Best anime song – UVERworld

Tak a dnes poslední anketa. Hudba je nedílnou součástí anime, a i když ji neposloucháte nebo se o ni nezajímáte, přece jen vám v paměti občas uvízne melodie, a když ji pak slyšíte, říkáte si „to znám“! A samozřejmě někdo tu hudbu musí taky složit, zahrát a nazpívat. Mnoho skupin nebo zpěváků je pro nás neznámých, protože se moc často, spíš jen zřídka kdy objeví v anime (myslím tím, že zpívají málo OP, ED nebo OST), ale jsou tací, kteří toho mají už hodně za sebou a občas stačí jen jejich jméno a my už víme.

Mezi takové patří mimo jiné i skupina UVERworld. Aktivní jsou od roku 2000, tehdy ještě ze 7 členy, ale do popředí se více méně dostali až v roce 2005, kdy už jich bylo jen 6. A jen pro zajímavost v roce 2005 debutovali právě s D-tecnolife, openingu z anime Bleach, který je vyšvihl nahoru. Doposud mají na svém kontě 9 alb a jedno kompilační.

Pojďme se společně zaposlouchat do známých tónů, které jsme od nich slyšeli v anime a vyberte z nich ten nejlepší, který se podle vás nejvíce povedl =).

 

Ao no Exorcist – opening – Core Pride

Ao no Exorcist Gekijouban – ending – Reversi

Ao no Exorcist: Kyoto Fujouou Hen – opening – Itteki no Eikyou

Arslan Senki – opening – Boku no Kotoba de wa Nai Kore wa Bokutachi no Kotoba

Bleach – opening – D-tecnolife

Blood+ – opening – Colors of The Heart

D.Gray-man – opening – Gekidou

Gekijouban Kidou Senshi Gundam 00: A Wakening of the Trailblazer – Change a Qualia

Kidou Senshi Gundam 00 (2008) – Hakanaku mo Towa no Kanashi

PazuDora Cross – opening – We Are Go

Terra E… – opening – Endscape

 

2 thoughts on “Best anime song – UVERworld

  1. tak tady problem nemam temer zadny. zaujaly me jen dve. ono celkove asi muj nejoblibenejsi opening ever je We are ze slamaku a pak jeste jeden od nich ty jsem mela i jako vyzvaneni na budiku

    1. Uverworld mám celkově jako skupinu ráda, takže mě se od nich líbí všechno, ale úplně nejvíc je pro mě teda Arslan Senki, druhá řada AnE, We Are Go, Core Pride aaaa… A mohla bych jít dál =))).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.