The Ellwood Chronicles

O autorce:

Michele Notaro: Jsem vdaná za úžasného manžela, který mi dává dohromady všechny postavy v mé hlavě – a že je jich mnoho. Máme dva mladé chlapce, kteří se také smířili se mnou a mou bláznivostí. Bydlíme v Marylandu s našimi dvěma psy a rybou. A ano, musela jsem zahrnout i rybu, jinak by mě moji tři kluci – včetně manžílka – ukamenovali.
Milují tu zatracenou zlatou rybku, kterou jsme vyhráli na karnevalu. *povzdech*
Narodila jsem se a vyrůstala v Baltimoru, vyrostla jsem tancem a plaváním.
Deset let jsem učila tanec – balet, tap, jazz, hip hop a moderní – než jsem porodila.
Teď jsem máma v domácnosti, která čte, píše a dělá všechno to, co obvykle mámy dělají
– teda jen v případě, že mám dost kávy.

 

Série: The Ellwood Chronicles

 

Žánr: fantasy, magie, upíři, 18+

 

The Enchanter’s Flame

Všude kolem Brinnswicku se dějí zvláštní věci. Věci, které mi připomínají kus mé minulosti, na kterou bych raději zapomněl. Dívky jsou zabíjeny, je jim vysáta krev a na jejich tělech zanechány podivné značky. Když konečně spojím případy dohromady, zavolá se odborník – ačkoli to, co je jeho specialistou, jde mimo mě.
Když mi ho šéf přidělí jako mého nového partnera pro tenhle případ, nemůžu si pomoct, ale uvnitř zasténám. Proč bych měl být ze všech lidí přidělen právě k Ailinu Ellwood? Ten muž je doslova chodící pohroma. Sexy blbec, ale blbec přesto.
Co si Sebastian pomyslí, když objeví Ailinovu specialitu? Nechá to být, nebo se bude Ailina držet a objeví svět kouzel skrytých pod povrchem města?

 

Série má čtyři knihy, v druhé se podíváme na prastaré proroctví se kterým má Sebastian společného víc, než by chtěl, a kromě svého města musí teď chránit i svého milence Ailina a ve třetí knize se do toho ještě zamíchá upír Julius, který Sebovi taky pěkně plete hlavu, i když má sám dost starostí s naplňujícím se proroctvím a hledáním Ailina.

 

Dodatek: málem bych zapomněla. Ještě je taková jakoby bonusová kniha a Ailinovi a jeho předchozím milenci Emrysovi, který se pak taky v sérii objeví. Kniha je doporučena číst po první knize série.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.