Omega Assassins Club

O autorce:

Kiki Burrelli píše co si umane, jsou to sexy kluci, někdy sexy holky, kteří dělají sexy věci nebo jedí quessadily.
Obojí je akceptovatelné. Kdyby jste jí hledali, určitě jí najdete za jejím laptopem jak sama sebe bezostyšně situuje na ta nejnevhodnější místa. Kiki má ráda dobré vtipy, čím je vtip uhozenější, tím lépe! Kiki začala mluvit ve třetí osobě a obává se, že nikdy nepřestane… Pomozte Kiki! Pochvalte jí a ona možná najde sílu s tím přestat!

 

Série: Omega Assassins Club

 

Žánr: akce, krimi, romance, fantasy, současnost

 

Fervor

Wynn se narodil jako omega, ale vyrostl jako zabiják. Jeho druh je slabší a potřebuje chránit – alespoň tak to alfové u moci říkají po celá desetiletí. Během svých dvaceti let ale Wynn viděl omegy zbavené jejich práv, jen proto aby tato práva byla vložena do rukou alfy. Ale Wynn je jiný, najatý v mladém věku, vždy zná svůj cíl, a to, aby odstranil ty nejhorší z nejhorších. Alfové, kteří by měli být usvědčeni z nejhorších zločinů, se mohou vyhnout vězení, ale nedokážou se vyhnout ostří Wynnovi čepele. Když dostane další misi, a to zbavit se miliardářského alfy, který vyvíjí prostředek, díky čemuž by omegy ještě víc přišli o svoji svobodu, je rozhodnutý udělat vše, aby úkol splnil.
Z ničeho se Magnus vydrápal až na vrchol. Možná se narodil ve slumech, ale nyní je miliardářem, jehož jméno je spojeno s technickou bezpečností a obranou. Je blízko k tomu, aby konečně uspěl ve výrobě omega ochranného zařízení, které před lety mohlo zachránit život jeho bratra. Jeho úspěch nepřichází bez oběti. Jeho život je jeho prací, takže když do něj vtrhne nádherná omega se zlatýma očima a pěkným úsměvem, nemá čas se o něj zajímat. Ale Magnus nemůže ignorovat svého vnitřního vlka a brzy chce být jen ve Wynnově blízkosti, vidět ho, cítit ho, milovat ho.
Ihned po prvním kontaktu je Wynn na rozpacích.Nikdy nepoznal alfu jako je Magnus, ale pokud se jeho jméno objevilo na Wynnově seznamu, musí být zlý. Myslet jinak, znamená pochybovat o jeho životní oddanosti.
A netrvá dlouho a Magnus má pro Wynna, jeho tajnou omegu, spoustu otázek. Ale ani odpovědi ho nezastaví, aby si uvědomil, že Wynn není jen ten nejodvážnější muž, kterého zná, je také jeho vyvolený partner.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.