Podzim 2017 – první dojmy

Tak, konečně je tu shrnutí prvních dojmů z podzimní sezóny, i když někteří můžou namítnout, že je to zbytečné, protože venku už je u některých polovina série. Ale neva, když už jsem to napsala, tak to nevyhodím =)).

 

Juuni Taisen

Jak jsem čekala už z ukázek, anime bude plné násilí a krve. Aby taky ne, když se 12 osob zvěrokruhu musí mezi sebou utkat a vítěz si může přát cokoliv bude chtít. Tak trochu Fate, ale s tím rozdílem, že tohle bude větší řezničina a psycho a na jemné prupovídky a cvrlikání tu nebude místo. Hned v prvním díle se podíváme, co z člověka dokáže udělat odmítnutí, a kam to až může vést, když se někdo takový chce dostat za každou cenu na vrchol. Předpokládám, že to bude stylem, co díl, to se nám představí nějaká postava, tak uvidíme. Zatím hodnotím určitě hodně vysoko.

Opening: 10/10.
Ending: 7/10.
Hudba: 10/10.

Charaktery: 8/10 – nemůžu hodnotit všechny, z těch, co měli nějaký větší prostor vím, že mě bude srát Opice.
Seiyuu: 10/10.
Hodnocení: 10/10 – zatím po prvním díle určitě nejvyšší známka.

 

 

Garo – Vanishing Line

Sword je Makai Kishi vlastnící Zarubu, jezdící na super motorce (btw, pokud jste neviděli ani jedno předchozí Garo, asi nebudete vědět o co jde, takže doporučuju se podívat na to úplně první – Garo: Honoo no Kokuin) a bránící svět proti „Hrůzám“. Něco je ovšem špatně, a Sword se pokouší zjistit co to je, i když má pouze jednu jedinou indicii a to slovo El Dorado. Ovšem není jediný, kdo tohle slovo slyšel. Do cesty se Swordovi připlétá Sophie, která je napadena „Hrůzou“, a které řekl slovo El Dorado její bratr než zmizel.

Garo je moje láska, takže bylo jasné, že jsem si tohle nemohla nechat ujít. A jako už předtím, čekejte hromadu akce, nablýskaného kovu, síly a hrůzy =)).

Opening: 10/10 – asi nejlepší z Garo
Ending: 5/10 – hlavně to vizuální pojetí mi nesedí, i když to tam patří.
Hudba: 10/10.
Charaktery: 10/10 – zatím plný počet, Sword je úžasný a Sophia taky ujde.
Seiyuu: 10/10.
Hodnocení: 10/10 – opět plný počet, nemám co vytknout.

 

 

Black Clover

První díl je v podstatě OVA, která vyšla tuším před dvěma měsíci (před rokem to bylo)? Asta a Yuto spolu od malička vyrůstají v sirotčinci. Společně si dají slib, že se stanou králem mágů, ovšem má to jeden háček. Zatímco Yuto je přímo geniální mág ovládající vodu, Asta je na tom asi stejně jako Midoryia z Boku no Hero Academia, tudíž žádná magie. Nevzdává to ovšem a doufá v nějaký zázrak, který přijde v podobě grimoáru s černým čtyřlístkem (teď mě napadá, není to pětilístek?).

Mangu miluju, chtěla jsem ji i překládat, ale někdo mě předběhl =)). Každopádně jen doufám, že to nezprasí jako u Shoukoku no Altair, a že to pojede skutečně podle mangy, a my se tak mohli dočkat více než 13 dílů.

Opening: 8/10.
Ending: 6/10.
Hudba: 10/10.
Charaktery: 9/10 – až na uřvaného Astu to jde.
Seiyuu: 9/10.
Hodnocení: 10/10 – je to moje TOPka téhle sezóny, takže tak.

 

 

Just Because!

