Léto 2017

Tak, jak jsem slíbila, tak plním. Ještě před odjezdem tu máte průřez letní sezónou. Jsou to všechny TV série (bez dětských a hentai), které v letní sezóně vyjdou, filmy a jednodílné OVA máte pouze pod čarou, protože nemá cenu o nich mluvit, když vyjdou až nejdříve za půl roku.

Než se vrátíme, vyjde už polovina anime, takže pak hodím své dojmy z prvních dílů =)).

Snad vám průřez pomůže aspoň trochu upřesnit si, na co se budete dívat, a co naopak nebudete ani zkoušet. Svému rytířkovi děkuji za kontrolu a opravu chyb =))).

  

1. července

Hina Logi: From Luck & Logic

Liones Yelistratova, nevinná princezna z malé země, vstupuje na jaře do školy v Hokkaido. Škola je speciální vzdělávací instituce provozovaná společností ALCA, která školí logikalisty, kteří udržují světový mír. Liones vstoupí do třídy S, kde se setká s mnoha spolužačkami s jedinečnými osobnostmi, jako třeba s Ninou. Živý a roztomilý každodenní život začíná.
Typ: TV
Počet dílů: 12
Studio: Doga Kobo
Předloha: karetní hra
Žánr: fantasy, akce, školní
Rating: pravděpodobně bez omezení (zatím neuvedeno)
ukázka
Pravděpodobnost, že to dodívám: 60%.

 

Kakegurui

Soukromá akademie Hyakkaou. Instituce pro privilegované s velmi zvláštním učebním plánem. Víte, když jste synové a dcery nejbohatších z bohatých, není to atletická zdatnost nebo kniha, která vás posune vpřed. Odhadnout vašeho soupeře, naučit se umění obchodovat. Jaký lepší způsob, jak tyto dovednosti zdokonalit, než s přísným učebním plánem hazardních her? Na soukromé akademii Hyakkaou, vítězové žijí jako králové a poražení dostanou pořádně zabrat. Ale teprve až Yumeko Jabami je naučí, jak skutečně vypadá velký gambler!
Typ: TV
Počet dílů: 12
Studio: MAPPA
Produkce: Square Enix, DIVE II Entertainment, Avex Pictures
Předloha: manga
Žánr: mystery, psycho, drama, školní, shounen
Rating: neuvedeno
ukázka
Pravděpodobnost, že to dodívám: 90% – je to dostatečně jeblé, abych to dodívala

 

2. července

Fate/Apocrypha

Příběh se odehrává v paralelním světem Fate Stay/Night, kdy Velký Grál záhadně zmizel z Fuyuki po Třetí válce svatého grálu. Po dlouhých letech mlčení, přibližně ve stejném okamžiku, kdy proběhla pátá válka o svatý grál, rodina magie Yggdmillennia otevřeně prohlašuje, že jsou držiteli Grálu, a že se distancují od asociace mágů. Asociace pošle padesát mágů, aby svatý grál získali, ale všichni kromě jednoho jsou okamžitě poraženi tajemným Služebníkem. Jeden zbývající zvládne aktivovat rezervní systém Velkého Grálu, což dovoluje přivolání celkem 14 služebníků.
Ve městě Trifas budou dvě frakce bojovat za kontrolu nad posvátným pozůstatkem, z nichž každý vlastní tým sedmi Služebníků: Černá frakce, jejíž členové jsou součástí Yggdmillennia, budou chránit Grál a Červená frakce, jejíž členové byli posláni asociací mágů, aby získali Grál zpět. Při události tohoto rozsahu sám Grál svolává svého vlastního služebníka, svatého vládce, aby dohlížel na konflikt.
Toto znamená začátek Velké války svatého grálu.
Typ: TV
Počet dílů: neuvedeno
Studio: A-1 Pictures (SAO, Fairy Tail, Ao no Exorcist, Kuroshitsuji, Nanatsu no Taizai)
Předloha: Light novela
Žánr: akce, historické, drama, nadpřirozeno, fantasy
Rating: neuvedeno
ukázka
Pravděpodobnost, že to dodívám: 100%

 

