Novinky – 17. září

Film Blade Runner od Ridleyho Scotta, je považován za klasiku ve světě sci-fi filmu a už od roku 1982 ovlivňuje ostatní tvůrce. Vliv Blade Runner jsme mohli vidět i v anime Psycho-Pass, Ghost on The Shell nebo třeba Cowboy Bebop. A právě tvůrce anime Cowboy Bebop, Shinichiro Watanabe, se rozhodl, že si splní svůj dávný sen, protože Blade Runner ho ovlivnil více než dost, a začal pracovat na anime verzi filmu!

V krátkém filmu Watanabe právě říká, že film, který ho nejvíce ovlivnil je právě Blade Runner.

Anime bude vysvětlovat události mezi Blade Runner a Blade Runner 2029, ale Watanabe ujišťoval fanoušky, že nebude příliš experimentovat. Řekl, že jsou dvě věci, které chce u tohoto projektu docílit, a to, zacházet s tímhle dílem z co největším respektem, a přitom neudělat jen pouhou napodobeninu.

Blade Runner Black Out 2022 bude mít na starost společnost Cygames Pictures. Navzdory faktu, že je Bloot Runner 2029 brán jako předehra, projekt zatím nemá oficiální datum vydání.

 

 

Ve zkratce:

Gintama: Porori Arc, se bude skládat z krátkých gagů z neupravených kpitol mangy. Zatím nebylo uvedeno, jestli bude délka dílu zkrácena na 5 minut, nebo se díly natáhnout opakováním starších dílů. Ovšem Porori Arc nebude poslední anime adaptací. Autor mangy právě pracuje na posledním arcu a zatím neřekl, jestli jí dokončí v roce 2018 nebo později.


Adam Wingard, režisér příšerného braku Death Note, který sklidil neuvěřitelnou kritiku, byl nucen opustit twitter poté, co se snažil fanoušků oplácet nenávistné komentáře. Raději by měl chodit kanálama, asi to nebude taková pecka, jak si myslí, když to všichni kritizují, a ten vůj chce natočit ještě minimálně 1 pokračování!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Pamatujete si někdo na Heidi, dívku z Alp, klasického dětského románu od Johanny Spyri? Ano? Pak se těšte, protože společnost Nissin se rozhodla, že tenhle příběh zpracuje a trochu „zmodernizuje“, takže neuvidíme děti žijící ve švýcarských Alpách, ale moderní středoškoláky v Japonsku.


Režisér neuvěřitelného braku Hajimete no Gal, Hiroyuki Furukawa, otevřel nové animační studio Magia Doraglier, a my můžeme jen doufat, že tam nebudou vznikat kraviny typu Hajimete no Gal, a nebo že za měsíc nezkrachuje.


Na webových stránkách Code Geass byl uvolněn nový trailer pro první kompilační film Code Geass: Lelouch of the Rebellion – The Awakening Path

ukázka


Nové anime Shichisei no Subaru bude mixem Log Horizonu a AnoHany.


12Taisen: Zodiac War se vytasil s dalším trailerem, který nám jasně ukáže, že o krev v tomhle anime nebude nouze. Anime vychází na začátku října.

ukázka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.