Emmmm… Tohle bylo tak strašně nudné, až jsem si myslela, že ten první díl má snad hodinu. Holka, co jí chtějí zavřít fotografický klub, holka, co hraje na trumpetu, ale je strašně plachá, holka, co by se šla nejraději bavit, ale musí se učit, kluk, který chce odpálit homerun, proto trénuje i mimo sezónu a kluk, co nově přestoupil, který ovšem zná kluka, co chce odpálit homerun a i holku, co se chce jít bavit. A to je v podstatě všechno, co se v prvním díle odehrálo. Ve dvaceti minutách. Jako fakt sorry, komu se to líbilo, ale nic nudnějšího jsem snad ještě neviděla.
Hodnocení: nehodnotím nic, protože to nejde

 

 

Code:Realize: Sousei no Himegimi

Mno… Trochu jsem z toho měla obavy, což se mi i v prvním díle potvrdilo, ale je možné, že dál to tak nebude. Cardia, princezna, která má v sobě jed a všeho čeho se dotkne umře, je klíčem, už nevím k čemu, je „unesena“ Arsenem Lupinem a převezena do sídla, kde žije i Victor Frankenstein a patřící Sant-Germainu. Arsene ji ujistí, že je v bezpečí, a že pro její dobro by měla spolupracovat, jenže Cardia (jak už to tak bývá), musí prostě hořekovat nad svým nešťastným osudem a chce se vrátit zpět do síla, kde ji zanechal její otec.

Opening: 9/10.
Ending: 5/10.
Hudba: 7/10.
Charaktery: 8/10 – samozřejmě Cardia mi vadila nejvíc
Seiyuu: 8/10 – opět hlas Cardii mi děsně rve uši
Hodnocení: 7/10 – jakože šnaci tomu dávám. Na konci prvního dílu snad Cardia pochopila, že když bude hořekovat nad svou nepřízní osudu stejně jí to bude hovno platné, takže bude lepší, když bude spolupracovat, tudíž by v dalších dílech mohla být i snesitelnější. Navíc se nezdá, že by si všichni mužští hrdinové kolem ní hned uchcávali do kalhot, jen co ji vidí (jak to bývá ve všech harémovkách), takže by to mohlo být koukatelné. Po shlédnutí dalších dílů, musím uznat, že to koukatelné je, a i když to určitě nebude TOPka sezóny, tak to i dodívám.

 

 

Ousama-game The Animation

Tohle bylo… WTF?! Strašný nesmysl! Prostě jak se postavy chovaly bylo něco tak příšerného, že to snad člověk nemůže vymyslet. Jako vím, že lidé ve strachu reagují různě, ale to, co se dělo tady, bylo tak přitažené za vlasy, že jsem měla co dělat, abych to vůbec dodívala. Nobuaki je… Já nemůžu ani napsat popisek. Fakt ne, protože nejčastější slovo, které bych na všechny použila, by bylo „blb“. Jako zkusím ještě druhý díl, pak uvidím a napíšu, ale po prvním díle 0/10! Po dalším díle se to ještě zhoršilo. Jedno z nejhorších anime, co jsem viděla. Charaktery stojí za hovno, nejde tam o nic jiného než o to, aby se tam každý vychrápal s každým, a celkově… puffff…
Hodnocení: žádné

 

 

Shoujo Shuumatsu Ryokou

Tohle bylo taky divné. Chito a Yuuri jsou jediné, co přežily nějakou tragédii, a tak hledají jídlo. Najdou letadlo, kde jsou vojenské příděly, zjistí, že lidé se chovají úplně jinak, když jim jde o život a snaží se filozofovat nad životem jako takovým a říct nám, jakých hrůz se lidé můžou dopustit. Upřímě, čekala jsem, že z toho filozofování mi půjde mráz po zádech, že to bude skutečné psycho drama, místo toho jsem u toho málem usla, jak mě to unudilo k smrti.
Hodnocení: opět bez, protože nevím, Bože, viděla jsem 10 anime (v době, kdy píšu „recenzi“ na tohle anime) a mám chuť si hodit mašli =((((.