Katsugeki/Touken Ranbu

Píše se rok 1863, když se blíží konec bouřlivého období samurajů, Japonsko je rozděleno mezi dvě frakce – pro a proti shogunatu. Osud světa je ohrožen, protože armáda historických revizionistů je poslána z budoucnosti, aby změnila průběh dějin. Aby tyto síly mohly padnout a byla ochráněna skutečná historie, dva vojáci mečů, duchové, kteří jsou přivedeni k životu Saniwou, spěchají do Eda. Zdvořilý a zamyšlený Horikawa Kunihiro a temperamentní, ale obratný Izuminokami Kanesada, kteří sloužili stejnému mistrovi, čelí invazi armády spolu s další skupinou válečníků včetně Mutsunokami Yoshiyuki, Yagena Toushirou, Tombokiri a Tsurumaru Kuninaga.
Osud dějin spočívá v rukou těchto hrdinů…
Typ: TV
Počet dílů: neuvedeno
Studio: ufotable (Fate/Zero, Fate Stay/Night, God Eater, Kara no Kyoukai, Tales of Zestiria X)
Předloha: karetní hra
Žánr: akce, fantasy
Rating: neuvedeno
ukázka
Pravděpodobnost, že to dodívám: 100%

 

Knight’s & Magic

Mecha otaku jménem Ernesti Echevarria, která je známá jako Eru, je reinkarnována do jiného světa. Na tomto světě existují obrovské humanoidní zbraně známé jako Silhouette Knights (překládat to fakt nebudu, každý si může odvodit). Doufajíc, že budou pilotovat tyhle roboty, Eru a její přátelé, Archid Olter a Adeltrud Olter, se snaží stát se Knight Runners.
Typ: TV
Počet dílů: neuvedeno
Studio: 8bit
Předloha: Light Novela
Žánr: Akce, fantasy, mecha, školní
Rating: neuvedeno
ukázka
Pravděpodobnost, že to dodívám: sice miluju mechu, ale tohle vypadá… no, dávám tomu tak 40%

 

Senki Zesshou Symphogear AXZ

Čtvrtá řada téhle série.
Typ: TV
Počet dílů: neuvedeno
Studio: Satelight
Předloha: originál
Žánr: akce, sci-fi, hudba
Rating: PG 13
ukázka
Pravděpodobnost, že to dodívám: 0% – viděla jsem pouze první řadu a nemám ráda kombinaci sci-fi (mecha) a hudby, kdy se zpěvem bojuje a hudbou zachraňuje svět

 

3.července

Battle Girl High School: Battle Girl Project

Na základě herní hry ROLE COLOPL. Píše se rok 2045. Svět byl kontaminován Irousu (záhadnými vetřelci, kteří se náhle objevili) a lidé se ocitli na pokraji vyhlazení. Bojovat s nimi dokážou pouze normální dívky, kterým se říká „Hoshimori“ (Star Guardians) a které se učí boji proti těmto vetřelcům v holčičí akademii Shinjugammine.
Typ: TV
Počet dílů: neuvedeno
Studio: Silver Link
Předloha: hra
Žánr: akce, školní sci-fi
Rating: neuvedeno
ukázka
Pravděpodobnost, že to dodívám: 5% – je to až příliš holčičkové

 

Keppeki Danshi! Aoyama-kun

Puntičkářský středoškolák Aoyama je geniální hráč fotbalu?!
Typ: TV
Počet dílů: neuvedeno
Studio: Studio Hibari
Předloha: manga
Žánr: školní, sport, komedie, seinen
Rating: neuvedeno
ukázka
Pravděpodobnost, že to dodívám: 100% – je to sportovní, navíc to vypadá jako dobrá komedie bez nějaké nány

 

Koi to Uso

Lži jsou zakázané a láska je dvojnásobně zakázána. V blízké budoucnosti, když mladí lidé v Japonsku dovrší šestnácti let, je jim vládou nařízeno manželství. Lidé nemusejí procházet problémy s hledáním někoho a všichni souhlasí s tím, že jim stát nalezne kompatibilního partnera, aby byli šťastní. Yukari Nejimu je patnáct let. Žije v malém koutku země a nezdá se, že by od života něco dostal. Jak akademicky, tak atleticky je pod průměrem. Ale skrývá se v něm srdce, které vášnivě hoří! V tomto světě, kde je láska zakázána, co se s ním stane, když se zamiluje?
Typ: TV
Počet dílů: neuvedeno
Studio: LIDENFILMS
Předloha: manga
Žánr: drama, romance, školní
Rating: neuvedeno
ukázka
Pravděpodobnost, že to dodívám: 0% – tohle fakt není pro mě, navíc z traileru mi připadalo, že nebudou řešit nic jiného než sex a líbání, takže ne, díky

 

Skirt no Naka wa Kedamono Deshita.

