Dead of City Sorcerer

DSC_cover

Píše se rok 2014 a skupina ruských vědců objevila novou látku, SDE01, známou jako „Mana.“ Celý svět se nyní předhání v nalezení možnosti využití tohoto nového, zdánlivě neomezeného zdroje energie, který nemůžete vidět, nebo cítit.
16 let poté je již na scéně samozvaná Age of Magic, u které si můžete stáhnout aplikaci do mobilního telefonu a začít používat magii. Nicméně, byla zavedena velmi přísná omezení, co se týče používaných kouzel, a pokud chcete použít ty na vyšší úrovni, stojí vás to spoustu papírování.
Mezi občany tohoto nového světa se však náhle objevil tajemný muž v červené róbě, a jak se zdá, dokáže ovládat velmi mocné kouzlo způsobem, který se zdá být nemožný. Není známo, o co mu jde, ví se pouze to, že ovládá mocnou magii, aby zbavil tohle město zločinců. Avšak detektiv Kim, který dostal tenhle případ, je hrdinskému vrahovi v patách a nehodlá se vzdát. (Haar)

City of Dead Sorcerer

(죽은 마법사의 도시, City of the Dead Magician, City of the Dead Sorcerer, Dead Sorcerer’s City, Mirties burtininko miestas, Jugeun Mabeopsaui Dosi)

Autor: Carnby, Team Getname
Rok: 2011 – ???
Status: 206 chaptrů – ongoing
Vydavatel: Naver
Licencované: ne
Žánr: akce, drama, záhadné, sci-fi, psychologické, seinen, nadpřirozeno, webtoon

Příbuzná manga: ne
Podobná manga: Ctrl + Z
The Girl Who Sees Smells
I Ueo Boy
Vengeance
Koukaku Kidoutai Arise – Nemuranai Me no Otoko Sleepless Eye
Příbuzné anime: ne

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.