 

 

Konohana Kitan

U tohoto jsem regulérně umřela. Jakože bylo mi jasné, že to má být děsně-super-ultra-mega roztomilé, ale je rozdíl mezi roztomilostí a naprostou tupostí. Sice se občas na nějakou blbinu podívám, kde jsou postavy blbé, ale je rozdíl mezi blbostí, která má být blbost a tupostí, co má být roztomilostí. A tohle anime je vyloženě tupé. Jako sice chápu, že hlavní hrdinka žila někde v lese jen se svou nevím-už-co a tudíž neví nic o městě a životě mezi lidmi, ale snažit se kamenem sestřelit hvězdy a dělat, že je to strašně roztomilé, byla poslední kapka, než jsem to vzdala.
Hodnocení: mmmmmmmm

 

 

Osake wa Fuufu ni Natte kara

Kraťas o tom, co se stane, když se rezervovaná šéfka velké společnosti napije alkoholu.
Hodnocení: není co hodnotit

 

 

Urahara

Od tohoto jsem čekala, že to bude něco ve stylu Akiby, ale bohužel. Sice to taky dělal někdo očividně sjetý, ale tohle bylo už moc blbé.
Hodnocení: nemám sílu

 

 

Sengoku Night Blood

Fůůůh, jakože první várka anime mi dala fakt zabrat. Za předchozí tři sezóny jsem nepoužila slova „tupý a blbý“ tak často jako u těchto pár anime, co jsem z této sezóny zatím viděla. A u SNB to nebude lepší, protože tady nevím co bylo tupější. Jestli ta holka, ten děj, ty dialogy nebo všechny ty postavy. Asi mám poslední dobou nějaké jiné chutě, protože se mi nic nelíbí =))). Ale! Dám tomu ještě jeden díl, abyste neřekli =)). Druhý díl byl hotové mučení a jestli jsem si myslela, že tupější harémovka než je Amnesia není, tak jsem se spletla. Tohle skutečně překonává všechny noční můry a jde ještě dál!
Hodnocení: zatím žádné

 

 

Taishou Chicchai-san

Opět kraťas v chibi verzi podle yaoi hry.
Hodnocení: není co hodnotit.

 

 

UQ Holder

Musím říct, že mě první díl docela nadchl. Jakože až takovou krvárnu jsem fakt nečekala. Jenže pořád si nejsem jistá, takže se musím napřed podívat na druhý díl, a pak dopíšu, co si o tom myslím. Po dalších dílech říkám, že se na to dívat budu. Není to sice žádná pecka a své slabé chvilky to má a mít bude, ale vzhledem k tomu, co v téhle sezóně vychází je to doslova poklad.
Hodnocení: zatím bez – dodatečně bych řekla asi lepší průměr – 7/10.

 

 

Shokugeki no Souma

Třetí řada kuchařského foodgasmu. Objevují se nové postavy, nároky se stupňují a stejně tak i ….gasmy =)).
Hodnocení: u tohoto anime bych řekla, že je asi jedno kolik bude mít řad, všechny jsou si natolik podobné, že i hodnocení nijak výrazně neklesá nebo nestoupá. Celkově zatím hodnotím 8/10.

 

 

TsukiPro The Animation

Hudební anime, kde se čtyři chlapecké skupiny dozvědí, že budou spolu vystupovat na speciálním koncertu. Je na nich, jak se s tím vypořádají a hlavně jak se poperou sami ze sebou v téhle těžké zkoušce.

Opening: 8/10
Ending: 8/10
Hudba: 8/10
Charaktery: 8/10 – zatím se neobjevily všechny postavy, ale předpokládám, že všechny budou takový ten klasický průměr až naprůměr.
Seiyuu: 10/10
Celkové hodnocení: 7/10 – jakože hudební anime. Nevím, co k tomu víc napsat. Já od těchto anime nic neočekávám, spíš se zajímám jen o zpracování a hudbu, jinak je to anime – podívám – zapomenu. Ale dobré na zabití času =)).

