Manga 8.

Jop!
Tak tentokrát už definitivně můžu říct, že jsme zpět! Já se konečně dostala z technických problémů a i když ještě chvilku potrvá než budu mít všechno úplně v cajku, tak to nejhorší je za mnou.
To znamená, že by vydání mohlo být teď pravidelně každý týden, jen zatím přesně není určený den, a taky to jaké mangy budou vycházet. Takže to bude pro vás takové překvapení.
Trochu se nám změnilo na stránkách rozložení Rubrik a nejspíš se změní ještě dalších pár věcí.
Opět se taky vrátím k článkům, jako jsou žánry nebo fenomény. Taky jsem zazdila rubriku anime sezóny, ke které se vrátím hned tu následující, co začne teď v říjnu.
Co se týče přeladu anime, určitě budu chtít dodělat minimálně Shion a Battery. Co s tím zbytkem, to ještě uvidím.
Co se týče překladu samotných mang, pracuju na dokončení The Breaker a pro všechny, zatím s druhou řadou nepočítám. Dále si pak Is pod svá křídla vzala Sinbunima a Moritata, takže jí patří velké díky a vy si tyhle dvě mangy teď budete moci užít dosytosti.
Dále pak jen připomínám, že jsou od hlavních stránek oddělené povídky, kterým jsem vytvořila jejich vlastní, a mimo mých počinů tam najdete i povídky od topky nebo Bee Dee, či naše společné RP s topkou a nově taky od mé maličkosti překlady M/M novel!
Do novinek u vydání mang vždy připíšu i to, co vyšlo za povídky, abyste byli v obraze =).
No a to je asi všechno.
Pokud jsem na něco zapomněla, tak se dodatečně ozvu.
Každopádně děkuju všem, kteří nám ještě zachovali přízeň a omlouvám se za tak dlouhou neaktivitu a děkuju i holkám, že vydržely.
Jo, málem bych zapomněla.
Pokud někdo chtěl nebo chce poslat nějaké mangy, napište mi prosím znovu! Mohlo se totiž stát, že jsem váš mejl nedostala, protože mi to nějakou dobu blblo, tak abyste nečekali kdoví jak dlouho.

A teď už k vydání:
PS.: pořád se řeší online čtení, tak snad už to konečně vyjde.

07-Ghost – chapter 65
Saint Seiya – chapter 97 – 100
Sinbunim-ui Carte – chapter 27 – 30
Moritat – chapter 4 – 6
PS.: taky je možné, že se nám vrátí překlad Catharsis, Ao no Exorcist a Btooom!

Povídková sekce:
SPECTR – novela kapitola 1 a 2
Čarodějové – kapitola 2
Rituál – RP – kapitola 10 – 13

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.