Exit Strategy

O autorce:

Začalo to otlučeným zápisníkem. Jocelynn Drake napsala svůj první příběh, když jí bylo 12 let.
Bylo to vyprávění Robina Hooda, kde hlavní hrdinka dokázala držet krok se všemi chlapci
a být víc než jen smutnou princeznou, co potřebuje chránit.

Když nebuší do klávesnice nebo nečučí do knihy, obvykle ji najde jak se mazlí se svou kočkou Demonou, nebo je na procházce se svým psem Acem, nebo nadává při hraní videoher. Kromě knih, chlupatých dětí a videoher je úplně zamilovaná do Bruce Wayna, Ezia Auditore (Ezio Auditore da Firenze je fiktivní postava v herní sérii Assassin’s Creed), cestování, tetování, výbuchů a rychlých aut.

 

Série: Exit Strategy

 

Žánr: akce, romance, 18+, drama, zabijáci

 

Deadly Lover

Justin Mallory musí napravit léta špatných rozhodnutí, počínaje souhlasem s připojením k CIA poté, co odešel od mariňáků. Teď pracuje sám a případy si vybírá.
Jenže ani tuhle práci nemůže dělat sám. Dva farmaceutičtí vědci jsou mrtví a je ukraden nebezpečný lék.
Gabriel Prescott je dobře vyškolený a chladnokrevný vrah. Poté, co tvrdá zrada způsobila smrt jeho milenci, dělá si Gabriel, co chce. Když mu však do klína spadne lukrativní nabídka, nedokáže odmítnout. I když to znamená pracovat s nepředvídatelným a šíleným Justinem Mallorym.

 

Série má tři knihy, v druhé a třetí se Justin a Gabriel snaží vyrovnat nejen se svou minulostí, citům, ale i hitmanům, kteří jsou jim v patách, kvůli velké odměně, vypsané na jejich hlavy. Jo a taky se do toho všeho snaží ochránit křivě obviněného muže a jeho syna, které ukrývají.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.