Kominami Shizuka je mírná studentka, která má problémy se přizpůsobit městskému životu. Jednoho dne se setkává s Kirishimou Ryou, další žačkou, která působí dojmem chladné starší sestry. Shizuka je šokovaná, když se ji Ryou pokouší svést, protože, předpokládá, že Ryou je lesbička, ale Ryou je ve skutečnosti muž, který se obléká jako dáma.
Typ: TV – 5 min.
Počet dílů: neuvedeno
Studio: Magic Bus
Předloha: manga
Žánr: drama, romance, ecchi
Rating: neuvedeno
ukázka
Pravděpodobnost, že to dodívám: 0% – 5 minut délka a vzhledem k traileru si myslím, že tam budou řešit jen jedno, a to se v tom případě můžu podívat rovnou na hentai

 

Youkai Apartment no Yuuga na Nichijou

Rodiče Inaby Yuushiho zemřeli, když byl v prvním ročníku střední školy, a on se tak musel přestěhovat ke svým příbuzným. Přestože se o něj starali, mohl říct, že byl pro ně břemenem. Po absolvování školy se připravil na přechod na střední školu s ubytovnou. Bohužel ubytovna se zřítila, než se mohl nastěhovat! Yuushi nechce žít se svými neochotnými příbuznými, ale pro chudého studenta je velmi těžké sehnat nějaké bydlení. Nakonec najde pokoj v pěkné staré budově, která se zdá být příliš dobrá, než aby byla pravda.
Monster House, je totiž místo, kde lidé a nadpřirozené bytosti – duchové, mononoke atd. – žijí společně. Žije zde i roztomilá školačka jménem Akine, a společně zažívají malé i velké dobrodružství.
Typ: TV
Počet dílů: neuvedeno
Studio: Shin-Ei Animation
Předloha: Light novela
Žánr: slice of life, záhadné, nadpřirozeno
Rating: neuvedeno
ukázka
Pravděpodobnost, že to dodívám: 90% – pokud se to nezvrtne v nějakou pitomost, tak určitě jo

 

4.července

Aho Girl

Anime ve stylu 4-komy sleduje Yoshiko, skutečně hloupou dívku (dokonce dokáže získat všechny 0 na zkouškách). Chodí do školy s přítelem z dětství, o kterém prohlašuje, že se jí líbí, a on se musí vyrovnat se všemi jejími směšnými eskapádami!
Typ: TV – 15 min.
Počet dílů: neuvedeno
Studio: Diomedea
Předloha: 4-koma manga
Žánr: romedie, romance, školní
Rating: žádný
ukázka
Pravděpodobnost, že to dodívám: no, moc šancí tomu nedávám, protože je blbost a blbost. Pokud je někdo až moc hloupý, vtipné mi to nepřijde.

 

Isekai Shokudou

Ve spodním patře budovy s vývěsní tabulí, v nákupní čtvrti poblíž obchodní ulice, stojí kavárna s názvem „Youshoku no Nekoya“, která má na dveřích ilustraci kočky. Otevřena je už po dobu padesáti let a uspokojila zaměstnance z blízkých kanceláří.
Nekoya má však jedno tajemství. Kavárna je každou sobotu uzavřena veřejnosti, aby se udělala cesta pro zvláštní hosty. Když zazvoní zvon, objeví se zákazníci z různých míst a ras, kteří žádají tajemné a chutné pokrmy. Jsou to ve skutečnosti stejné pokrmy, které dostávají lidé, ale tito speciální hosté je považují za exotičtější než to, na co jsou zvyklí. Jelikož kavárna servíruje mistrovská jídla, je obvykle označována jako „Isekai Shokudou“.
Typ: TV
Počet dílů: neuvedeno
Studio: Silver Link.
Předloha: Light Novela
Žánr: záhadné, komedie, fantasy
Rating: žádný
ukázka
Pravděpodobnost, že to dodívám: 100% – na tohle se těším hodně

 

Tsurezure Children

Série zobrazující různé scénáře mladé lásky. Tyto příběhy jdou od chlapce, zničeného jeho absolutní nedůvěrou k sobě, který nemůže ani přijmout skutečnost, že dívka jeho snů ho skutečně pozvala na rande, až po psychotickou dívku, která si do doma vyrobené čokolády nalije, svou vlastní krev, aby získala jeho srdce.
Typ: TV – 15 min.
Počet dílů: neuvedeno
Studio: Studio Gokumi
Předloha: 4-koma manga
Žánr: komedie, romance, školní, shounen
Rating: žádný
ukázka
Pravděpodobnost, že to dodívám: 0% – tyhle anime fakt nejsou nic pro mě

5.července

 