 

 

Dynamic Chord

Tohle je asi nejhorší ze všech tří hudebních anime (klučičích), co teď vychází. Popravdě jsem to moc ani nepobrala, jednak se mi nelíbily charaktery, hudba a ani to rádoby dramatické pojetí, které snad mělo vzbudit dojem, jak to mají skupiny těžké a hlavně mladí lidé, když jsou slavní. Myšlenka možná dobrá, v někom to asi může vzbudit lítost nad hrdiny, ale mě to strašně nudilo.
Hodnocení: ani nehodnotím, protože nemám co

 

 

Kino no Tabi

Kino a jeho (její) mluvící motorka Hermes jsou na cestě za dalším dobrodružství, kde se dostávájí do města, kde je údejně povolena vražda. Prostě někoho zabijete a nic se vám nestane. Všichni ve městě jsou ozbrojení, ale panuje tam klid a pořádek, ne jak by někdo čekal gangy, které se perou a místo nebo krví zalité ulice. Kino po setkání s několika místními zjistí, že povolení zabíjet není úplně tak jednoznačné, jak si to všichni představují, což se mu (jí) potvrdí, když ho (jí) napadne jeden z nově příchozích a vytáhne na Kino zbraň.

Na tohle anime jsem se docela těšila a musím říct, právem. Na Kino je radost se dívat a i grafika či hudba celé anime příjemně dokresluje. Jinak pokud neznáte Kino a neviděli jste předchozí řady, tak nemá cenu se na tuhle dívat, protože vám spousta věcí unikne.

Opening: 8/10
Ending: 6/10
Hudba: 9/10
Charaktery: 10/10 – zatím jen Kino
Seiyuu: 10/10
Celkové hodnocení: 9/10 – zatím nemám výtku, snad jen doufám, že to bude mít nějaký příběh a nebudou to jen epizodovky.

 

 

Dies Irae

Hmmmmm… Co říct? Na tohle anime jsem se těšila hodně a pak přišlo…WTF?! Jakože nápad super, anime, seiyuu, ale celkové provedení? Zmatek. Jeden velký zmatek. Takhle bych anime zatím popsala. Takže zatím bez hodnocení i popisku, protože není co popisovat. Snad jen to že nám všem známý Reinhard Heydrich chce vládnout světu, chce aby byl dokonalý a jde za svým cílem. Ehm, pokud si chcete zachovat zdravý rozum, nedívejte se na to. God!!!! To je letos sezóna, kde se bude hlasovat o nejstupidnější anime podzimu?!
Hodnocení: zatím hodně nízké, uvidíme, co bude dál

 

 

Houseki no Kuni

Popravdě, buď jsem v divném rozpoložení (to si říkám u každého druhého anime) nebo nevím, ale z podzimní sezóny se mi fakt skoro nic nelíbí a Houseki no Kuni to taky nezměnilo, byť jsem to po ukázkách považovala za zajímavé. Co mě odradilo nebyla ani tak animace, jako charaktery, které my přišli úplně mimo a jejich chování místy naprosto nepochopitelné.
Hodnocení: bez hodnocení

 

 

Idolmaster Side M

Docela zajímavě podané hudební anime o tom, jak se právník na volné noze stane hudebním idolem a leaderem skupiny. Poměrně vtipné anime, které zase ukáže hudební skupiny trochu z jiné stránky.

Opening: 7/10
Ending: 6/10
Hudba: 8/10
Charaktery: 8/10
Seiyuu: 10/10
Celkové hodnocení: 8/10 – zatím to vypadá zajímavě, jinak podané než ostatní hudební anime, tak uvidíme, co nám to ukáže dál.

 

 

Blend S

Tohle anime jsem vypla po 10 minutách. Pro mě zatím asi nejhorší anime z téhle sezóny. Ostatní jsem aspoň dodívala *-*

 

 

Mahou Tsukai no Yome

Krásné anime, co potěší na oko i na duši. Chise je nabídnuta na trhu s otroky, ale kvůli její zvláštnosti si ji koupí za nemalou sumu Elias, mág, který chce z Chise udělat svou nástupkyni a taky ženu. Chise, která byla od malička utlačována a neví, co je rodina nebo přátelé zpočátku neví, jak se má chovat, má dokonce i strach a chce utéct, ale uvědomí si, že to, co ji Elias nabízí se už opakovat nemusí, a že to může myslet vážně.

Opening: 10/10
Ending: 7/10
Hudba: 10/10
Charaktery: 10/10
Seiyuu: 10/10
Celkové hodnocení: 9/10 – zatím hodně vysoko, a myslím, že to tak i zůstane. Jen pro zajímavost, mangu překládá Usagi =)).

