Novinky – 17. října

Tentokrát to bude fakt rychlovka, protože nic podstatného se neudálo. Aspoň pro mě. Pokud bude mít někdo zájem rozvést nějakou informaci, kterou zde v krátkosti napíšu, ať mi písne do komentů =)).

Takže letem a světem: Risa Taneda se znovu vrací jako seiyuu po nemoci, i když sama řekla, že zotavování bylo obtížnější než čekala, takže bude začínat znovu od nuly. Prozradila, že pracuje na několika projektech, ale zatím neřekne jaké to jsou.

Studio, které má na svědomí film Genocidal Organ, přišlo s dalším psychologickým filmem Moment by Moment.

Můj soused Totoro má 14-ti munutový sequel, který je teď ukazován v Ghibliho studiu.

25-ti letý muž byl začten poté, co se vloupal do obchodního domu. Policistů uvedl, že se učí nové ninjovské techniky, které vyčetl z Naruta.

29-ti letá mangaka Enaga Takabatake, zemřela 21. srpna po mrtvici.

Minulý měsíc Deadline oznámilo, že režisér Taika Waititi (Thor: Ragnarok / Co děláme ve stínu) jednal s Warner Bros. o pomoc při adaptaci Akiry Live-Action.Waititi by rád adaptoval všech 6 volumek mangy, což ale ukazuje na několik filmů. Zatím je ovšem vše u ledu, protože má pro něj přednost Thor a navíc chce natočit drama o druhé světové válce.

Junji Ito „Collection“ produkován Studiem Deen a debutující 7. ledna 2018 prozradilo další detaily. Příběhy, které by se měli objevit v anime jsou: Fuchi („Módní model“), Tohru Oshikiri (Oshikiri Idan), Tomie (série Tomie), Soichi (série Soichi), Pohledný muž na křižovatce (Shibito no Koiwazurai, ) a Yuki („Slug Girl“).

Americký manga průmyslu směřuje k nové době rozmachu! Milton Griepp, generální ředitel společnosti ICv2, uvedl návštěvníkům New York Comic, že ​​prodej amerických manga vzrostl v roce 2016 o 29%. To je v porovnání s nárůstem o 13% v roce 2015 a zanedbatelným nárůstem v letech 2014 až 2013 velký skok.
Nové série „My Hero Academia“ a „One Punch Man“ jsou typicky nejlepšími měsíčními grafickými novinkami knihy BookScans.

Všemi oblíbená (nebo nenáviděná) sestra každého otaku se chystá opustit naše životy. Shueisha’s Weekly Young Jump prozradil, že Himouto! Umaru-chan skončí ve třech týdnech v 50. vydání časopisu. Ale nemějte strach, protože časopis také naznačil, že se něco chystá!

Netflix oznámil nové plány na strategii tvorby obsahu! Služba streamingu dnes ukázala, že v roce 2018 vynaloží 8 miliard dolarů na výrobu 30 nových seriálů anime a 80 originálních filmů. No, pokud to nebudou sračky typu Neo Yokio, proč ne.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.