Nana Maru San Batsu

Jakmile vstoupil na střední školu, byl prvák Koshiyama Shiki zatažen do tajemné kvízové skupiny, vedené jeho senpaiem. Na co Shiki narazí, když bude zatažen do oslňujícího světa soutěžních kvízů?!
Typ: TV
Počet dílů: 12
Studio: TMS Entertainment
Předloha: manga
Žánr: hra, školní, seinen
Rating: žádný
ukázka
Pravděpodobnost, že to dodívám: 99% – mám ráda kvízy a všechno kolem, navíc tohle vypadá i docela zábavně, takže asi jo

 

Netsuzou Trap

Yuma a Hotaru jsou přítelkyně od dětství, takže je jen přirozené, že když je Yuma nervózní ohledně svého nového přítele, požádá Hotaru o radu. Ale když Hotaru začne chodit za Yumou častěji než jen kvůli „praktickému cvičení“, co to znamená …? S příteli v popředí, ale s tajným, vášnivým pokusem v pozadí, pokusí se Yuma a Hotaru zapomenout na to, co se mezi nimi stalo, nebo spadnou do pasti pravé lásky a zrady?
Typ: TV – 10 min.
Počet dílů: neuvedeno
Studio: Creators in Pack
Předloha: manga
Žánr: shoujo-ai, školní, drama
Rating: neuvedeno
ukázka
Pravděpodobnost, že to dodívám: 0% – tenhle typ anime a žánru celkově nemusím

 

Saiyuuki Reload Blast

Tak jako všichni čekali s nadšením na Kyojina, já čekala na tohle. Miluju celou sérii Saiyuki, ostatně mám ráda celou tvorbu Kazuy Minekury vůbec, takže když jsem se dozvěděla, že bude nová řada, málem jsem dostala infarkt. Sanzo, Goku, Hakkai a Gojyo dorazili konečně do Indie, kterou ovládá nekontrolovatelná anomálie. Čeká je tragický osud, stejný jako před 500 lety? (viz. odkaz na Saiyuki Gaiden – 4 dílné OVA, která byla počátkem celého Saiyuki – chronologicky – přestože vyšla až po prvních třech řadách Saiyuki (Gensoumaden Saiyuki, Saiyuki Reload a Saiyuki Reload Gunlock) několika filmech a OVA). Co zjistí na konci své dlouhé a zrádné cesty?
Typ: TV
Počet dílů: 12 – tohle mé nadšení teda pak trochu zchladilo, ale lepší než drátem do oka
Studio: Platinum Vision
Předloha: manga
Žánr: fantasy, drama, tragédie, nadpřirozeno, dobrodružné, komedie, josei
Rating: PG – 13
ukázka
Pravděpodobnost, že to dodívám: 10000% – i kdybych u toho měla chcípnout!!!

 

7.července

18if

Součást multimediálního projektu, který zahrnuje také mobilní hru a hru pro virtuální realitu.
Typ: TV
Počet dílů: neuvedeno
Studio: Gonzo
Předloha: hra
Žánr: neuvedeno
Rating: neuveden
ukázka
Pravděpodobnost, že to dodívám: 80% – vypadá to poměrně dobře, tak uvidíme po bližších informacích a prvním dílu

 

Action Heroine Cheer Fruits

„Místní hrdinka“ se stala populární a národní hvězdou. Z tohoto důvodu debutovali „místní hrdinové“ na různých místech a jejich vystoupení se staly hitovým trendem na národní úrovni. V Hinano City se středoškolačka Misaki Shirogane a další dívky staly místními hrdinkami (na přání Misačiny tety, guvernérky prefektury) a slibují, že budou produkovat živé akce.
Typ: TV
Počet dílů: neuvedeno
Studio: Diomedea
Předloha: originál
Žánr: slice of life, školní, komedie
Rating: žádný
ukázka
Pravděpodobnost, že to dodívám: 20% – vůbec netuším – zase přeholčičkováno, ale pokud bude příběh stát aspoň za něco, tak to možná dodívám

 

Dive!

Anime se točí kolem klubu Mizuki Diving Club (MDC), který je na pokraji uzavření po finančních potížích. Nový klubový trenér přesvědčuje mateřskou společnost klubu, aby zůstal otevřený za jedné podmínky: klub pošle jednoho z členů do olympijských her v příštím roce jako součást japonského olympijského týmu.
Typ: TV
Počet dílů: neuvedeno
Studio: Zero-G
Předloha: Novela
Žánr: komedie, sportovní
Rating: žádný
ukázka
Pravděpodobnost, že to dodívám: 100% – jsem holka, která by si nenechala ujít pohled na polonahé bishíky ve vodě bez otravných nán

 

Kombini Kareshi

Šest studentů střední školy, v okolí obchodního domu, na cestě ze školy, mluví o svém životě a setkávají se s několika dívkami, které se jim nakonec zalíbí.
Typ: TV
Počet dílů: neuvedeno
Studio: Studio Pierrot
Předloha: originál
Žánr: slice of life
Rating: žádný
ukázka
Pravděpodobnost, že to dodívám: 10% – abych nebyla neandrtálec, co se nedívá na žádné, ale vůbec žádné romantické školní anime, i když ve skutečnosti je asi nulová šance, že to dodívám =))).

