topka

Jak vznikla tvoje přezdívka?

Moje přezdívka – původně topinka, vznikla ze zoufalství. Potřebovala jsem si založit email a cokoliv jsem zadala, bylo obsazeno, dokonce i máslo a jogurt. Tak jsem tam už naštvaně plácla topinku a vyšlo to. No a pak jak jsem začala psát povídky, tak jsem to zkrátila na topka.

 

Proč zrovna anime a manga? Co bylo první? A jak ses k tomu vůbec dostala?

Dcera pořád koukala na Naruta a Bleach, musím říct, že mě to japonské žvatlání ze začátku dost nervovalo. Ale jak jsem se pak občas podívala s ní, když se rozplývala nad Byakua, tak mě to nějak chytlo. Takže první – anime. A manga následovala potom z nedostatku informací a trpělivostí čekat na další díly anime.

 

Sleduješ pořád i anime nebo teď s odstupem času upřednostňuješ spíš mangy?

Poslední dobou se už ani nedívám na normální filmy a na televizi, protože mě to nebaví. Natolik jsem propadla anime. Jinak pokud můžu upředňostňuji anime. Nebaví mě totiž číst a pořád překlikávat.(Klikání na myš mám v práci víc než dost) Takhle se pohodlně usadím a sleduji. Manga ale u mě hraje prim v žánru, který do anime dávají jen málo a navíc hodně osekaně. Nebo když mě zaujme anime natolik, abych si přečetla i mangu, protože vím, že tam toho bývá víc.

 

Jak okolí reaguje na to, když jim řekneš, čemu se věnuješ?

V pohodě, nevím, co bych k tomu dodala. Nejspíš mám štěstí na normální lidi.

 

Jaký žánr mang (anime) preferuješ?

Je to Yaoi

 

Co je tvé guilty pleasure?

Nic.
Jsem taková, že když se mi něco líbí, tak to beru jak to je, každý jsme nějaký. A pokud by se někomu něco z toho co se líbí mě, odsoudil, tak si myslím své. Takže pohoda…

 

Co pojem slash (amatérská homosexuální povídka)?

Na tohle se ptáš mě? 😀 podívej se na naše stránky.
Akorát nevím, jestli to co píšu je zrovna slash, ale mám k tomu velice pozitivní přístup. 🙂 – novinář Vládce odpovídá, že samozřejmě ví…

 

A co takhle shipping (párování postav, které ve skutečnosti pár netvoří)?

Na obrázcích a mangách DJ – jo, líbí se mi. Ale často se mi stává, že se párují postavy, které mě zrovna k sobě nejdou. A dělají z postavy ukeho, kterého bych třeba já viděla jako semeho. V povídkách rovnou říkám ne.

 

Pak je tu někým oblíbené jinými nenáviděné DJ. Jak se k němu stavíš ty?

Víc než pozitivně, i když musím říct, že ne každé DJ je dobré a často se stává, že jsou pro mne zklamáním. Ale čtu je i přesto ráda.

 

A co yaoi? Vyhledáváš, nevyhledáváš nebo je ti to jedno?

Vyhledávám – aktivně

 

U téma yaoi zůstaneme. Preferuješ raději jemnější nebo spíš hard a SM? A které naopak nesnášíš?

Z toho, co jsi napsala čtu nebo koukám všechno. Co se mi nelíbí, nebo nesnáším – to je těžký říct, ale určitě mi vadí, když se do těchto témat zahrnují děti s detailními popisy. Jako to někdy bývá například v páru Sasuke a Itachi, kdy Sasuke je ještě malé děcko. Takže za mangu – rozhodně ne – nevím jak přesně se to píše – shouta? Postavy vyobrazeny jako malé děti.
A nemám to ráda ani v povídkách

 

Sleduješ i Hentai?

Ano.

 

Pokud bys měla nějakou postavu – jednu jedinou – někam pozvat (anime, manga), kdo by to byl, kam a proč?

To je těžké odpovědět. Já totiž nikdy takového nic neměla v plánu. Nemám ani vybranou konkrétní nej postavu. takže tady odpovídám – nevím a nevím. Bohužel, víc ze mě nedostaneš. 🙂 Spíš je to o tom, že já bych se nechala ráda někam pozvat nějakou postavou. Ale ani ne tak z anime nebo mangy, ale z mé povídky. Je jedna, se kterou bych an rande určitě šla, ale to bych musela být kluk, protože jinak mám smolík. 🙂

 

Kdybys ty měla být nějakou postavou, jaká by to byla a kde bys chtěla hrát (žánr)?

Tak to je hned i odpověď na tuhle další otázku. Je to Richard Kinney. Ať už chudák dopadl, jak dopadl, tak tohle je má první yaoi postava z RP a nikdy se ji nezvdám. Takže chtěla bych být Richardem Kinney a najít si někoho normálního k sobě. A žánr je jasný – yaoi. 🙂

 

Které charaktery postav máš ráda, a které ti naopak vadí?

To je těžký, mám ráda charismatické postavy, na kterých to vidíš už na první pohled. Klidné, rozvážné, silné, ale ne nudné. A přesto mající i své stinné stránky, protože jediné tak je člověk kompletní. Nemám ráda nevyrovnané osoby, věčně kňourající, jak je k nim život nespravedlivý a sami neudělají nic proto, aby se změnili, a jen druhým otravují život.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.