má na svědomí asi všem známá skupina UVERworld.
Ostatní:
Boku no Hero Academia – 1.řada – 12 dílů
Boku no Hero Academia – 2.řada – 25 dílů
Boku no Hero Academia Movie – ještě nevyšlo
ukázka
 

 

Tokyo Ghoul: RE
Typ: TV
Počet dílů: neuvedeno
První díl:
Studio: Studio Pierrot
Předloha: manga
Žánr: horor, akce, záhadné, drama, nadpřirozeno
Rating: 17+
Pokud se vám nelíbila druhá řada Tokyo Ghoul, můžete jásat, protože RE je konečně skutečnou adaptací mangy a pokračováním.
Od napadení CCG na Anteiku uplynuly dva roky. Ačkoli se atmosféra v Tokiu drasticky změnila z důvodu zvýšeného vlivu CCG, ghůlové nadále představují problém, protože začali být opatrní, zejména teroristická organizace Aogiri Tree, která uznává rostoucí hrozbu CCG vůči jejich existenci.
Vytvoření speciálního týmu, známého jako Quinx Squad, může CCG poskytnout tlak, který potřebují k vyhlazení nežádoucích obyvatel v Tokiu. Jako lidé, kteří podstoupili operaci, aby využili speciálních schopností ghůlů, se účastní operací na vymýcení nebezpečných tvorů. Vůdce této skupiny, Haise Sasaki, je napůl ghůl, napůl člověk, který byl vycvičený známým speciálním řešitelem Kishou Arimem. Nicméně, v Sasakim toho dřímá mnohem víc, jako třeba neznámé vzpomínky v jeho mysli, které mu pomalu připomínají osobu, kterou býval.
Můj názor: TOPka – i když všichni na původní druhou řadu nadávali, mě se líbila mnohem víc než první řada a na to konto jsem začala číst mangu, a i když jsem zjistila, že RE nemá s druhou řadou nic společného, nezavrhla jsem ji, jen jsem doufala, že se někdy RE dočká zpracování. A je to tu!
Takže za mě jasná TOPka sezóny.
Opening: „asphyxia“ od CöshuNie
Ostatní: Tokyo Ghoul – 1.řada – 12 dílů
Tokyo Ghoul √A – 2.řada – 12 dílů
Tokyo Ghoul: „Pinto“ – 1 OVA – spin-off
Tokyo Ghoul: „Jack“ – 1OVA – spin-off
ukázka
 

 

Shokugeki no Souma: San no Sara – Toutsuki Ressha-hen
Typ: TV
Počet dílů:
První díl: 9. dubna
Studio: J.C.Staff
Předloha: manga
Žánr: ecchi, školní, shounen
Rating: PG-13
Druhá část třetí řady Soumy.
Můj názor: jak už jsem psala u předešlé řady, tohle je anime, které se nelepší ani nehorší a pořád si jede tu svou. Takže se na něj určitě těším, ale stejně jako předchozí řady, TOPka sezóny to pro mě není.
Opening: „Symbol“ od Luck Life
Ostatní: Shokugeki no Souma – 1.řada – 24 dílů
Shokugeki no Souma: Ni no Sara – 2. řada – 13 dílů
Shokugeki no Souma: Ni no Sara OVA – 2 OVA – vedlejší příběh
Shokugeki no Souma: San no Sara – 3.řada – 12 dílů
Shokugeki no Souma: San no Sara – Toutsuki Ressha-hen OVA – 1 OVA – vedlejší příběh
ukázka
 

 

Sword Art Online Alternative: Gun Gale Online
Typ: TV
Počet dílů:
První díl: 8. dubna
Studio: Studio 3Hz
Předloha: light novela
Žánr: akce, fantasy, military, game, sci-fi
Rating: PG-13
Karen Kohiruimaki se vždycky cítila v reálném světě odsunutá na druhou kolej. Vzhledem k její extrémní výšce se jí zdálo těžké se s ostatními dívkami v jejím věku spřátelit. Všechno se změní, když je představena VR a Gun Gale Online. V GGO má Karen možnost hrát za roztomilý, chibi avatar jejích snů! Může Karen najít přátelství v tomto MMO …?
Můj názor: eeee, vím, že mě asi bude hodně lidí nenávidět, ale já SAO nesnáším. Nechápu, proč to všichni tak vychvalují, když je to těžce podprůměrné anime a ani zdaleka to nedosahuje kvalit Log Horizonu. Jako fakt sorry, ale to anime bylo možná dobré do první poloviny, pak to stálo za starou belu včetně všech jeho adaptací. A tahle nebude o nic lepší, už jen představením hlavní hrdinky *-*.
Opening: „Ryuusei“ od Eir Aoi
Ostatní: Sword Art Online – první řada
Sword Art Online II – druhá řada
Sword Art Online: Extra Edition – pokračování
Sword Art Online II: Debriefing – shrnutí
Sword Art Online II: Sword Art Offline II, Sword Art Online Fatal Bullet: The Third Episode – Pilot-ban, Sword Art Online Fatal Bullet: The Third Episode – jiné
Sword Art Online Movie: Ordinal Scale – pokračování
bez ukázky
 

 

High School DxD Hero
Typ: TV
Počet dílů:
První díl: 10. dubna
Studio: Passione
Předloha light novela
Žánr: ake, komedie, ecchi, harém, romance, démoni, školní
Rating: R+
Čtvrtá řada.
Můj názor: všem komu se tohle anime líbí vzkazuju – „užijte si to“ – ode mně nečekejte, že se na to podívám a tudíž ani závěrečné shrnutí.
Opening: „SWITCH“ od Minami
Ostatní: High School DxD BorN: Ishibumi Ichiei Kanzen Kanshuu! Mousou Bakuyou Kaijo Original Video – OVA – vedlejší příběh
High School DxD Specials – 1 speciál – vedlejší příběh
High School DxD – 12 díl – první řada
High School DxD OVA – 2 OVA – pokračování
High School DxD New – 12 dílů – druhá řada
High School DxD New: Oppai, Tsutsumimasu! – OVA – pokračování
High School DxD BorN – 12 dílů – třetí řada
High School DxD BorN: Yomigaeranai Fushichou – OVA – pokračování
ukázka
 

