Novinky – část 1

Po delší době přináším trochu novinek, i když už jsou starší a většina z vás už o nich ví, ale ať v tom máme pořádek =)).

Vatican-Miracle-Examiner

7.července vyjde anime Vatican Kiseki Chosakan, které bude pojednávat o dvou mužích, Hiraga Josepha Kō and Roberto Nicholase, kteří pracují pro Vatikán. Hiraga je geniální vědec a Roberto je odborník na starověké dokumenty a vyšetřují zázraky ve prospěch Vatikánu. Jejich úkolem je odhalit podvodné tvrzení o zázracích a odhalit spiknutí, které se za nimi schovává.
Autor Rin Fujiki a ilustrátor THORES Shibamoto vytvořili v prosinci 2007 light novelu, přičemž dosud bylo vydáno 13 svazků. Yoshitomo Yonetani (režisér Shokugeki no Soma) řídí adaptaci, Seishi Minakami (skladatel série Scientific Railgun) se zabývá skriptem a J.C. Staff má na starost animaci.

Ve zkratce:

48-letý muž byl obviněn policí v prefektoře Fukuoka z vyhrožování zabitím školaček, kvůli tomu, že nosí ponožky. Během uplynulého roku muž obvolal několik škol a žádal ředitele, aby dívky chodily bosé, bez ponožek. Když školy nevyhověly jeho přání, ohrožoval přímo studentky, kterým řekl, že je zabije, pokud budou nosit ponožky. Školy informovaly policii, která následně muže zatkla.

V 11 volume mangy Non Non Biyori bylo oznámeno, že se pracuje na dalším anime. Nebylo ovšem zmíněno, jestli se bude jednat o třetí řadu, film nebo OVA. Anime a manga je v Japonsku velmi populární, takže se není čemu divit.

Netflix vydal první trailer pro svůj animovaný seriál Castlvania, který je založen na populárních videohrách od Konami.
Adi Shankar (producent The Gray a Dredd) poprvé oznámil projekt v roce 2015 a slíbil fanouškům, že bude „R+“ s typem tónů Game of Thrones v kombinaci se vzorem Ghost v Shell.
Mini-série budou založeny na Castlevania III: Dracula’s Curse, který se odehrává v roce 1476 a hlavním hrdinou je Trevor Belmont. Trevor je osamělým přeživším členem zneužívaného klanu Belmont a pokouší se zachránit východní Evropu před represivní vládou Dracula. Využívá pomoc čarodějnice Syfy Belnades, pirátů Grant Danasty a Draculova polovičního upířího syna Alucarda, aby tenhle úkol splnil.

Oficiální stránky anime DIVE! Vydaly první trailer, který představí hlavní postavy. Anime vyjde 6. července.

Hunter x Hunter od Yoshihira Togashiho se 26.června vrátí do Weekly Shonen Jumpu.
V loňském roce se Hunter x Hunter vrátil z 80-ti týdenní přestávky a vycházel po dobu 11 týdnů, než byl znovu pozastaven kvůli Yoshihirově těžké bolesti zad.
Togashi trpí problémy s dolní částí těla, které přednesl v poznámkách autora ve Weekly Shonen Jumpu. Zranění v zádech jakéhokoliv druhu se těžko uzdraví, a to i s pomocí operace, takže doufáme, že se Togashi zotavil natolik, aby byl schopný kreslit Hunter x Hunter.

Byl vydán nový trailer pro anime Isekai Shokudo, které vyjde 3. července.
Restaurace do jiného světa je Light Novela, napsaná Junpei Inuzukou a ilustrovaná Katsumi Enami. Anime se soustředí kolem restaurace „Yōshoku no Nekoya“ (restaurace Western Cuisine Cat), která se nachází na rohu obchodní čtvrti. Každou sobotu má restaurace „zavřeno“, ale tajně slouží zákazníkům z jiných světů.
Trailer

Hajime Kamoshida (autor The Pet Girl of Sakurasou) a Kiseki Himura (Sword Art Online: Progressive manga adaptation) spolupracují na originálním anime s názvem Just Because!. Jednat se bude o romantické drama.
Ukázka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.