 

 

Two Car

Další anime, které u mě propadlo. A nebylo to jen tím, že je to čistě holčičí anime, tudíž žádný chlap (kromě trenéra, o kterém stejně nevíte jak vypadá). Bylo to hlavně proto, že nesnáším přeskakování minulosti a přítomnosti, a taky to, když se hlavní hrdinové furt hádají, byť se znají už dlouhou dobu. Jakože pár minut to může být vtipné, ale pak už to docela leze na nervy, zvlášť, když se hádají kvůli ptákovinám a pořád na sebe křičí.
Hodnocení: 0/10.

 

 

Evil or Live

Tak tohle byl těžký propadák. Nápad zajímavý, ale to bylo asi tak všechno. Nejvíc mě dostala scéna, kdy hlavní hrdina po výprasku, a potom, co zjistí, že je jeho život v hajzlu vleze na střechu, ze které chce skočit, což mu rozmluví nově příchozí, pak mu dá do ruky dalekohled a začne ho poučovat o holkách a ukazovat mu je a říkat mu, že může některou z nich mít. No a hlavní hrdina žil pravděpodobně celou dobu v klášteře, protože se chová, jakoby nikdy žádnou ženskou neviděl, a málem se udělá jen z toho pozorování. Jako sorry, ale tohle mohl vymyslet fakt idiot. Určitě, první, co mě bude zajímat, když se ocitnu na takovém místě a v takové situaci bude opačné pohlaví a to, jak si za*oustat.
Hodnocení: 0/10.

 

 

Boku no Kanojo ga Majime Sugiru Sho-bitch na Ken

 

Tak tohle kupodivu naopak příjemně překvapilo. Sice je to naprosto blbé, ale vtipné. Hlavní hrdina je obyčejný průměrný kluk, co miluje svou dokonalou spolužačku a předsedkyni třídy. Shodou náhod se mu podaří vyznat ji svou lásku a k jeho překvapení souhlasila s tím, že spolu budou chodit! Má to ovšem jeden háček. Jeho vysněná holka poněkud myslí jen na jedno a to ve všech formách obscénosti, sadismu, masochismu a já nevím čemu všemu ještě, takže je na hlavním hrdinovi ji ukázat, že než na to spolu vletí bylo by dobré se líp poznat a o tom ten vztah je. Jo a abych nezapomněla, hlavní hrdina má sestru a kamarádku z dětsví =))).

Opening: 8/10
Ending: 6/10
Hudba: 8/10
Charaktery: 8/10 – kamarádka mi trochu leze na nervy, ale jinak to zatím jde
Seiyuu: 10/10
Celkové hodnocení: 7/10 – takové to anime na vynutí, kdy nevíte, co by, trochu se u toho pobavíte a hlavně nemusíte přemýšlet a úplně vypnete.

 

Anime-gataris

Poměrně vtipné anime, kde hlavní hrdinka viděla, když byla malá, anime, a docela ji to nadchlo. Teď je na nižší střední, a i když v ní anime stále něco zanechalo, nemůže si vzpomenout na jeho název. S tím by jí ovšem mohla pomoci nejkrásnější holka na škole, bohatá rozmazlená blondýnka, co na první pohled vypadá, že bude dělat samé problémy, ovšem!!! už nikdo neví, že je cvok do anime a chtěla by poznat víc takových jako je ona. To se jí může splnit, protože se Minoa rozhodne (sice trochu pod tlakem), že pomůže Arisu se založením anime klubu, který byl zavřen.

Opening: 9/10 – má to asi nejvtipnější opening s téhle sezóny
Ending: 7/10
Hudba: 6/10
Charaktery: 7/10 – zatím to jde, ale nechávám si rezervu, Minoa mi bude asi občas lézt na nervy
Seiyuu: 8/10 – nooo, jedno z mála, kde nedávám plný počet
Celkové hodnocení: 7/10 – pro mě takové to anime – podívat, když není co a je dlouhá chvíle – trochu se pobavit – vyhodit – zapomenout. Taková ta jednorázová záležitost, kdy vás to na chvilku zabaví, ale žádný hlubší dojem to na vás neudělá.

