Song of the Fallen

O autorce:

Rachel Haimowitz: M/M autorka, spisovatelka a editorka na volné noze, sadistka s otravným svědomím, nestydatá blbka, hrdě zvrácená. Jsem závislá na twitteru (@rachelhaimowitz). Chcete-li se dozvědět vše o mých současných a nadcházejících projektech, zastavte se prosím na mém webu.

 

Série: Song of the Fallen

 

Žánr: fantasy, magie, akce, drama, romance

 

Counterpoint

Je to soumrak lidstva. Lidská království a jejich starověké spojenectví, vyčerpané generacemi války s temnou rasou, stojí na pokraji vyhynutí. Země je nasáklá krví padlých.
Aydenův život se dlouho řídil dvěma emocemi: láskou k jeho sestře a nenávistí ke všemu lidskému. Když je zajat v bitvě, musí pro svou sestru spolknout svou pýchu a snášet otroctví ve službě lidskému princi, Freyriku Farrovi.
Freyrik vždy znal elfy jako krásná a nebezpečná stvoření, ale nikdy ho nikdo neovlivnil tak hluboce jako Ayden. Může jeho povinnost sloužit svým lidem ponechat prostor pro tuto přitažlivost? Freyrik tančí na pomezí hranice mezi povinností a velezradou a objevuje, že některá rozhodnutí mohou změnit život a jiné celý svět.
Mezi předsudky, politikou, hrdostí a přežitím si musí Ayden a Freyrik vytvořit novou cestu bez ohledu na to, jak je skličující. Na jejich vytrvalosti a síle lásky spočívá osud obou národů.

 

Série má dvě knihy, v té druhé hlavně půjde o to, jak se Frey a Ay vyrovnají s předvoláním k Nejvyššímu soudu, který má rozhodnout o jejich životě a o tom, jestli jejich láska dostane nebo nedostane zelenou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.