Novinky – 15. srpna

Jsou tu slíbené novinky. Jak už jsem psala do aktualit, budou vycházet vždy po deseti zajímavých nebo důležitých článcích.

Tak tady máte prvních deset a užijte si je =))).

 

 

MAPPA, anime studio, které má na svědomí Yuri! Na Ice a Kakegurui – Compulsive Gambler, oznámili, že pracují na originálním anime pro podzimní sezónu 2017.
Anime s názvem VANISHING LINE, vypadá jako temný akční thriller, který se odehrává v prosperujícím městě Russell City. Velké spiknutící ohrožují město, se rozhodne odhlait muž, který se jmenuje Sword, a zahájí tak svou stínovou válku. Jeho jediná stopa je „El Dorado“, což je poselství, které Sophie dostala od svého staršího bratra než zmizel.

ukázka

 

 

 

Kodansha odhalil, že Attack on Titan: The Lost Girls dostane anime. Tři OVA budou vyrobeny a budou vydány s omezeným vydáním mangy 8. prosince, 9. dubna a 9. srpna.
Attack on Titan: Lost Girls je vyprávěn z pohledu Miky Ackerman a Annie Leonhart. OVA je rozděleno do tří příběhů:
    
Wall Sheena, Goodbye – Annie tráví svůj den hledáním ztracené dívku jménem Carly Stratmann ve čtvrti Stohess. Během hledání narazí na zločineckou schůzku.
Ztraceni v krutém světě – Mikasa si představuje svět, kde titáni nikdy nezaútočili a její rodiče ti nebyli zavražděni. Tato alternativní Mikasa se setkává s mladým Erenem a dozví se o jeho touze prozkoumat svět za stěnami.
Ztracené dívky – Mikasa najde a vrací Annie její čepel. Po návratu se Mikasa ptá Annie, proč ji potřebuje, a zeptá se na její opravdovou motivaci ke vstupu do Výcvikového sboru.

 

 

Aniplex odhalil nový filmový projekt na příští rok: Kimi no Suizou wo Tabetai (Chci sníst tvou slinivku břišní).
Titul může znít jako strašná blbost nebo bizarní romantická zombiárna, ale není to tak. Kimi no Suizou wo Tabetai sleduje dívku, která má terminální rakovinu slinivky břišní a má jeden rok k životu.
Film je založen na stejnojmenném románu Yorovi Suminovi. Nejmenovaný chlapec nalezne deník Sakury Yamaguchiho během návštěvy nemocnice. Po přečtení se dozví, že Sakuře byl diagnostikován koncový karcinom slinivky břišní, kterou před svými spolužáky tajila. Slibuje, že zachová Sakuřino tajemství, zatímco s ní bude trávit čas během posledních měsíců života.

 

 

 

Ve zkratce:

Full Metal Panic! Invisible Victory odhalil nový trailer – ukázka


Kyoto Animation uvolnilo nový trailer pro anime Violet Evergarden, který představil nové charaktery.

Yui Ishikawa (Mikasa Ackerman v Attack on Titan) jako Violet Evergarden.

Takehito Koyasu (Dio v JoJo’s Bizarre Adventure) jako Claudia Hodgins.

Daisuke Namikawa (Hisoka v Hunter x Hunter) jako Gilbert Bougainvillea.

Aya Endo (Sheryl Nome v Macross Frontier) jako Cattleya Baudelaire.

Kouki Uchiyama (Seiya Kanie v Amagi Brilliant Park) jako Benedict Blue.

ukázka


Risa Taneda, zřejmě kvůli své dlouhé přestávce, nebude znovu mluvit Erinu Nakiri v Shokugeki no Souma 3. řadě.


Na Comic conu v San Diegu se vysílal debutový screening Netfixovského filmu Death Note. Fanoušci ho kvalitou přirovnali ke Ghost in the Shell, takže žádná sláva. Nicméně tvůrci Death Note Tsugumi Ohba a Takeshi Obata prohlásili, že je to lepší než čekali, a že je to nádherný thriller třídy A.


Časopis Dengeki Bunko od Kadokawy odhalil, že zveřejní nový příběh Shakugan no Shana. Bude to první nový příběh od roku 2012. Spisovatel Yashichiro Takahashi a ilustrátor Noizo Ito začali pracovat na Shakugan no Shana v roce 2002 a dokončili hlavní sérii v roce 2011. Celkem bylo vytvořeno 22 svazků a 4 svazky povídek s posledním příběhem publikovaným v roce 2012.


Detective Conan od Gosho Ayoamy oslavuje 1000 chapter! Manga začala vycházet ve Weekly Shonen Sunday 19. ledna 1994. Doposud bylo celosvětově prodáno 200 milionů kopií. Anime má momentálně 870 dílů a vychází od 8. ledna 1996. Dále byl Conan zpracován do: 21 filmů, 27 OVA, 1 live-action TV drama, 4 live-action speciály a 2 crossovery s Lupinem III.


 Dagashi Kashi  představuje nový trailer a nový charakter Hajime Owari.

ukázka


 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.