 

Persona 5 the Animation
Typ: TV
Počet dílů:
První díl: 8. dubna
Studio: A-1 Pictures
Předloha: hra
Žánr: akce, fantasy, nadpřirozeno
Rating: neuvedeno
Zatím bez popisku.
Můj názor: TOPka. I když to nemá popisek, všechny Persony jsou u mě jasné, navíc něco k téhle sérii bylo už naznačeno v OVA Persona 5 the Animation: The Day Breakers.
Opening: neuvedeno
Ostatní: všechny Persony, co existují a je jich mraky, tak to vypisovat nebudu. Každopádně, nemusíte nutně znát podstatu předešlých sérií, protože v každé Personě, je vždycky tak nějak vysvětleno, jak to funguje, takže pokud vás Persona 5 láká, ale nechcete se na ni dívat, protože jste neviděli nic z předchozích, tak máte zbytečné obavy a může te si „pětku“ směle pustit =)
ukázka
 

 

Wotaku ni Koi wa Muzukashii
Typ: TV
Počet dílů:
První díl: 13. dubna
Studio: A-1 Pictures
Předloha: web manga
Žánr: komedie, romance
Rating: žádný
Poprvé od střední školy se v jedné společnosti setkají bláznivý otaku a fujoshi. Po jedné popracovní drinking párty spolu začnou randit. Ale může jim to vydržet?
Můj názor: dovedu si představit, že tohle anime bude hodně oblíbené, ale bohužel tenhle druh jde zrovna úplně mimo mě, takže ho asi nedodívám.
Opening: „Fiction“ od Sumiky
ukázka
 

 

Full Metal Panic! Invisible Victory
Typ: TV
Počet dílů:
První díl: 13. dubna
Studio: Xebec
Předloha: light novela
Žánr: sci-fi, mecha, akce, military
Rating: neuveden
Popis zatím neuveden.
Můj názor: i když je to mecha, tak stejně jako na NGE mám na FMP příšernou alergii a stačí mi jen něco o nich slyšet a osypky mám až na prdeli.
PS.: tak ukázky nejsou zase až tak marné, takže to nejspíše vyzkouším!
Opening: „Minami Kaze“ od Mikuni Shimokawy
Ostatní: Full Metal Panic!
Full Metal Panic! The Second Raid Episode 000
Full Metal Panic! The Second Raid
Full Metal Panic? Fumoffu
Full Metal Panic! The Second Raid: Wari to Hima na Sentaichou no Ichinichi
ukázka
 

 

Ginga Eiyuu Densetsu: Die Neue These – Kaikou
Typ: TV
Počet dílů: 12
První díl: 3. dubna
Studio: Production I.G.
Předloha: novela
Žánr: space opera, sci-fi, military, drama, akce
Rating: žádný
Ve vzdálené budoucnosti lidstva jsou dva mezihvězdné státy – monarchická Galaktická říše a demokratická Aliance svobodných planet – zapleteny do nekonečné války. Příběh se zaměřuje na soupeře Reinharda von Müsela a Yang Wena Liho, kteří usilují o mír a slávu v Galaktické říši a Alianci svobodných planet.
Můj názor: TOPka! Nevím, jestli se víc těším na tohle nebo na BnHA, protože tohle je moje srdcová záležitost.
PS.: pokud by vám připadlo, že vám hlasy obou hrdinů přijdou povědomé, tak Reina mluví Mamoru Miyano (Nagai Kei, Matsuoka Rin, Osamu Dazai, Kida Masaomi, Setsuna F. Seiei) Wena pak Suzumura Kenichi (Murasakibara Atsushi, Okita Sougo, Crowley Eusford, Kamui Shirou)
Opening: „Binary Star“ od SawanoHiroyuki[nZk]:Uru
Ostatní: Ginga Eiyuu Densetsu – 110 OVA – alternativní verze
A pak spousta dalších prequelů, sequelů, alternativních verzí, podobných anime atd, o všem si povíme v rubrice „Fenomény“, kde se i tohle objeví =).
ukázka
 

 

Devils Line
Typ: TV
Počet dílů:
První díl: 7. dubna
Studio: Platinum Vision
Předloha: manga
Žánr: akce, drama, romance, seinen, upíři
Rating: neuvedeno
Anzai je napůl upír a Tsukasa je normální holka. Člověk.
No a tihle dva se jednoho dne zčuchnou a hádejte, co se bude dít. Mimochodem, ti dva žijí ve světě, kde vláda o existenci upírů nemá ani páru, protože jsou k nerozeznání od lidí. Ovšem jen do okamžiku, než se rozzuří a stanou se neovladatelnými příšerami.
Můj názor: dávám tomu tak 5%. Já prostě tyhle rádoby romantické upíří dramata fakt nemusím. Možná je to tím, že je toho už všude moc a o pořádnou upířinu člověk nezakopne ani kdyby se moc snažil. Kde jsou ty časy, kdy vyšel první Blade! (myslím normální hraný film)
Opening: „Eclipse“ od Shouty Aoi
ukázka
 

 

Saredo Tsumibito wa Ryuu to Odoru
Typ: TV
Počet dílů:
První díl: 6. dubna
Studio: Seven Arcs Pictures
Předloha: light novela
Žánr: akce, drama, fantasy, sci-fi
Rating: neuvedeno
Série se odehrává v alternativním světě, ve městě Eridana, jehož jedna polovina území je v Tseberunské Dračí říši a ta druhá leží v Lapetodesu Alianci Sedmi měst. Obě poloviny jsou odděleny řekou Orielal. V tomhle světě se bojuje proti nepřátelům pomocí zbraní, do kterých se vloží kouzlo a tím se z nich stanou zbraně speciální. Příběh je o Gaius Sorelovi a Giginu Ashley-Bufhovi (by mě zajímalo, kdo ty jména, sakra, vymýšlí, skloňovat to je fakt zážitek), kteří mají vlastní úřad pro psaní kouzel.
Můj názor: na tohle anime čekám už asi rok =(((. A koneně se snad dočkám!!!
Opening: „divine criminal“ od fripSide
ukázka
 

 