 

Made in Abyss

Obrovský jeskynní systém, známý jako Abyss, je jediným neprobádaným místem na světě. Nikdo neví, do jaké hloubky se tahle propast táhne, obývaná podivnými a úžasnými tvory a plná tajemných starověkých památek, které mají za cíl neznámí muži. Generace odvážných dobrodruhů zaznamenávaly tajemné hlubiny propasti. Během času se ti, kteří se odvážili prozkoumat nebezpečnou jámu, stali známými jako „Caves Raiders“.
V Oosu, městě na okraji propasti, žije malý sirotek, jménem Rico, která sní o tom, že se stane tak velkým jeskynním jezdcem jako její matka, a vyřeší velké tajemství propasti. Jednoho dne, když prozkoumává temnou hloubku, narazí na malého chlapce, který se ukáže být robotem…
Typ: TV
Počet dílů: neuvedeno
Studio: Kinema Citrus
Předloha: Web
Žánr: sci-fi, dobrodružné, drama, fantasy
Rating: žádný
ukázka
Pravděpodobnost, že to dodívám: 100% – tyhle anime mám ráda, a na tohle se docela těším

 

Vatican Kiseki Chousakan

Vatikán – svatá země katolíků. V zemi je organizace, která provádí přísné vyšetřování „nároků na zázraky“ z celého světa, aby zjistila jejich věrohodnost. Dva muži, Hiraga Joseph Kō a Roberto Nicholas, kteří pracují pro tuhle organizaci, jsou nejlepší ve svém oboru. Hiraga je geniální vědec a Roberto je odborník na starověké dokumenty. Jejich úkolem je odhalit podvodné tvrzení o zázracích a spiknutí, které se za nimi skrývá.
Typ: TV
Počet dílů: 12
Studio: J.C.Staff
Předloha: Novela
Žánr: záhadné, drama, shounen, akce, nadpřirozeno
Rating: neuvedeno
ukázka
Pravděpodobnost, že to dodívám: 100% – jasné jak facka, a stačil mi jen první obrázek a název anime, ani jsem nemusela číst popisek =))).

 

8.července

Jikan no Shihaisha

Příběh se soustředí na „Chronos Rulers,“ ti, kteří bojují proti démonům časožroutům, kteří se objeví, když si lidé přejí vrátit zpátky čas.
Typ: TV
Počet dílů: neuvedeno
Studio: Project No.9
Předloha: neuvedeno
Žánr: nadpřirozeno, shounen
Rating: neuvedeno
ukázka
Pravděpodobnost, že to dodívám: 100%

 

Hitorijime My Hero

Příběh týkající se Kensukeho bratra, Ooshiby Kousukeho a jeho přítele Setagawy Masahira z Hitorijime Boyfriend.
Typ: TV
Počet dílů: neuvedeno
Studio: Encourage Films
Předloha: manga
Žánr: shounen-ai, školní, slice of life
Rating: neuvedeno
ukázka
Pravděpodobnost, že to dodívám: 100% – konečně shounen-ai, které s chutí dodívám!!!

 

Shoukoku no Altair

Tughril Mahmut je mladý pasha. Oblaka války se shromažďují po celé zemi kvůli hrozbě agresivní říše. S divanským rozdělením mezi válečníky a pacifisty začíná Mahmut svou snahu udržet mír za každou cenu. Jakmile se v politice antického světa ocitne hlouběji a hlouběji, objeví se v něm noví nepřátelé a spojenci. Kdo zvítězí? Co udělá Mahmut, pokud se ukáže, že válka je nevyhnutelná?
Typ: TV
Počet dílů: neuvedeno
Studio: MAPPA
Předloha: manga
Žánr: dobrodružné, historické, drama, fantasy, shounen
Rating: neuvedeno
ukázka
Pravděpodobnost, že to dodívám: 100% – mangu jsem kdysi četla a moc mě chytla, takže na anime se fakt těším

 