 

 

Imouto sae Ireba Ii.

Když začal první díl, tak jsem si říkala WTF?!, co to ku*rva je?! A v podstatě jsem měla tento dojem pak i ze zbytku dílu. Hlavní hrdina je spisovatel, který je posedlý mladšími sestrami, i když žádné nemá. Jeho kamarádi jsou buď spisovatelé nebo v téhle brandži, což by nemuselo být zas až tak špatné, jenže… Celou dobu se nemluví o ničem jiném než o jeho posedlosti mladšími sestrami, pak je tam jedna, co je jím přímo posedlá a pořád nemluví o ničem jiném, než jak se s ním vyspat a prostě tak.

Celkové hodnocení: 0/10 – strašná ptákovina, hádám, že spoustě lidem to přejde strašně vtipné a super, ale pro mě je to naprostá krávovina =)). Asi jsem na tuhle sezónu negativně naladěná.

 

 

Kekai Sensen and Beyond

Druhá řada, která v podstatě začíná tam, kde končí ta první a hned se vrháme po hlavě do akce. Charaktery postav se nezměnily, což považuju za velmi pozitivní, stejně jako ostatní věci.

Opening: 9/10 – krapet lepší než v první řadě
Ending: 7/10
Hudba: 7/10 – není to úplný fičák, ale jde to
Charaktery: 9/10 – rezerva
Seiyuu: 10/10
Celkové hodnocení: 8/10 – zatím jo, jsem zvědavá, jestli to vydrží až do konce, nebo to dopadne jako první řada, kdy to u mě ke konci trochu kleslo

 

Hitori Kurashi no Shougakusei Yuuki Yuuna wa Yuusha de Aru: Yuusha no Shou
Robomasters The Animated Series
Oretacha Youkai Ningen

Tyhle anime ještě nevyšly, takže zatím bez popisku.

Net-juu no Susume

Pro někoho to asi bude hodně vtipné a určitě se to zařadí hodně vysoko, ale já už po všech těch sračkách, co jsem teď viděla nějak nemám náladu ani na tohle.

Kujira no Kora wa Saijou ni Utau

Krásné smutné anime se zajímavou kresbou i nápadem. Podívám se na to ovšem až vcelku, protože jednotlivě po dílech by mi to možná moc nesedlo, kvůli dramatičnosti.

Inuyashiki

Další zklamání. Nápad super, ale Inuyashiki má asi nejhoršího seiyuu za poslední dobu, co jsem slyšela a ten nejdebilnější charakter a nezachrání to ani naprosto dokonalý psychoušek Hito.
OP, ED i celkově hudba taky otřesná.

Anime, co hodnotit nebudu, protože jsem jednak neviděla původní řady a nemá smysl psát popisky k druhým, popřípadě dalším řadám, když nevím, o co v těch předchozích šlo. Těžko se někdo bude dívat na anime od prostředku =)).

Gintama

Idolmaster

Ame-iro

Classicaloid

Love Live!

Cardfight! Vanguard G: Z

Monster Strike

Time Bokan

Houzuki no Reitetsu

Wake up, Girls!

Sangatsu no Lion

Love Kome

10 thoughts on “Podzim 2017 – první dojmy

 1. tak koukam ze mam opet na vetsinu podobny neli stejny nazor. a teda taky se mi zda ze sezona od sezony vice upada. nebo jsme se stali rozezranejsimi. no mozna oboji. clovek ted musi fakt hledat na co opravdu koukat.

  1. Tak to jsem ráda, že se mnou někdo souhlasí. Docela jsem se i bála, protože jsem 95% anime sepsula a pohanila, ale když ono to nešlo jinak =(((. A jasně, každý má jiné chutě, ale prostě mě to nedá, nenapsat svůj názor =)). Sice se občas i já podívám na nějakou ptákovinu, ale už se přece jen řadím k těm starším, a spoustu už jsem toho viděla, tak můžu srovnávat, jaké to bylo dřív a jaké je to teď =))).