Golden Kamuy
Typ: TV
Počet dílů:
První díl: 9. dubna
Studio: Geno Studio
Předloha: manga
Žánr: akce, dobrodružné, historické, seinen
Rating: 17+
Sugimoto, kterému se přezdívá „Sugimoto nesmrtelný“ přežil rusko-japonskou válku, nyní hledá bohatsví, v naději, že zachrání ovdovělou ženu jeho přítele z války. Poté, co mu v drsných podmínkách severu zachrání život dívka jménem Ainu, vydají si na dobrodružství za honbou pokladu, na který ale má spadeno i někdo další.
Můj názor: určitě ano, je to jedna z těch věcí, která mě zaujala už kdysi dávno v manga podobě a říkala jsem si, že by nebylo špatné, mít to jako anime =).
Opening: „Winding Road“ od MAN WITH A MISSION
ukázka
 

 

Tada-kun wa Koi wo Shinai
Typ: TV
Počet dílů:
První díl: 5. dubna
Studio: Doga Kobo
Předloha: originál
Žánr: komedie, romance
Rating: žádný
Mitsuyoshi Tada je kluk, který nikdy nepoznal lásku. Vše by se ovšem mohlo změnit ve chvíli, kdy během fotografování potká Terezu Wágnerovou z Lucemburska, která se při příjezdu do Japonska ztratila a oddělila od svého průvodce. Mitsu ji pomůže a přivede do kavárny jeho dědečka…
Můj názor: nejspíše to nedodívám, jednak už tak toho mám víc než dost, navíc tyhle anime pro mě nejsou, takže se toho s klidným srdcem vzdám =)).
Opening: zatím neuvedeno
:
ukázka
 

 

Piano no Mori
Typ: TV
Počet dílů:
První díl: 9. dubna
Studio: Fukushima Gainax
Předloha: manga
Žánr: dobrodružné, seinen, komedie, drama, hudba, školní
Rating: žádný
Dva odlišné světy, dva odlišné životy, a přesto mají jedno společné. Oba milují hru na klavír. Kai, který se narodil prostitutce hrával na opuštěný klavír, který našel v lese. Syuhei byl prakticky odkojen na klavíru, protože se narodil do bohaté a prestižní rodiny klavíristů.
A jednoho dne se tyhle dva rozdílné světy střetnou.
Můj názor: hach, jsem zvědavá, jak tuhle sezónu přežiju =((. Moje další TOPka. Nádherný, dojemný příběh o přátelství a lásce k hudbě si prostě nemůžu nechat ujít. Navíc jsem na střední na klavír hrála, takže je to i tak trochu moje „povinnost“ =).
Opening: zatím neuveden
Ostatní: Piano no Mori – MOVIE – alternativní verze
ukázka
 

 

Hinamatsuri
Typ: TV
Počet dílů: 12
První díl: 6. dubna
Studio: feel.
Předloha: manga
Žánr: komedie, sci-fi, slice of life, nadpřirozeno
Rating: PG 13
Jednoho dne na hlavu člena yakuzy, Nitty, spadne podivný předmět. Z něho se vyklube dívka Hina, která má obrovské nadpřirozené schopnosti. Nitta neochotně souhlasí, že ji nechá u sebe, protože by mu to mohlo pomoct s postavením v yakuze. Problém je ovšem v tom, že pokud Hina nebude používat své schopnosti, změní se na beserka. A tak podivný život Nitty a Hiny začíná…
Můj názor: nevím, nevím. Jak už jsem psala jednou, mám toho v téhle sezóně více než dost a zrovna tohle je anime, které bych klidně oželela.
Opening: „Distance“ od Rie Murakawy
ukázka
 

 

Mahou Shoujo Site
Typ: TV
Počet dílů: 12
První díl: 7. dubna
Studio: production doA
Předloha: manga
Žánr: drama, horor, psycho, nadpřirozeno
Rating: neuvedeno
Asagiri Aya je mladá dívka, která se stala obětí šikanování na své škole. Hledá způsob, jak uniknout svým problémům a při brouzdání po netu objeví tajemnou webovou stránku nazvanou „Magical Girl Site“. Jednoduché prohlížení stránky je vše, co Aya potřebuje k tomu, aby se ocitla přímo ve smrtícím světě Magic Girl Apocalypse. Tam je to boj na život nebo na smrt, proti zdánlivě zbabělým vražedným strojům, které ovládá touha po krvi a chaosu.
Můj názor: určitě vyzkouším, ale obávám se toho, že to bude až moc psycho, až moc drama, až moc tragédie, prostě až moc přehnané a co si budem povídat, všeho moc škodí, zvlášť v anime =)).
Opening: „Changing point“ od i☆Ris
ukázka
 

 

Captain Tsubasa (2018)
Typ: TV
Počet dílů:
První díl: 3. dubna
Studio: David Production
Předloha: manga
Žánr: sportovní, školní, komedie, drama
Rating: žádný
Kapitán Tsubasa je vášnivý příběh žáka základní školy, jehož myšlenky a sny se točí kolem lásky k fotbalu. Jedenáctiletý Tsubasa Oozora začal hrát fotbal ve velmi mladém věku, a přestože to bylo většinou jen pro zábavu s přáteli, pro něj se to vyvinulo v něco jako posedlost.
Aby se mu splnil jeho sen, přestěhuje se Tsubasa se svou matkou do města Nankatsu, které je známé svými vynikajícími fotbalovými týmy pro základní školy. Ale i když byl ve svém starém městě jednoznačně nejlepším, Nankatsu má mnohem větší konkurenci a bude potřebovat všechny své dovednosti a talent, aby prokázal svůj nesporné schopnosti.
Setká se nejen se svými soupeři, ale také s novými přáteli, jako je hezká dívka Sanae Nakazawa a talentovaný brankář Genzo Wakabayashi, který sdílí stejnou vášeň jako Tsubasa, a ukáže se, že je cenným přítelem, který mu pomůže prosadit jeho sny. Zastupování Japonska na Světovém poháru FIFA je konečným snem Tsubasy, ale na jeho dosažení bude potřebovat mnohem víc než talent.
Můj názor: Na Tsubasu hodně lidí nadává (myslím na alternativní verzi), hlavně z toho důvodu, jak strašně je to „reálné“. Tohle mě nikdy neodradilo, právě naopak, takže Tsubasa je moji jasnou volbou, navíc sportovních anime zase ubývá, takže beru všechno!
Opening: „Start Dash! (スタートダッシュ!)“ od Johnny’s West
Ostatní: Captain Tsubasa – alternativní verze
ukázka
 

