The Beacon Hill Sorcerer

O autorce:

S.J. Himes: Píšu také jako Revella Hawthorne. Píšu hlavně homosexuální romantiku a erotiku, ale věnuji se i jiným.
Saving Silas je moje jediná kniha ze života. Všechno ostatní je paranormální městská fantasy nebo scifi / alternativní vesmír.
Hodně cestuju, se zdravím na tom nejsem moc dobře, takže když je mi lépe, píšu. Což je dobře, protože jinak se to odráží do mých příběhů, které jsou pak nudné a nečitelné.

 

Série: The Beacon Hill Sorcerer

 

Žánr: fantasy, upíři, romance, nadpřirozeno

 

The Necromancer’s Dance

Ve světě, kde je magie skutečná a zlo chodí mezi lidmi, je mladý kouzelník sužován nepřáteli, starými i novými. Angelus Salvatore je jediným nekromantem v Bostonu a jeho jméno je opatrně šeptáno nemrtvými i ostatními čaroději. On a jeho bratr Izák jsou jediními přeživšími po útoku armády nemrtvých, ve kterém Angel použil kouzlo tak silné, že navždy označilo jeho místo v historii. Nyní, o několik let později, se Angel snaží vyrovnat se svou kariérou učitele vyšších magických umění, své role velkého bratra a jemného vztahu se starším upírem z místního klanu. Když je přítel jeho bratra použit jako pěšák v tajemném zápletce, je Angel znovu zatažen do starých nepřátelských akcí, které byli součástí Krvavé války a vedly ke smrti jeho rodiny.

Spoléhat se na pomoc ostatních je něco, co si Angel nemůže dovolit, a zatímco hledá ty, kteří by se mohli zaměřit na něj a jeho bratra, zjistí, že jeho srdce stále více tluče pro Simeona, staršího upíra.
Dokáže Angel zjistit, kdo ho chce mrtvého, a udržet přitom své srdce v bezpečí? Jak může propadnout upírovi, když celou jeho rodinu roztrhla armáda nemrtvých?
Kniha obsahuje násilí, sex, výstředního nekromanta, sexy irského upíra a otravného démona.

 

The Necromancer’s Dilemma

Ve druhé knize se Angel snaží vyrovnat nejen se vztahem k Izákovi, ale i svým novým studentem, a taky stále rostoucími city k čtyřista let starému upírovi. A do toho všeho si musí ještě poradit s drakem, sériovým vrahem, trolím hybridem a kontrolou nad sebou samým. Ve třetí knize se musí vypořádat s Vysokou radou, která se najednou rozhodla, že je příliš nebezpečný a snaží se ho připravit nejen o sílu, ale také o všechny jemu blízké a do toho všeho ještě do města přichází cizinec s temnou magií. Čtvrtá kniha pak pojednává už přímo o Izákovi, který se pokouší vyrovnat s minulostí, naučit se ovládat svou ohnivou magii a vypořádat se s city, které začíná pociťovat k nejstaršímu a nejmocnějšímu upírovi (mají to v rodině) ve městě, který kdysi Izáka vyfakoval. Jo a do toho se ještě někdo zaměřil právě na upíry, takže mají o zábavu postaráno.

 

Série má momentálně čtyři knihy, další má vyjít příští rok.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.