   1. No prave. Obcas si prijdu jak dinosaur… Zvlaste kdyz sem tam na xichtu zepsuju nejake velice popularni anime, protoze se mi nelibi nebo na to tema uz bylo neco zajimavejsiho. a oni me narknou z toho ze o tom vim prd a ze jsem urcite temer nic nevidela 😀

    1. Jo, a nejvíc mě fascinují hlášky jako: „nejlepší anime všech dob je Naruto“ – „a kolik jsi viděl anime?“ – „jedno, Naruta“…. Tak to je potom těžko něco s takovým člověkem probírat =)).

     1. pravda. jako naruto neni zly, ale s tim mnozstvim fileru to proste prehnali. to same u bleache. ten jsem milovala a orvala jsem ze ho zrusili a mangu prakticky taky ukoncil tak nejak ze to mohlo byt zajimavejsi. proto jsem zvedava jestli se jednou dozijem dne kdy luffy najde one piece. jedine kde snad filery nebyly (teda urco ne v tak silenem rozsahu) byli hunteri a fairy tail (u obou dvou jsem se zacala koukat spise ze srandy a do xteho dilu jsem si rikala na jakou ptakovinu to koukam, ale u obou jsem tak nejak vydrzela). a to je tak vse z tech opravdu dlouhych na co jsem koukala. nektere dalsi jsem zkusila ale neslo to. teda trochu jsem zvedava na boruta ale az casem az toho bude vice

  1. V tomhle se Peg zastanu. 🙂 U mě je to totiž podobný. Na Inuyashiki jsem se těšila, ale mangu jsem nečetla, takže jsem nevěděla, o co jde a zklamalo to. Seiyuu hl. hrdiny se vůbec nehodí a on celkově mě vůbec nezaujal. U prvního dílu jsem měla co dělat abych se dodívala a dál mě to moc neláká. Možná to zkusím ale pokud se budu dívat, tak ne kvůli hlavnímu hrdinovi. Black Clover u mě sice není tak vysoko jako u Peg (totálně mě vytáčí uřvanost Asty, ale totááálně), ale je to fantasy a kouzla a relativně vtipné. Díly plynule utíkají a nenudím se u toho.
   U obou mě hlavní postavy nezaujaly… ale u prvního usínám a na druhého nadávám. Kdybych si měla vybrat, půjdu k tomu, na kterýho nadávám 😀

  2. Jak už jsem několikrát psala, své názory nikomu nevnucuju. Jsou to jen a pouze mé dojmy, takže vtip to určitě není. Navíc, jak píše Usagi, Inuyashiki má tolik much, až to pěkné není. Kromě toho, Black Clover mangu jsem četla, a moc se mi líbila, hlavně taky proto, že už tu nebyla dlouho pořádná shounenovka. Jakože v rámci hlediska Black Clover nebude stát na vrcholu mého žebříčku TOP anime, ale z podzimní sezóny je to pro mě jedno ze tří nejlepších (první je Garo a druhé Juuni Taisen), takže asi tak =))).

   1. nevím kde jste našli mouchy u inuyashiki.dabér hlavního hrdiny je skvělý, animace skvělá, hudba skvělá, rychlé tempo, skvělé zpracování mangy. zato black clover má maximálně dobrou hudbu, ale co taky čekat od studia pierrot (fillérot) které posere vše na co šáhne no ale ani ta black clover manga není nic moc(prostě o trochu lepší než fairy tail), btw nevím kde jsi vzala že tu dlouho nebyl pořádný shonen když nedávno byla odvysílána 2 série boku no hero academia.za mě a za spoustů kritik je na prvním místě Mahoutsukai no Yome a inuyashiki.

    1. Ale já ti to, proboha, neberu! Líbí se ti to, tak se ti to líbí. Mě ne a je to můj názor, za který se nemusím nikomu zpovídat a omlouvat.A jo, na Boku no Hero jsem zapomněla (i když jsem to myslela jinak, ale to rozvádět nebudu), ale to nic nemění na faktu, že se mi prostě Black Clover líbí. A v žebříčku si může být co chce, nedívám se na anime kvůli tomu, co je v nějakém žebříčku, ale co mě baví. Každému se líbí něco jiného, a u všech recenzí píšu, že jsou to pouze mé názory, které nikomu nevnucuju, protože každý má rád něco jiného.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.