 

3D Kanojo: Real Girl
Typ: TV
Počet dílů:
První díl: 4. dubna
Studio: Hoods Entertainment
Předloha: manga
Žánr: romance, školní, shoujo
Rating: neuvedeno
Tak tohle je další z těch anime, které považuju za absolutně nesmyslné a nepotřebné =)). Tsutsui Hikari je typický outsider. Nemá kamarády, nemá přítelkyní, všichni se mu posmívají atd. No a jednoho dne (PŘEKVAPENÍ!!!!) je nucen vyčistit bazén, s kým jiným, než s dívkou, která je jeho přesným opakem. Myslím, že víc netřeba psát.
Můj názor: asi není třeba psát
Opening: „Daiji na Koto“ od Quruli
bez ukázky
 

 

Amanchu! Advance
Typ: TV
Počet dílů: 12
První díl: 7. dubna
Studio: J.C.Staff
Předloha: manga
Žánr: komedie, školní, slice of life, shounen
Rating: žádný
Druhá řada Amanchu!
Můj názor: je to tak 50/50. První řada nebyla až tak dobrá, abych si řekla, musím se podívat na druhou, ale zase si říkám, že když jsem viděla první, možná bych mohla zkouknout i druhou =)). Nevím, ještě uvidím, kolik toho budu mít celkově na dívání, kdyžtak se s tímhle rozloučím. Každopádně pokud máte rádi „slajz“ anime, tak se určitě na Amanchu mrkněte. Je to takové… Prostě příběh o přátelství a cesta za snem =). A má to pěknou kresbu =).
Opening: „Crosswalk“ od Minori Suzuki
Ostatní: Amanchu! – první řada – 12. dílů
ukázka
 

 

Caligula
Typ: TV
Počet dílů:
První díl: 8. dubna
Studio: Satelight
Předloha: hra
Žánr: akce, sci-fi
Rating: neuvedeno
Můj názor: no, jakože hodně, hodně zajímavé, i když nápad vcelku nic světoborného, ale možná z toho bude má další TOPka. Hru jako takovou neznám, ale o to větší překvapení to pro mě bude =). A snad příjemné překvapení.
Opening: „Paradigm Box“ od Ritsu Shikishima (Chiharu Sawashiro), Shougo Satake (Shunsuke Takeuchi)
ukázka
 

 

Junshiki Pandora
Typ: TV
Počet dílů:
První díl: 4. dubna
Studio: Satelight
Předloha: originál
Žánr: mecha, sci-fi
Rating: neuvedeno
Příběh se odehrává v blízké budoucnosti, kde je hranice mezi lidstvím a umělou inteligencí velmi nejasná. Vše se změní kvůli jednomu incidentu, díky kterému se pojem nadřazenost a evoluce přesáhne rámec biologie. Aby lidstvo přežilo, vzniká jednotka Pandora, která pomocí svých schopností a nové technologie, bojuje proti novým nepřátelům.
Můj názor: už teď vím, že mě bude srát ségra hlavního hrdiny, ale jinak to opět vypadá zajímavě, i když námět žádná novinka =).
Opening: neuvedeno
ukázka
 

 

Kakuriyo no Yadomeshi
Typ: TV
Počet dílů:
První díl: 2. duben
Studio: Gonzo
Předloha: novela
Žánr: démoni, nadpřirozeno
Rating: žádný
Aoi po svém dědovi zdědila schopnost vidět ayakashi. Když jim jednou takhle za pěkného slunečného dne dává jídlo, zjeví se před ní démon, řekne, že její děda má u něj velký dluh a světe div se, chce, aby ho Aoi zaplatila tak, že se za něj provdá *-*. Vážně? Asi budu muset brzo navšítívit Japonsko a promluvit jim do duše, protože tohle už je fááákt ohrané. No, milá Aoi ho odmítne a řekne, že si dluh odpracuje tak, že pro něj bude pracovat *-*. Jak originální.
Můj názor: myslím, že popisek zcela jasně zdělil mé pocity a touhu vidět tohle anime.
Opening: „Touka no Manimani (灯火のまにまに)“ od Nao Touyamy
ukázka
 

 

Shiyan Pin Jiating
Typ: TV
Počet dílů:
První díl: 9. dubna
Studio: neuvedeno
Předloha: manga
Žánr: sci-fi, seinen
Rating: neuvedeno
Série se zaměřuje na rodinu, kde otec a matka jsou šílení vědci a jejich „děti“ jsou modifikovaní lidé nazvané „stvoření“. Cílem rodičů je mít „normální“ rodinu.
Můj názor: určitě to vypadá zajímavě, nápad poměrně neotřelý, i když název mangy mi teda absolutně nic neříká, musím mrknout, takže se na tohle anime docela těším.
Opening: „Early Day“ od Rin Akatsuki
ukázka
 

 

Megalo Box
Typ: TV
Počet dílů:
První díl:
Studio: TMS Entertainment
Žánr: akce, drama, shounen. Sport
Rating: neuvedeno
JD se účastní boxerských zápasů, aby přežil. Dnes znovu vstupuje do ringu, ale narazí na jistou osobu, kvůli které riskuje vše.
Můj názor: skvělá kresba, temný nádech, vytuněné boxování, huuuu, už se těším!
Opening: neuvedeno
ukázka
 

 

Dorei-ku The Animation
Typ: TV
Počet dílů:
První díl: 13. dubna
Studio: TNK, Zero-G
Předloha: manga
Žánr: psycho, drama
Rating: neuvedeno
Co kdybyste mohli zotročit kohokoliv, koho byste chtěli? S SCM můžete. SCM umožňuje za určitou cenu zotročit každého, kdo také nosí SCM. Člověk musí zvítězit nad druhým za jakoukoliv cenu, aby se ten druhý mohl stát jeho otrokem.
Můj názor: jakože zajímavé to být asi může, mangu teda neznám, nečetla jsem, ale nevím. Jako, vzhledem k tomu, kolik toho mám, tak se na to zřejmě dívat nebudu. Možná někdy v budoucnu, až nebudu mít co dívat.
Opening: neuveden
ukázka
 

