Zajímavosti

Tahle rubrika, sice jinak formulovaná, tu měla být už jako překvapení na Vánoce. Jak vidíte, bohužel z toho sešlo, takže se to tu objevuje až teď.

O co tu půjde?

Řekněme si to na rovinu. Japonsko není jen anime a manga, je to země plná neuvěřitelné historie, různých zajímavostí, překvapení i nepřeberných možností.

Jistě, můžete říct – „na netu je toho mraky, tak proč to dávat i sem“.

Spousta věcí je na netu ovšem v angličtině a já pořád předpokládám, že ne každý občan ČR anglicky umí natolik dobře, aby si ty dlouhé články přeložil, kromě toho, i když je to česky, bývá to po kouscích na několika stránkách, což může být občas otravné.

Takže…

Nikoho nenutím to číst, kdo si to přečte, možná se dozví něco nového, pokud ano, zanechte prosím komentář, abysme viděly nějakou odezvu, každopádně pokud to bude mít úspěch, můžeme zajít tak daleko, že si vy sami můžete napsat o to, co vás zajímá, nemůžete to na netu sehnat, nebo tomu nerozumíte.

Témata budou různorodá, rozdělená do několika kategorií:

Hry

Mytologie

Pojmy a termíny

Příroda

Historie

Čaje

Časem možná ještě přibudou další =)).

Na projektech se podílely:

Is

topka

Bee Dee

Peg-sama

Kanji-chan (jako korektor)

Snad se vám budou články líbit a dozvíte se něco zajímavého =)).

1 thought on “Zajímavosti

  1. Ráda bych poděkovala všem co se na článcích podílely a shromáždil ty velmi zajímavé články o Japonsku že odvedly skvělou práci a moc jim za ně děkuji 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.