9.červenec

Ballroom e Youkoso

Fujita bezcílně proplouval střední školou, bez přátel, nebo něčeho, co by zaujalo jeho pozornost. Když ho jednoho dne napadla školní banda rváčů, zachránil ho neznámý muž, který ovšem nebyl mistr bojového umění, ale taneční instruktor. Fujita neochotně přijme několik začátečnických lekcí, jen aby našel inspiraci v… okouzlující, mladé a velmi nadané tanečnici jménem Shizuku.
Typ: TV
Počet dílů: neuvedeno
Studio: Production I.G
Předloha: manga
Žánr: komedie, romance, školní, sport, drama, shounen
Rating: neuvedeno
ukázka
Pravděpodobnost, že se na to dodívám: 100%

 

Centaur no Nayami

Himeno je sladká, plachá drobná kentaura. V jejím světě jsou všichni nadpřirození tvorové a její spolužáci mají buď rohy, křídla, ocasy, svatozáře nebo jinou viditelnou nadpřirozenou část těla. Přes své nadpřirozené prvky, Himeno a její nejlepší přítelkyně, Nozomi a Kyouko, prožívají zábavný a převážně normální každodenní školní život!
Typ: TV
Počet dílů: 12
Studio: Haoliners Animation League
Předloha: manga
Žánr: slice of life, komedie, nadpřirozeno, fantasy, seinen
Rating: neuvedeno
ukázka
Pravděpodobnost, že se na to dodívám: 10% – podle Usagi je to strašně kawaii, a právě to, mě děsí

 

Princess Principal

Děj se odehrává v 19. století v Londýně, v jeho hlavním městě, kde zdi rozdělují východ a západ od království Albion. Pět středoškolaček, které se zapsaly na prestižní školu Queens May, jsou zapojené do špionážních činností, které zahrnují maskování, infiltraci, pronásledování a další. Tyto dívky využívají svých zvláštních schopností a prolétají tímhle světem stínů.
Typ: TV
Počet dílů: neuvedeno
Studio: Actas, Studio 3Hz
Předloha: originál
Žánr: akce, dobrodružné
Rating: neuvedeno
ukázka
Pravděpodobnost, že to dodívám: vůbec netuším – ono to totiž bude jako Joker Game jen s tím rozdílem, že místo chlapů tam budou roztomilé malé holčičky. A na to právě nevím, jestli budu mít náladu.

 

10.července

Tenshi no 3P!

Kyou Nukui je středoškolák, jehož koníčkem je skládat písně Volcaloid a nahrávat je na net. Jednoho dne, obdrží zprávu od fanoušků, jestli by se s nimi nesetkal. Na místě setkání na něj čekají tři dívky základní školy. Chtějí vytvořit kapelu, a proto chtějí požádat Kyoua o pomoc.
Typ: TV
Počet dílů: 12
Studio: Project No.9
Předloha: Light Novela
Žánr: hudba, školní, slice of life
Rating: žádný
ukázka
Pravděpodobnost, že to dodívám: 0% – už jen z traileru jsem měla osypky až na prdeli, zvláště z charakterů

 

11.července

Isekai wa Smartphone to Tomo ni.

Touya Mochizuki byl omylem zabit a jako omluvu mu Bůh dovolil, aby se znovu zrodil ve fantasy světě a splnil mu jakékoliv přání, které si přeje. A tak se Touya rozhodne, že chce mít v příštím životě u sebe svůj smartphone. Ve své druhé životní šanci se setká s mnoha významnými osobnostmi a narazí na světové tajemství.
Typ: TV
Počet dílů: neuvedeno
Studio: Production Reed
Předloha: Light Novela
Žánr: akce, harém, komedie, romance, fantasy
Rating: neuvedeno
ukázka
Pravděpodobnost, že to dodívám: 5% – nebudu zase tak zlá, potenciál to možná má… někde…

 

Musekinin Galaxy☆Tylor

Ve velmi vzdálené budoucnosti, začíná dobrodružství, když se chlapec setká s jistou dívkou. Republika Pan Galaxy upadá a tak má mnoho říší. To vedlo k rozptýlení lidí v galaxii. Žijící na klidné straně svého světa, Banjou, který sbírá odpadky okolo sférické zdi, se setká s dívkou, která je zamrzlá v rozbité kosmické lodi. Pronásledují jí ji její nepřátelé, a tak se tichá galaxie náhle stala živou. Málokdo věděl, že zmrzlá dívka Goza 168. je klíčem k rozhodování o osudu celého vesmíru. Po překonání obtíží, oba vyrazí na výlet, aby se Republika Galaxie opět dostala na vrchol. Může to být náročná výzva, ale je v pořádku jít na to pomalu a s rozvahou! Komedie nezodpovědné cesty po galaxii začíná!
Typ: TV
Počet dílů: neuvedeno
Studio: Seven
Předloha: Light Novela
Žánr: military, sci-fi, space opera, parodie, komedie
Rating: neuvedeno
-bez ukázky-
Pravděpodobnost, že to dodívám: nemám ráda parodie, takže uvidíme, až jak to bude vypadat, třeba překvapí