 

Lostorage Conflated WIXOSS
Typ: TV
Počet dílů:
První díl: 7. dubna
Studio: neuvedeno
Předloha: karetní hra
Žánr: hra, psycho
Rating: neuvedeno
Už několikátá řada.
Nevím, anime mě nezaujalo, nevím proč, přitom karetní hry mám ráda, ale prostě mi přijde, že v tom „ženském“ podání to není ono. Když srovnám třeba Yu-Gi-Oh!, Cardfight Vanguard, Duel Masters atd, tak mi prostě WIX nesedl. Ale vím, že je hodně oblíbený.
Opening: „UNLOCK“ od Yuky Iguchi
ukázka
 

 

Inazuma Eleven: Ares no Tenbin
Typ: TV
Počet dílů:
První díl: 6. dubna
Studio: OLM
Předloha: hra
Žánr: sport, školní
Rating: žádný
Inazuma Eleven Ares se odehrává v paralelním světě po událostech první řady a rozvinuje příběh z pohledu tří protagonistů – Ryouheie Haizakiho, Asuty Inamori a Yuumy Nosaky.
Příběh se točí kolem skupiny chlapců žijících na ostrově, kteří rádi hrají fotbal. Jejich fotbalový klub je najednou zrušen a jediný způsob, jak ho můžou znovu obnovit, je vyhrát Footbal Frontier (překlad zní divně, proto nechané v originálu). Protagonista Asuta Inamori s ostatními opustí ostrov a odjedou do Tokia, aby se zúčastnili fotbalových zápasů. Ale jejich první zápas je proti Seishou Gakuen, školou s číslem jedna.
Můj názor: *nadšeně tleská*. Jo, je to ptákovinka, ale je to sport a já sem známá tím, že se podívám na něco hodně temného a vážného, a pak si pustím třeba My Little Pony =)). I když MLP teda zrovna ne, ale jako příklad asi dostačující. Takže Inazuma je pro mě taková oddechovka a moc se těším.
Opening: neuveden
Ostatní: Inazuma Eleven – první řada – alternativní verze
ukázka
 

 

Mahou Shoujo Ore
Typ: TV
Počet dílů:
První díl: 2. dubna
Studio: Pierrot Plus
Předloha: web manga
Žánr: komedie, fantasy, magie
Rating: neuvedeno
Takže asi takhle… Láska z dětství, yakuza, únos, veverčáci, spousta slz, spousta citů, spousta lásky a holky co se mění na mahou shounen – aneb kouzelné chlapce. mluví za vše.
Můj názor: mám ráda capiny, ale tohle je fakt moc už i na mě. Zvládla jsem Binan, ale tohle nedám.
Opening: „NOISY LOVE POWER☆“ od Ayaky Ohashi
ukázka
 

 

Butlers: Chitose Momotose Monogatari
Typ: TV
Počet dílů:
První díl: 12. dubna
Studio: Silver Link.
Předloha: originál
Žánr: komedie
Rating: žádný
Koma Jinguji je okouzlující, chytrý a hezký prezident studentské rady. Tsubasa Hayakawa je talentovaný a laskavý asistent v kavárně. Oba muži cestují časem, aby bojovali proti nepřátelům v nadpřirozených soubojích, a taky aby si užili „zábavný“ život na akademii.
Můj názor: evidentně to bude zase stylem „za všechno může ženská“, ale dávám tomu šanci. Přinejhorším aspoň bude na co se dívat =)).
Opening: „Growth Arrow“ od OLDCODEX
ukázka
 

 

Nil Admirari no Tenbin: Teito Genwaku Kitan
Typ: TV
Počet dílů: 12
První díl: 8. dubna
Studio: Zero-G
Předloha: visual novel
Žánr: romace, fantasy, reverse harém, drama
Rating: žádný
Ehm… Kvůli rodině se Shiori rozhodla, že se provdá za muže, kterého ani nezná, ovšem vše se změnilo, když se zasebevraždil její mladší bratr. No a aby to nebylo tak jednoduché a hlavní hrdinka nebyla jen obyčejná lama (což sice je i tak, ale víte jak), získá díky tomu a díky tajemným knihám Maremono, které ovlivňují své čtenáře, schopnost vidět „aury“ lidí. Chudinka pak musí vylézt ze své klece a zažije nenávist, opovržení, soucit a lásku *-*.
Můj názor: zcela jednoznačný
Opening: „Tandeki Mirage-ism (耽溺ミラアジュイズム)“ od kradness
ukázka
 

 

Hoozuki no Reitetsu 2nd Season: Sono Ni
Typ: TV
Počet dílů:
První díl: 8. dubna
Studio: Studio Deen
Předloha: manga
Žánr: fantasy, nadpřirozeno, démoni, komedie
Rating: neuvedeno
Druhá část druhé řady =).
Můj názor: ještě pořád nemám dodívanou tu předchozí, ale je jasné, že pak na to mrknu.
Opening: „Haikei, Jigoku yori (拝啓、地獄より)“ od Jigoku no Sata All Stars (Hiroki Yasumoto, Takashi Nagasako, Yumiko Kobayashi, Hiroki Gotou, Takashi Matsuyama, Satomi Sato, Yui Ogura, Atsumi Tanezaki x YOUR SONG IS GOOD)
Ostatní: Hoozuki no Reitetsu – první řada – 13. dílů
Hoozuki no Reitetsu 2nd Season – druhá řada – 13. dílů
Hoozuki no Reitetsu OVA – 1 OVA – vedlejší příběh
bez ukázky
 

 

Comic Girls
Typ: TV
Počet dílů:
První díl: 5. dubna
Studio: Nexus
Předloha: 4-koma manga
Žánr: komedie, slice of life
Rating: žádný
Život začínající mangaky, která začne žít s dalšímy.
Můj názor: Ne! Kdyby nevypadaly jak pětileté holčičky, tak možná, ale z tohoto mi vstávají i ty chlupy, které nemám *-*. Brrrr….
Opening:
ukázka
 

