Plníme pro vás web

Vážení přátelé,
ač je to s podivem, ano, stále jsme tu a žijeme. Vím, že tomu někteří z vás asi nebudou věřit. Já skoro sám nevěřím. Ale vypadá to, že tady zas budeme vydávat nové články, kapitoly přeložených knih, recenze a jiné informace.
Již je tomu několik let, co jsem se přidal k této skupině. A po chvíli váhání začal spravovat tyto stánky. Proto mi bylo líto, když jsem odsud osobně mazal překlady manga, anime a čehokoliv co se nelíbilo jistým lidem, kteří nám začali šlapat po krku a vyhrožovat soudy. O to menší smutek mne zaplnil, když i to málo z aktivit naší skupiny utichlo úplně. Ale nebudu vás nudit svými žvásty. Tady vám s velkým uspokojením předávám vzkaz našeho vládce:

Ahoj,
zdravím všechny po hodně, ale opravdu hodně dlouhé době. V první řadě se musím omluvit za dlouhodobou neaktivitu i co se týče odpovědí na vaše požadavky skrz hesla k mangám.
Spousta práce a mírné zanevření z mé strany způsobilo, že jsem stránky poněkud vypustila z hlavy a takhle to dopadlo.
Ještě jednou se tudíž omlouvám všem, kteří nedostali svoji odpověď. Ale možná dobrá zpráva, po zvážení všech pro a proti, taky kvůli práci, kterou na stránkách odvedl Frankie, se vrací stránky opět do provozu.
Nečekejte ovšem překlady mang. K těm už se z 99% bohužel nevrátím. Překlad a korektura by se možná zvládly, ale editaci už nikdo dělat nebude.
Co tedy můžete na stránkách čekat?
Překlady knih. Všechny budou M/M (takže potěším snad fanoušky yaoi), určitě budou nějaké články a ankety, možná i testíky, prostě věci, co vás snad pobaví a dozvíte se i něco zajímavého.
Díky všem, kteří na stránky chodili do teď, ti co sem zavítají poprvé, tak vítejte, pro ty, co se vrátí zpátky, taky děkujeme.
Peg a celý tým MaDs

A co k tomu mohu jen dodat? Že mě čeká několik bezesných nocí. Protože všechen materiál co mi vládce naposílala, budu teď urgentně zpracovávat, aby jste se dostali k novým kapitolám.
Dost keců. Jde se do práce.

One thought on “Plníme pro vás web

  1. tak to je super zpráva… Vstal z popela jako Fénix… A věřím tomu, že tohle znovu znovuoživení bude to nejlepší, zvlášť, když tu máme tak skvělého – nevím, jak to napsat – správce?
    Díky, Frankie, a když budeš potřebovat, pomůžu s čímkoliv, co dokážu zvládnout. 🙂
    A díky Vládče, že jsi tyto stránky úplně nezahodila. :))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.