 

New Game 2

Pokračování první řady.
Typ: TV
Počet dílů: 12
Studio: Doga Kobo
Předloha: 4-koma manga
Žánr: slice of life, komedie
Rating: žádný
ukázka
Pravděpodobnost, že to dodívám: 0% – první řada se mi nelíbila, takže se nebudu dívat ani na druhou

 

12.července

Clione no Akari

Příběh se točí okolo nemocné Minori, která je sirotek. Po jednom deštivém dni nepřišla do školy, protože byla přijata do nemocnice ve vzdáleném městě. O dva měsíce později dostanou dva její spolužáci, Takashi a Kyouko, tajemný e-mail, u kterého nebyl uveden žádný odesílatel. V e-mailu jsou zváni na letní festival, který se koná v nedalekém městě…
Typ: TV
Počet dílů: neuvedeno
Studio: drop
Předloha: Novela
Žánr: neuvedeno
Rating: neuveden
ukázka
Pravděpodobnost, že to dodívám: 0% – trailer vypadal hooodně divně, a i když popisek zní tajuplně, asi to nebude taková pecka

 

Hajimete no Gal

Jaro. Lásky čas. Ale pro Junichiho je nalezení přítelkyně těžší než si myslel. Aby přerušili status quo, donutili Junichiho přátelé, aby se na galu vyznal Yame Yukaně. Nicméně věci nejdou tak, jak si Junichi představoval.
Typ: TV
Počet dílů: 10
Studio: NAZ
Předloha: manga
Žánr: komedie, romance, ecchi, školní, shounen
Rating: neuvedeno
ukázka
Pravděpodobnost, že to dodívám: -10000000000% – budu ráda, když dám vůbec ten první díl. Už u traileru jsem trpěla, jak pes

 

Ikemen Sengoku: Toki wo Kakeru ga Koi wa Hajimaranai

Jmenuji se Sasuke. Byl jsem absolventem, ale jednoho dne jsem se vrátil v čase – přímo do války. Navíc je to jiné období, o kterém jsem se učil v historických učebnicích….
Typ: TV – 5min.
Počet dílů: neuvedeno
Studio: Jinnis Animation Studios
Předloha: hra
Žánr: historické, romance
Rating: žádný
ukázka
Pravděpodobnost, že to dodívám: 0% – na kraťase se většinou dívám, ale tady mě dost odradilo celkové zpracování

 

Kaito x Ansa

Druhá řada Nazotokine.
Typ: TV – 7min.
Počet dílů: neuvedeno
Studio: Tengu Kobo
Předloha: originál
Žánr: hra
Rating: PG 13
ukázka
Pravděpodobnost, že to dodívám: 50% – tady jsou aspoň nějací kluci oproti první řadě

 

Mahoujin Guru Guru (2017)

Nová adaptace Mahoujin Guru Guru.
Typ: TV
Počet dílů: neuvedeno
Studio: Production I.G
Předloha: manga
Žánr: dobrodružné, komedie, magie, fantasy, shounen
Rating: PG-13
ukázka
Pravděpodobnost, že to dodívám: 5% – nevím, nevím

 

Teekyuu 9

Devátá řada toho anime.
Typ: TV – 2min.
Počet dílů: neuvedeno
Studio: Millepensee
Předloha: manga
Žánr: komedie, sport, shounen
Rating: PG-13
ukázka
Pravděpodobnost, že to dodívám: 0% – předchozí řady mě nebavily, takže nic

 

Nora to Oujo to Noraneko Heart

Nora Handa je chlapec, který žije se Shachi Yuuri, kterou adoptovala jeho matka. I poté, co jejich rodiče zemřeli, z nich vyrostli navzájem podporující se „sourozenci“.
Jednoho dne se na cestě do školy, setká Nora v parku s dívkou, která se jmenuje Patricia. Patricia je pekelná královna a tvrdí, že přišla zničit život na zemi. Je však vyčerpaná, protože se poprvé dotkla života. Energie byla silnější než ona, takže požádala Noru, aby ji vysvětlil vše o životě…
Typ: TV – 5min
Počet dílů: 12
Studio: neuvedeno
Předloha: Visual Novel
Žánr: komedie, ecchi
Rating: R+
-bez ukázky-
Pravděpodobnost, že to dodívám: 0%