 

Uma Musume: Pretty Derby (TV)
Typ: TV
Počet dílů:
První díl: 2. dubna
Studio: P.A.Works
Předloha: hra
Žánr: sportovní
Rating: žádný
Na motivy mobilní hry a pokud by to někdo nevěděl, tak Uma je kůň *-*. A ano, vážně budou běhat koňské závody *-*.
Můj názor: tohle určitě ne. Strašně moc „kawaiiii“ až to bolí.
Opening: „Make Debut!“ od Special Week (Azumi Waki), Silence Suzuka (Marika Kouno), Toukai Teio (Machico), Vodka (Ayaka Ohashi), Daiwa Scarlet (Chise Kimura), Sold Ship (Hitomi Ueda), Mejiro McQueen (Saori Oonishi)
ukázka
 

 

Major 2nd (TV)
Typ: TV
Počet dílů:
První díl: 7. dubna
Studio: NHK Enterprises
Předloha: manga
Žánr: akce, sport, školní, komedie, drama, shounen
Rating: žádný
Neříkala jsem, že těch sportovních anime je málo? =)). No, každopádně pokračujeme v příběhu, tentokráte další generací a jak už mohli zaznamenat ti, co viděli preguel, který předznamenal tuhle řadu, 1 OVU s názvem Major: Message, příběh se bude točit kolem Gorova syna Daiga. Jak moc bude série úspěšná ukáže až čas, každopádně jen pro připomenutí, vše se točí kolem baseballu a první řada Majora, kde byl hlavní postavou Goro, začínala v roce 2004, kde bylo Gorovi nějakých asi deset, dvanáct let, si to přesně nepamatuju, a anime se dočkalo sedmi řad, filmu a tuším 5 OVA.
Můj názor: asi netřeba říkat =)). Jen bych asi dodala, pokud jste fanoušky sportovních anime a máte rádi baseball, na Majora určitě mrkněte. Je to sice vážnější než třeba Dia no Ace, ale o to je to „reálnější“. Skutečně s těma postavama „vyrůstáte“ a žijete.
Opening: „Koeteike (越えていけ)“ od Kyuso Nekokami (キュウソネコカミ)
ukázka
 

 

Tachibanakan Triangle
Typ: TV
Počet dílů:
První díl: 4 dubna
Studio: Creators in Pack, Studio Lings
Předloha: manga
Žánr: shoujo-ai, komedie, ecchi
Rating: neuvedeno
Teď to máme jak na houpačce. Jedno dobré anime, jedno *-* anime… Natsuno Hanabi se vrací do svého rodného města a myslí si, jak nebude mít skvělý život. Její růžové brýle ji sundá Tachibanakan, kolej, na které musí bydlet.
Můj názor: netřeba psát
Opening: neuveden
ukázka
 

 

Alice or Alice: Siscon Niisan to Futago no Imouto
Typ: TV
Počet dílů:
První díl: 4. dubna
Studio: EMT2
Předloha: 4-koma manga
Žánr: slice of life, seinen
Rating: žádný
Tento příběh se zaměřuje na každodenní život dvou dvojčat Alenek a jejich staršího bratra, který má sesterský komplex. Jejich jídlo, bojování, hraní s přáteli … Chtěli byste se podívat na každodenní života roztomilých Alenek? Ne!
Můj názor: Ne!
Opening: neuveden
bez ukázky
 

 

Lupin III: Part V
Typ: TV
Počet dílů:
První díl: 4. dubna
Studio: Telecom Animation Film
Žánr: akce, dobrodružné, komedie
Rating: PG-13
Nová série nás zavede do Francie, domova Lupinova dědy, kde žije jeho jmenovec, Arsen Lupin.
Můj názor: určitě ano. Lupina můžu.
Opening: neuveden
ukázka
 

 

Cutie Honey Universe
Typ: TV
Počet dílů:
První díl: 8. dubna
Studio: Production Reed
Předloha: manga
Žánr: sci-fi, komedie, akce, romance, shoujo
Rating: neuvedeno
Bez popisku.
Můj názor: anime jako takové znám, stejně jako vím, že jsou hrané verze, ale nikdy se mi to nelíbilo, takže tohle určitě půjde mimo mě.
Opening: neuveden
ukázka
 

 

Souten no Ken Re: Genesis
Typ: TV
Počet dílů:
První díl: 10. dubna
Studio: Polygon Pictures
Předloha: manga
Žánr: akce, bojové umění, historické
Rating: 17+
Bez popisku
Můj názor: asi mrknu, ale až bude čas. Souten no Ken znám, viděla jsem, ale mám tohoto tolik, že se k tomuhle asi hned nedostanu. A taky to má tu animaci, co moc nemusím =((.
Opening: „Souten no Hate ni (蒼天の果てに)“ od AK-69
ukázka
 

 

Hisone to Maso-tan
Typ: TV
Počet dílů:
První díl: 13. dubna
Studio: Bones
Předloha: originál
Žánr: fantasy, military
Rating: neuvedeno
Upřímná a nevinná Hisone Amakatsu se přidala k sebeobrané jednotce na základně Gifu, aby si udržela odstup od lidí, kvůli jejímu přístupu „co na srdci, to na jazyku“, čímž nechtěně ublížila několika lidem. Celý její život se mění v okamžiku, kdy na základně najde „draka“, který si ji vybere jako svou pilotku.
Můj názor: nevypadá to špatně, nemá to žádnou předlohu, takže to není ničím omezené, studio Bones dělá poměrně kvalitní věci, takže určitě jo.
Opening: „Soujo wa Ano Sora wo Wataru (少女はあの空を渡る)“ od Riko Fukumoto (福本莉子)
ukázka
 

 

Gundam Build Divers
Typ: TV
Počet dílů:
První díl: 3. dubna
Studio: neuvedeno
Předloha: originál
Žánr: mecha, sci-fi, akce
Rating: žádný
Další Gundam a jak už mnozí z vás zjistili i moje posedlost, takže netřeba přemýšlet, zda se na to budu dívat, či nikoliv =)). Jinak o Gundamech si řekneme nejspíše víc v nové rubrice Fenomény.
Opening
ukázka
 

