Novinky – 11. září

Máme tu další novinky:

 

Tanakův hrdinský epos se blíží ke konci. Autor oznámil, že dokončil rukopis pro poslední volume.
Tanaka píše The Heroic Legend of Arslan od roku 1986, v současné době je vydáno 15 svazků. Fantazijní série se zaměřuje na Arslan, který je dědicem království Pars, ale má málo zkušeností v diplomacii a boji. Když sousední země Lusitania úspěšně napadne Ecbatanu, Arslan a jeho ochránce Daryun stěží uniknou z bojiště. Během útěku se Arslan snaží sestavit armádu, aby si vzal zpět hlavní město, ale zjistí, že jeho největším nepřítelem se stane Stříbrná maska.

 

Oficiální webová stránka pro anime adaptaci Citrus sdílela první promo.
Citrus je yuri manga vytvořená Saburoutou a od listopadu 2012 je serializována v Comic Yuri Hime. Série sleduje Yuzu Aiharu. Je to dívka, která miluje zábavu, nakupuje a je roztžitá z chlapců. Yuzu má však potíže se zapojit do konzervativní dívčí školy, do které přestoupila, a často se potýká s prezidentkou studentské rady Mei Aiharou. Ukazuje se, že Mei je Yuzuina nevlastní sestra – a jejich nenávist se začne proměňovat v přitažlivost.

ukázka

 

 

Ve zkratce:

Byla to jen otázka času, ale náhled do týdeníku Weekly Shounen Jump odhalil, že Hunter x Hunter se vrátí od 41 čísla časopisu, zpátky do přestávky.


Na oficiálním twitteru Made in Abyss bylo oznámeno, že poslední díl série, který vyjde 29. září bude trvat celou jednu hodinu.


Gundam War X bude k výročí vydáván na Blu-Ray discích.


Spisovatel Ryohgo Narita je známý pro své série Durarara! a Baccano!, takže se není čemu divit, že společně se Shintou Fujimotem, ilustrátorem Baccano! se společně pustili do další nové série, Dead Mount Death Play, která debutuje 20. října.


Studio Deen a Netflix se pustili do spolupráce a vytvořili Neo Yokio. V hlavních rolích uslyšíte třeba Jadena Smithe, Jude Lawa, Steve Buscemiho nebo Susan Sarandon. Dám vám sem i ukázku, ale pusťte si ji jen v případě, že si skutečně věříte. Já z toho měla pár dnů noční můry.

ukázka


Oficiální stránky anime UQ Holder! Magister Negi Magi! 2 vydaly nové promo.

ukázka


 

4 thoughts on “Novinky – 11. září

    1. to jsem taky nepobrala. Já to snad ani nedodívala do konce. Určitě je jasné, na co se nikdy v životě nepodívám. Amíci tohle prostě neumí.

      1. no já to do konce dokoukala, ale už hned ten anglický dabing … blééé … a to co potom následovalo… jsem nevěděla, jestli mám brečet nebo se smát. Opravdu je to pro silné povahy, které neskolí jen tak něco 😀 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.