 

Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e (TV)

Koudo Ikusei Senior High School je přední prestižní škola s nejmodernějšími zařízeními, kde téměř 100% studentů chodí na univerzitu nebo hledá zaměstnání. Studenti mají tu svobodu nosit jakýkoli účes a přinést si osobní potřeby, které si přejí. Koudo Ikusei je ráj, ale pravda je, že pouze nejvyšší nadřízení studenti mají to nejlepší zacházení. Ayanokouji Kiyotaka je student třídy D, což je místo, kde škola odsunuje své horší studenty, aby se jim posmívala. Z nějakého důvodu byl Kiyotaka neopatrný při přijímací zkoušce a byl zařazen do třídy D. Po setkání s Horikitou Suzune a Kushidou Kikyou, dalšími dvěma studenty ve své třídě, se situace Kiyotaky začala měnit.
Typ: TV
Počet dílů: neuvedeno
Studio: Lerche
Předloha: Light Novela
Žánr: komedie, romace, školní
Rating: žádný
ukázka
Pravděpodobnost, že to dodívám: 10% – ať nežeru. Tenhle typ anime moc nemusím, tak uvidíme.

 

13.července

Gamers

Toto je příběh, který se točí kolem několika studentů. Amano Keita je hlavní hrdina, který má vášeň pro hraní her a jeho kamarádka Ueharou Tasuku, která je tajně jeho spoluhráčem a je to někdo, kdo věří, že jeho život je dokonalý. Máme tu také Karen Tendou, předsedkyni klubu videoher a Chiaki Hoshinomori, která se s Keitou neustále hádá. Jedná se o příběh plný nepřetržitého sledu komediálních scén a nedorozumění. Naše chaotická romantická komedie začíná!
Typ: TV
Počet dílů: 12
Studio: Pine Jam
Předloha: Light Novela
Žánr: komedie, romace, školní
Rating: žádný
-bez ukázky-
Pravděpodobnost, že to dodívám: 0%

 

15.července

Jigoku Shoujo: Yoi no Togi

Čtvrtá série Jigoku Shoujo.
Typ: TV
Počet dílů: 12
Studio: Studio Deen
Předloha: originál
Žánr: záhadné, horor, psycho, nadpřirozeno
Rating: 17+
-a protože žijeme v Narnii, tak ukázka nebude-
Pravděpodobnost, že to dodívám: 100% – Jigoku mám hodně ráda, takže se těším

 

22.července

The Reflection

Po „zrcadlení“ se objevili někteří lidé s nadpřirozenými schopnostmi.
Někteří se staly hrdiny, jiní zloduchy.
Co ale bylo příčinou „zrcadlení“? Co to způsobilo?
Typ: TV
Počet dílů: neuvedeno
Studio: Studio Deen
Předloha: originál
Žánr: akce, super síla
Rating: žádný
ukázka
Pravděpodobnost, že to dodívám: 100% – má to Stana Leeho, a i když to bude s an. dabingem, tak to překonám

 

Doposud neuveden datum (do doby vydání mého shrnutí)

Piko Tarou no Lullaby Lullaby

Pikotarou nám povypráví v každém tří minutovém díle, nějaký příběh…
Typ: TV – 3min
Počet dílů: neuvedeno
Studio: DLE
Předloha: originál
Žánr: komedie
Rating: žádný
-bez ukázky-
Pravděpodobnost, že to dodívám: 0%

 

Owarimonogatari 2nd season

Druhá řada Owarimonogatari.
Typ: TV
Počet dílů: neuvedeno
Studio: Shaft
Předloha: Light Novela
Žánr: záhadné, komedie, napřirozeno
Rating: 17+
-bez ukázky – opět žijeme v Narnii-
Pravděpodobnost, že to dodívám: 0% – celá série -gatari se mi popravdě nelíbí

 

Yami Shibai 5th Season

Pátá řada téhle série.
Typ: TV
Počet dílů: neuvedeno
Studio: ILCA
Předloha: originál
Žánr: demence, horor, nadpřirozeno
Rating: PG-13
-bez ukázky-
Pravděpodobnost, že to dodívám: 0% – neviděla jsem předchozí řady, i když je mám někdy v plánu

2 thoughts on “Léto 2017

  1. tak jsem to prošla a taky jsem si jich pár vybrala a jsem zvědavá 🙂 Ale myslím si, že bude na co koukat 🙂

  2. Jsem ráda, že to někoho inspiruje, a že to někdo využije :-). Já doufám, že mí favorité nezklamou, a až vyjdou všechny první díly určitě se můžete těšit na mé dojmy :-).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.