 

Rokuhoudou Yotsuiro Biyori
Typ: TV
Počet dílů:
První díl: 11. dubna
Studio: Zexcs
Předloha: manga
Žánr: slice of life
Rating: žádný
Čtyři muži – Gure, Sui, Tokitaka a Tsubaki – provozují čajovnu, která se jmenuje Rokuhoudou. Když navštívíte obchod, vřele se uvítají, obslouží vás a často vám také pomůžou s problémy, které můžete mít.
Můj názor: hodně mi to připomíná to anime, zatraceně už nevím, jak se jmenuje, myslím, že to byla cukrárna nebo kavárna a taky to bylo na tenhle způsob. Jako mrknu, ale nevím jestli se na to budu dívat hned, jak to bude vycházet, nebo až potom, co to vyjde celé.
Opening: „Sakurairo Cliche (桜色クリシェ)“ od aki
ukázka
 

 

Gegege no Kitarou (2018)
Typ: TV
Počet dílů:
První díl: 1. dubna
Studio: Totei Animation
Předloha: manga
Žánr: nadpřirozeno, démoni, komedie, shounen
Rating: žádný
Bez popisku
Můj názor: určitě ano a možná to bude další TOPka. Miluju Gegege, všechny starší verze jsem viděla a těším se, jak zpracovali tuhle novou. Určitě, pokud máte rádi démony a všechny podobné stvoření, tak se na Kitara podívejte a nemusíte ani znát předchozí řady, které stejně na tohle nijak nenavazují.
Opening: „Gegege no Kitarou (ゲゲゲの鬼太郎)“ od Kiyoshi Hikawa
ukázka
 

 

Binan Koukou Chikyuu Bouei-bu Happy Kiss!
Typ: TV
Počet dílů:
První díl:
Studio: Studio Comet
Žánr: komedie, magie, školní, parodie, slice of life
Rating: žádný
Třetí řada téhle šílenosti, která mě ale baví =).
Opening: „Zettai Saikou ☆Happy Kiss☆ (絶対最幸☆HAPPY KISS☆)“ od Chikyuu Bouei-bu HK
ukázka
 

 

Uchuu Senkan Tiramisù
Typ: TV
Počet dílů:
První díl: 3. dubna
Studio: Gonzo
Předloha: web manga
Žánr: mecha, sci-fi, vesmír, akce, komedie, slice of life
Rating: žádný
Opět se ocitáme v budoucnosti, kdy lidská rasa obsadila i vesmír, ovšem i tam, díky lidské chamtivosti začínají vznikat rozsáhlé války. Země proto v utajení postavila novou bitevní loď s názvem Tiramisu, kterou by měl řídit geniální pilot a stát se majákem pro lidstvo.
Můj názor: jasně! Je to mecha! =)).
Opneing: neuveden
ukázka
 

 

Fumikiri Jikan
Typ: TV
Počet dílů:
Prní díl: 10. dubna
Studio: EKACHI EPILKA
Předloha: manga
Žánr: komedie, slice of life
Rating: žádný
Bez popisku
Můj názor: určitě ne.
Opening: „Tomare no Susume (トマレのススメ)“ od Yuri Komagata
ukázka
 

 

Nobunaga no Shinobi: Anegawa Ishiyama-hen
Bez popisku a předchozí řady jsem neviděla, takže já se na to určo dívat nebudu.
Opening: neuveden
bez ukázky
 

 

Omae wa Mada Gunma wo Shiranai
Typ: TV
Počet dílů:
První díl: 2. dubna
Studio: Asahi Production
Předloha: web manga
Žánr: komedie, školní
Rating: žádný
Nori Kamitsuki se přestěhoval z Chiby do prefektury Gunma, když začal chodit na střední školu. Od svého spolužáka se dozvěděl, že se z Gunmy nikdo nevrátil. Co to bude pro Noriho znamenat?
Můj názor: jo, tohle může být dobrá oddychovka. Sice toho už mám jako nasráno, ale tohle vypadá dobře.
Opening: neuveden
ukázka
 

 

Wakaokami wa Shougakusei!
Typ: TV
Počet dílů:
První díl: 8. dubna
Studio: Madhouse, DLE
Předloha: novela
Žánr: komedie, slice of life
Rating: žádný
12letá Oriko Seki, která ztratila své rodiče při dopravní nehodě, začala bydlet s babičkou v Onsenu Ryokan „Haru no Ya“. Učí se na mladou hostinskou, snaží se zvyknout si na nové prostředí, stejně jako na „otravného“ ducha malého kluka.
Můj názor: sice to může být pěkné, ale pro mě tohle nebude
Opening: neuveden
ukázka
 

 

Amai Choupatsu: Watashi wa Kanshuu Senyou Pet
Typ: TV
Počet dílů:
První díl: 2. dubna
Studio: Magic Bus
Předloha: web manga
Žánr: ecchi, josei
Rating: R+
Příběh je zasazený do blízké budoucnosti ve vězení. Točí se kolem Hiny Saotome, uvězněné i přes její nevinu, kterou má pod palcem elegantní, ale sadistický bachař Aki Myoujin.
Můj názor: vždycky v sezóně se najde anime, které je totální ptákovina, která ale má být ptákovinou, ale pak se objeví, cosi neidentifikovatelného, jako je tohle, což je totální chujovina, ale má se to tvářit jako neptákovina.
Opening: neuveden
ukázka
 

 

Last Period: Owarinaki Rasen no Monogatari
Typ: TV
Počet dílů:
První díl: 12. dubna
Studio: J.C.Staff
Předloha: hra
Žánr: akce, dobrodružné, magie, fantasy, komedie
Rating: PG-13
Aby Haru zachránila svůj domov, pouští se do bitvy s monstry, tajemným zlodějem i sama se sebou.
Můj názor: uvidíme. Asi to zkusím, ale nejspíš u toho nezůstanu.
Opening: neuveden
ukázka
 

 

