Peg-sama

Jak vznikla tvoje přezdívka?

Na to snad ani nejde zapomenout. Na RTL II tehdy běželo anime Yu-Gi-Oh! – v té době jsem teda netušila ještě, co to je – no a tam byla postava – hlavní záporák jménem Pegasus J. Crawford. No a já nelenila a jeho jméno šlohla. Bylo ale moc dlouhé, tak se to časem zkrátilo na Peg.

 

Proč zrovna anime a manga? Co bylo první? A jak ses k tomu vůbec dostala?

Dostala jsem se k tomu přes RTL II a Inuyashu, který tam tehdy běžel. Byla jsem tím naprosto uchvácená, i když jsem rozuměla velké kulové, protože to bylo samozřejmě německy. Pak jsem zkoušela další, tehdy měli na RTL II blok anime, kdy jeli od poledne až do večera, takže jsem tam viděla i Detectiva Conana, Captaina Tsubasu, už zmíněný Yu-Gi-Oh! a i One Piece, který mě v té době ale děsně nebavil. No a samozřejmě jsem se o to začala zajímat víc, a pak už to šlo všechno ráz naráz. Jinak moje úplně oficiální první anime v japonštině a stažené bylo Samurai Deeper Kyo. Manga byla pak až o hooooooodně let později.

 

Sleduješ pořád i anime nebo teď s odstupem času upřednostňuješ spíš mangy?

Anime sleduju pořád, stále to zůstává mou hlavní prioritou, i když bylo období, kdy to hodně skřípalo, protože skoro nic nevycházelo.

 

Jak okolí reaguje na to, když jim řekneš, čemu se věnuješ?

Eeee… Hmmm… Asi tak nějak. Já vždycky říkám, že dělám to, co mě baví a pokud se to někomu nelíbí, ať si prdel políbí. Většinou když to někomu řeknu, tak se na mě podívá jestli to myslím fakt vážně, a když je moje strašně vážná tvář přesvědčí o tom, že jo, tak pokrčí rameny a jinak to nekomentují, max. se zeptají na pár otázek.

 

Jaký žánr mang (anime) preferuješ?

Detektivky, sci-fi, yaoi. Nemám ráda komedie, ecchi, harémovky přímo nesnáším, taky nemusím školní, ze života (to už musí být něco) a nevím, to je asi vše =)).

 

Co je tvé guilty pleasure?

Nic =)).

 

Co pojem slash (amatérská homosexuální povídka)?

Tak vzhledem k tomu, že je píšu mám k nim i kladný vztah. Ale jsem hodně vybíravá a poslední dobou mám docela problém si vybrat. Mám pár vybraných autorů u kterých vím, že nikdy nezklamou =)).

 

A co takhle shipping (párování postav, které ve skutečnosti pár netvoří)?

Hahahaha. Vážně? Kdo tyhle otázky vymýšlel! Boha! No, jednoznačně říkám ANO!!! Jasně, že ano! Páruju skoro všechny, vidím to úplně všude a prostě… Mlask.

 

Pak je tu někým oblíbené jinými nenáviděné DJ. Jak se k němu stavíš ty?

Miluju DJ. I když mám ráda spíš ty páry, které se moc nepárují z čehož jsem velmi smutná =(((.

 

A co yaoi? Vyhledáváš, nevyhledáváš nebo je ti to jedno?

Miluju yaoi. Ale zase. Jsem hrozně vybíravá. Nejraději mám detektivky, mafiánské nebo fantasy (nejlépe andělé a démoni). Nemusím moc školní, a takové ty přehnaně dramatické, kdy se spolu furt rozcházejí a scházejí, podvádí se nejlépe s holkama (což úplně nesnáším), nebo takové ty, kdy 5 kapitol ze 6 přemýšlí jestli je vůbec gay a svého kamaráda/spolužáka/kolegu miluje nebo ne. To mě fakt ničí…

 

U téma yaoi zůstaneme. Preferuješ raději jemnější nebo spíš hard a SM? A které naopak nesnášíš?

Peg se zdrží komentáře =))).

 

Sleduješ i Hentai?

Vážně musím odpovídat?

 

Pokud bys měla nějakou postavu – jednu jedinou – někam pozvat (anime, manga), kdo by to byl, kam a proč?

Tak tady mám jasno. Byl by to Ayanami z 07-Ghost. Pozvala bych ho k sobě do víkendové vily a ukázala mu svou ložnici. Samozřejmě ve vší počestnosti =))).

 

Kdybys ty měla být nějakou postavou, jaká by to byla a kde bys chtěla hrát (žánr)?

Tak tady mám dvě varianty. Buď bych chtěla být nějaký ultra-husto-kruto-přísný mafián (samozřejmě chlap) s nějakým tím harémkem (samozřejmě kluků), nebo bych chtěla být kluk, kterého drží v zajetí nejlépe čtyři chlapi a…. Ok, všichni asi chápou.

 

Které charaktery postav máš ráda, a které ti naopak vadí?

Nesnáším moc velké uplakánky viz. Nevím jak se jmenuje z nejnovějšího Boku no Hero Academia, pasitelky, fňukny, rádoby hrdinky, které stejně hovno umí, všeznaleny, drsňačky, které taky hovno umí, tsunderky a všechny trapky z reverse harémovek, protože jsou to neskutečné krávy. Miluju záporáky, charismatické postavy, takové, které mají něco do sebe, kliďase a manipulátory.

 

Bonusová otázka: Tvá nej manga, která by byla podle tvého přání?

Má nej manga? Tak to je těžké, záleží na náladě a podle toho, co se zrovna děje. Všechny mangy od CLAMPu, protože jejich díla prostě miluju. A manga podle mého přání? Nějaká mafiánská nebo s andělama a démonama, nemusí být zrovna yaoi, ale minimem ženských postav a pořádný nářez =))).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.