Gurazeni
Typ: TV
Počet dílů:
První díl:
Studio: Studio Deen
Předloha: manga
Žánr: komedie, drama, sport
Rating: žádný
Příběh Natsunosukeho Hondy, profesionálního baseballisty, nadhazovače, který hraje v týmu Spiders už osm let. Tým funguje jako vysoce stratifikovaná společnost, kde výkon hráče určuje jeho roční plat. Natsunosuke je jedním z nejlépe placených hráčů ve hře. Určuje, jak dobří jsou ostatní hráči, kolik peněz vydělají, a má v úmyslu zůstat nahoře a udělat vše, aby se ujistil, že z hráčů vytáhne všechen potenciál.
Opening: neuvedeno
bez ukázky
 

 

Anime pod čarou, které vypisovat nebudu, protože to asi nemá cenu:
Aikatsu Friends!
Koneko no Chii: Ponponra Daibouken 2
Kiratto Pri☆chan
Beyblade Burst Chouzetsu
Usagi no Matthew
Kekkeroke
Ladyspo

ONA, OVA a Speciály
Aggressive Retsuko (ONA)
Locker Room
Shokugeki no Souma: San no Sara – Toutsuki Ressha-hen OVA
Asagao to Kase-san.
Utawarerumono: Tusukuru-koujo no Karei Naru Hibi
Vatican Kiseki Chousakan OVA
Tomie
Hakumei to Mikochi: Neji to Bed to Irori to Bakuchi
The iDOLM@STER SideM Special

Zatím neuvedeno:
Akkun to Kanojo – edit – je to série, co bude mít tuším 12 dílů
Isekai Izakaya: Koto Aitheria no Izakaya Nobu

MOVIE:
Code Geass: Hangyaku no Lelouch III – Oudou – shrnutí
Digimon Adventure tri. 6: Bokura no Mirai – další film
Batman Ninja – podivná podivnost ve které se Batman propadne do doby samurajů
Detective Conan Movie 22: Zero’s Executioner – další film
Crayon Shin-chan Movie 26: Bakumori! Kung Fu Boys – Ramen Tairan – další film
Hiragana Danshi – zatím bez popisku
Servamp Movie: Alice in the Garden – zatím bez popisku
Liz to Aoi Tori – nový příběh o Nozomi Kasaki a Mizore Yoroizuce.
Godzilla: Kessen Kidou Zoushoku Toshi – pokračování prvního filmu
Donten ni Warau Gaiden: Shukumei, Soutou no Fuuma – vedlejší příběh Donten ni Warau
Peace Maker Kurogane Movie 1: Omou Michi – filmová verze Peacemaker Kurogane

11 thoughts on “Jaro 2018 – očekávání

  1. Asi jo =). Steins mi prostě nesedl a Tokyo se mi líbilo hodně. Sice až konec první řady a druhá řada, ale jo, líbil =).

    1. Jako vím, že Steins je hodně populární, ale mě prostě nesedl =). Jakože Ghoul taky není úplně vyloženě pecka, jsou lepší anime a myslím, že by se u mě nevlezl ani do 20 nejlepších anime, ale když ho srovnám se Steinsem, tak je pro mě mnohem lepší =)).

  1. To mi povídej. Já to mám u této sezóny to samé a to mám ještě dodívávat věci z minulých =(((. Musím získat superschopnost natahovat den =)).

 1. Zkoukla jsem první díly u Devils Line, Saredo Tsumibito wa Ryuu to Odoru a Tokyo Ghoul
  Jak moc Devils Line nedáváš, (ano, ty důvody chápu a jsem s tím za jedno), tak musím říct, že mě tahle upířina v prvním díle dost zaujala. A rozhodně se budu dívat dál. Pokud nezmrší pokračování, mohlo by to být rozhodně zajímavé. Řekla bych, že pokud to bude podle mých představ, tak tohle anime bych postavila hodně vysoko nad Vampire Knight které jsem viděla jednou a nějak mě to vůbec netáhne, abych se na to podívala znovu.
  Zato Saredo Tsumibito wa Ryuu to Odoru mě po prvním díle moc nechytlo, protože mě to celkem nudilo. Ale určitě se podívám na pokračování, možná změním názor.
  A Tokyou Ghoul – uvidíme, první díl jsem zkoukla z povinnosti, ale zatím nevím, jaký si na to mám udělat názor. Ale uvidíme, určitě tenhle ale dodívám celý. Ale tady to spíš vidím na to, že si počkám na celou sérii, nebo spíš aspoň na více dílů.
  A nemusím ani mluvit o tom, že Shokugeki jede PRIM 😀
  Ještě se chystám i na další, ale čekám aspoň na tři díly, a pak se teprve podívám.
  Ale je pravda, že je vážně z čeho vybírat. To jo…

  1. K Saredo jsem se ještě bohužel nedostala, ale mám to vložené mezi ty lepší počiny v téhle sezóně, takže snad nezklame. Devil Line ještě vyzkouším, ale jak říkám, moc mi nesedlo. mě celkově tyhle upíří romatiky moc neberou. VK považuju za odpad, Strike the Blood jsem se dodívala z donucením, pak to s tou holkou a upíříma bráchama jsem nedala vůbec, takže bych se spíš divila, kdyby Devil byl vyjímkou. Ale jak říkám, ještě tomu dám šanci. Co se týče TG, mangu jsem četla, aspoň kus na začátku, takže pro mě je to jedno z těch očekávaných anime v sezóně. Čekám, až se to víc rozjede, protože pak to bude pecka =)). A za mě v letošní sezóně vede LoGH, BnHA, MB, Gege, GK a Persona. Zatím tyhle, ještě čekám na rojzezd právě TG (protože člověk nikdy neví, kdy se to rozhodnou zmršit), Caliguly, Saredo a ještě další asi tři anime. Prostě budu toho mít teď požehnaně =((((.

   1. Tak ono VK je pro mne série, na kteoru se mi stačí podívat jen jednou. Proto píšu, že bych Devils postavila hodně vysoko nad tuhle zmíněnou sérii… 🙂

    1. Tak znáš mě. Já absolutní romantický břídil a neandrtálec… Tak je jasné, že tohle pro mě moc není =)). Navíc u DL mi nesedla hlavně hlavní hrdinka. Jako její charakter. Ale, ještě pořád mám v plánu vyzkoušet další díl =)). A VK bylo pro mě utrpením =)). Pardon…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.